Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

DEXTER099

Ujetá komedie,která si nebere servítky.Sice jsme se párkrát zasmál,ale někdy mi to přišlo až trapný.Nebýt účasti Natalie Portman tak dám menší hodnocení.Takhle za mě 40 % a dvě hvězdy. ()

spaceboyCZ

Vtip, nuda, nechutny vtip, nuda, nuda, nechutne oplzly vtip, nuda, nuda, fekalni vtip, nuda, nuda, nuda. Takhle by se to dalo asi vyjadrit... 1* za Franca a 1* za Portmanovou...i kdyz nehapu, jakym omylem k temto rolim prisli.. ()

Kryton

Asi nejsem gay, protože já z této komedie erekci neměl (narozdíl od většiny z filmového štábu). Danny McBride je to jedinné co stojí (nemyslím penis) za to vidět komedii. Vše ostatní je plné nadávek,hulení,koz a penisů. Jednou vidět a už dál nepamatovat. Asi jako sex s třetiligovou šlapkou v důchodu. ()

hous.enka

Chvílemi poněkud rozpačitá parodie na filmy a lá Robin Hood, co bohatým bere a chudým dává, ale jinak na jedno nedělní dopoledne docela snesitelná zábava s hvězdým hereckým obsazením - zejména James Franco mi uvízl v paměti. ()

ledzepfan

:) Je to sice šulinovina, ale v rámci šulinoidních filmů si to ještě docela drží vkus a vyloženě explicitních záchodovošulinoidních scén je tam minimum.. Takže relativně do pohody. ()

LINKIN

Ještě než byl vybrán oficiální distributorský název název pro film, proběhla na internetu anketa o to, jak by se měl Your Highness v češtině jmenovat, tady jsou některé návrhy: "Čáryfu(c)k", "Příběh řitíře", "Krasoň a prasoň", "Princové jsou na ptáka", "Jak se przní princezny", "Princ Jebaja", "Princezna se zlatou kundou mezi nohama", "Letopisy onanie", "Šíleně zhulená princezna", "Rytíři kulatého otvoru", "Panna a otvor", "Jak se prstí princezny", "Pičná princezna", "Pán prznění", "Princ a večer nic", "Joint nad zlato", "Jak ubalit draka", "Princové jsou na káry", "Kdyby tisíc Honimírů", "Hodný, zlý a zhulený", "Hele vole kde mám pannu?", "Císařův pesar", "Čaroděj ze země koz", "O princezně Zlatobláně a ptáku ohniváku", "Dlouhý, široký a zasunutý", "Cesta do středu princezniny kundy", "Putování za svatým orálem", "Hříšný kanec", "Pozoruhodný případ Blanky Protrhlé", "Fikingové" anebo moje oblíbená "Vaše prdele poznaj středověk". Z tohoto pohledu se nakonec název "Princ a pruďas" jeví IMHO jako ten nejdebilnější možnej název pro film. Nakonec je celá tahle anabáze s výběrem distributorského názvu paradoxně vtipnější než samotný film. A hvězdu nahoru za Zooey v červenym prádýlku (jako vždycky). ()

baribal

Neskutečná blbost, film postavený na sprostých slovech bez kterých by nestál ani za zmínku. Pár vtipů ve stylu "je to past" - "je to past na moje sperma" zachraňují alespon neco. Film co nestojí za vidění. ()

nirvana91

Troška moc úchylné, v takom duchu som nečakala, že sa to bude celé uberať, ale ja ako neoficiálny úchylák som si to užila vo svojej voľnej chvíľke a aj som sa schuti zasmiala. Bolo by to za 4 hviezdy nebyť JEDNEJ OSUDOVEJ SCÉNY, ktorá mi tam vyslovene príde odveci - **PRE TÝCH, KTORÍ VIDELI!! tak je to práve scéna s veľkým čarodejom. S tou jeho fajkou mi nenormálne pripomína housenku z Alice s nejakou žiariacou prisatou medúzou na hlave. A na to, že v Amerike majú prachy na rozhadzovanie, tak túto, dovolím si tvrdiť, najúchylnejšie nechutnú postavu mohli aspoň pre oko prijateľnejšie spraviť. Aj to otváranie úst a hlas nešlo moc dokopy.** Inak ako nemám moc čo vytýkať. Natalie+Zooey - skvelý výber :) Páčili sa mi úvodné titulky. ()

Krissty

Myslela jsem, že to bude horší, takže jsem docela mile překvapená. Není to žádné veledílo a je potřeba brát celý film s nadhledem a určitě ne moc vážně.. Já jsem se rozhodně zasmála. A těší mě, že vtipy nebyly vtíravé a tvůrci se nesnažili je nacpat za každou cenu všude a do každé scény v plném množství. Bylo jich tak akorát a to je dobře. Herecké obsazení je skvělé a Natalie je sexy! :) ()

SaNcHeZ_cz

Jak by to vypadalo, kdyby věk králů a dobrodružných výprav princů za osvobozením princezen ovládali dnešní lidé? Asi nějak takhle. Princ a pruďas je oddychová komedie, která v nenáročném hávu nabízí celkem slušnou, byť opakující se zábavu na pozadí jednoho dobrodružného příběhu. I přes účast některých momentů zacházejících do extrému, se jedná o povedenou záležitost. Kde jinde člověk může potkat šíleně přehrávajícího Jamese Franca, superdrsnou Natalii Portman, rádoby zhuleného Dannyho McBridea a poněkud nejistého černokněžníka Justina Therouxe. Slušná zábava je navíc podkreslena opravdu vydařeným soundtrackem. ()

MartinezZ odpad!

Taková škoda, TAKOVÁ ŠKODA! Jen zase další trapná, hnusná, vulgární, fekální americká prasárna, pojem "komedie" naprosto dehonestující. Chvílemi jsem měl sto chutí s tím praštit. Co v takovéhle sračce, proboha, dělá Natalie nebo Damian? ~~~ Více než dobrá výprava, efekty, hudba, kamera vs. k poblití scénář a dialogy. Být Jablonskym, tak tvůrce snad zažaluji, že mi takhle znehodnotili hudbu. ~~~ Království a půl princezny za něco ála Stardust! ()

pools odpad!

Vezmu tisíckrát omletou zápletku, nacpu tam hromadu nahých holek, přidám hromadu rádoby vulgárních vtipů a myslím si že mám film. Ale nemám. Mám odporný slepenec tupých hlášek a špatných hereckých výkonu. Nic víc. ()

frashmaker

Tak tohle byla príma záležitost na úrovni, i když byla plná neskutečných demencí. Ale bavil jsem se a ta hodina a třičtvrtě uběhla jako voda. Určitě si to ještě někdy pustím. A ne jen kvůli Natalie.. ()

Alqarin

Vždyť je to jasný, apatowci se hrozně ožrali, vyhrabali pár středověkejch kostýmů a natočili se, jak pobíhaj po lesech a mlátěj se mečema. Když se pak ráno probrali, uvědomili si, že to má určitej potenciál a tak do toho naflákali pár hodně slušnejch triků, všechno sestříhali a je tu film, který je možná místy dost rozpačitej, ale celkově slušně baví a utahuje si z řádky klišé. Navíc v něm hraje Natalie (i love you!!), James a poprvé spíše sympatický Danny MacBride. Yeah. ()

Paxxx.cz

Povedená komedie ve které perlil především Danny R. McBride, který vypouštěl jednu lepší hlášku za druhou. Příběh nebyl špatný, herecké obsazení super, ale mrzí mě že po nadějném začátku jsem se v půlce filmu trochu nudil proto 60%. ()

Rosana

Opět superová parodie na dobrodružné filmy ze středověky a podobná fantasy :D Ani mi tam moc nevadil trochu vulgární humor. ()

Z0oMb3E

Tak toto bola Thadea sila! Človek by neveril že tupá týnedžerská komédia, obligátne točiaca sa okolo odpaňovania, sa dá natočiť vtipne a bez nejakej váženej straty dôstojnosti. Zrazu sa pred nami otvorí plná priehršť bránicu trhacích scén či hlášok na prskanie kakaa nosom. Od úvodu sme boli jasne poučený čo sa bude diať nasledujúcu hodinu a pol. A tvorcovia tempo držali až do konca. Nehovorím že tie chvíľkové záchvaty serióznosti vadili. Film občas stratil švih, no po dvoch/ troch minútach šmahom nejakého falického symbolu ho opäť nabral. A teda že ich tam bolo! Blbi, pablbi a latentní geji spojte sa a zachránte moju lásku Zooey! Výborná zábava jednoznačne na partiové pozeranie pri degustácie nejakého destilátu, ale i bez neho to bude prča. ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo