E lan

Ale ano, toto se nakonec povedlo. Zpočátku člověk tápe kam se příběh bude ubírat, poté se do něj docela vžije a nakonec je překvapen celkovým rozuzlením. Ani nijaký herecký výkon Pattinsona film nepokazil... ()

Design

Pro mě příjemné překvapení. Dlouho jsem čekal, než jsem se dokopal ke shlédnutí tohoto snímku. A musím říct že jsem byl vtažen do děje. A ten konec je masakr to sem fakt nečekal, díky němu nakonec 4 hvězdy :). Jinak velmi zajimavé ztvárnění hlavní role Roberta Pattisona jako nevyrovnaného dospívajicího bouřliváka. ()

maniche

Průměrné romantické drama s několika mezerami ve scénáři. "Kulervoucí" závěrečná scéna celkový dojem z filmu nezachrání. ()

Pathrose

Prvotní dějová linie je možná celkem obehrané klišé, ale tento film mě zaujal hlavně tím, jak na mě působil jako celek. Hlavně životní osudy vedlejších postav jako je Tylerova malá sestřička, která se pere s tím jak se k ní chovají ostatní holky ve třídě a hlavně že jí její otec nedává potřebnou lásku, kterou každé dítě potřebuje. Jeho otec, který ztratil syna a nemůže najít cestu ani k jednomu ze svých dalších dětí. Otec Ally, který se snaží po smrti manželky sám vychovávat svou dceru a odmítá si připustit její samostatnost a dospělost. Jsem i rád, že byl obsazen Robert Pattinson, který po Stmívání ukázal, že nechce být škatulkován pouze jako zamilovaný upír a příjemně překvapil. Film na mě působil celou dobu velmi sympaticky ale šokující závěr, nad kterým jsem přemýšlel ještě dlouho poté co jsem opustil sál, vynesl tento film o úroveň výš. ()

ER

Jak může život jednoho člověka ovlivnit jiné aneb je důležité, že to děláš.Tak by se dalo charakterizovat motto tohoto dojemného příběhu. Život není vždy jednoduchý a přináší komplikace.Obvzlášť tehdy, když do rodinného života zasáhne tragická událost. Někdo je v tu chvíli více a někdo méně citlivý, což vyvolává sled konfliktních událostí. A v nich nejde jen o to, se s nimi vyrovnat, ale i s nimi něco udělat. Tyler, kterému tragicky zemřel bratr a rodiče se rozvedli,nemá jednoduchou pozici. Jeho necitlivý otec,businessman, si myslí, že jen poukázat peníze na účet je maximum možného ve vztahu se svými dětmi. Ale Tyler to tak nevnímá a především z pohledu jeho mladší sestry, která je víceméně otcem přehlížena a to včetně malířského nadání, které má, se snaží o nápravu. A taky se zamiluje a ani tady to nemá jednoduché. Přesto se snaží o korektní vztahy se všemi ve svém okolí a nehodlá jen nečinně přihlížet. Ale Osud sám mu postavil do cesty tu nejtěžší překážku v jeho životě a je jen dobře, že Tyler svůj čas nepromrhal. ()

stromekk

Konec to slušně vytáhl, což jest u amerického filmu téměř nevídáno, ovšem poslední 4 minuty (ubulené chcojky :)) tam jsou zase navíc. The End měl přijít odšvenknutím od okna. V tom, co konci předchází, nad celou prvoplánovostí vyčnívá příběh malé sestřičky Caroline. Promarněná šance. ()

dawnie

Zajímavá depkovní atmoféra, dobrej parchantík Brosnan a konec, kterej se snaží zaplácnout šokem dosavadní rozvleklost. Celkem dobrý. P.S. Rob Pattinson umí hrát. ()

loveless odpad!

Dobrá, uznávám, že Robert Pattinson vypadá dobře, i když je nechutně zarostlý - to je jediný klad tohoto filmu, což mi boužel nestačí. Hlavní postavy jsou ploché a tragédie, která se každému z nich stala má být zřejmě brána jako východisko pro veškeré jejich chování. Plytce podané tvrzení, že život někdy není hezký. ()

Šípek

Svou obyčejností dost možná nejlepší ztvárnění amerického černého úterka, co jsem zatím viděl. Mé hodnocení lavíruje kdesi u 70%, přesto má moje doporučení ke shlédnutí a celkově zamyšlení. Pokud se u filmu odreagujete, tak taky dobře. ()

Petulka88

Vcelku slušná romantika říznutá rodinným dramatem, která nejvíc překvapí tím, že i herci ze Stmívání možná umí hrát. Rozhodně to platí o Robertu Pattinsonovi. K dobru lze filmu přičíst ještě krásnou Emilii de Ravin, šarmantního Pierce Brosnana a neobvykle povedený a překvapivý závěr. ()

waska

Hodinu a půl jsem sledoval, že Robert Pattinson není až takový dřevo, za jaký jsem ho měl. Vcelku příjemně strávený čas, i když některé scény byly zbytečně natažené, sledovat takové herce jako Pierce Brosnan a Chris Cooper byl zážitek. Nebýt konce. Ten mě, za tónu velmi povedené hudby, naprosto rozsekal.. ()

shakein

Film s prvky, které jse už několikrát viděli. Klasický romantický, u kterého můžete vypnout mozek. Jenže pak by byl na 2 až 3 hvězdičky. To co tento film pozvedá, je herecký výkon Pattinsona, kterému jsem ani na vteřinu nepřestal věřit, že je to jeho život. A konec? To mi spadla čelsit až na zem. Není to nic dokonale promyšleného, ale je to něco nečekaného, co vám pomalu, díky jemným náznakům, dochází. Nemůžu dát míň než 3 hvězdičky, není to obyčejný, průměrný (podprůměrný) americký film. Je to něco trochu, trošku víc. ()

terx

Moc pěkné. Pattinson se konečně vyhrabává ze své upíří škatulky a dokazuje, že opravdu hrát umí. Obsahově: vztahy, vztahy a zas ty vztahy, což by někomu možná mohlo vadit. Když už se všechno projasňuje a všichni očekávají ten typický happyend, na který to tak vypadalo, najednou je všechno jinak. Závěr prostě úžasný, nečekaný, skvěle použito…ještě po titulkách jsem vytahovala další a další kapesníčky, dlouho mě nic tak nedostalo. ()

Varney

Film s celkom slušným hereckým obsadením. Pattinson konečne predviedol,že dokáže hrať. Jeho predvedenie citovo rozpoloženého mladého chalana, ktorý si hľadá miesto v spoločnosti a v rodine bolo veľmi presvedčivé. Výber De Ravin bol výborný s Pattinsonom vytvorili dobrú atmosféru a predviedli ozaj nečakané herecké výkony. A koniec bol perfektne vycibrený do dokonalosti, záverečné scény sprevádzané klavírom mi brali dych. Parádny kusok. ()

ljukyljuk

Nebolo to síce na 77% ako na csfd (keďže nie som teen fanynka twilight ani roberta pattinsona :D), ale bolo to fajn... také uveriteľné a priame, na začiatku možno príliš mentorské (nepite! nefajčite!), ale inak príjemná dráma. A ten záver predovšetkým upevnil ten dobrý dojem ()

divjak

5 hviezd za záver. Veľa ľudí tu kritizovalo práve záver filmu, ale kebyže sa na to pozrieme z druhej strany a síce, že hlavným motívom filmu bol záver, tak je film práve za 5 hviezd. Ak by bol tento motív zverejnený, nikdy by film nevyvolal také emócie. Takto sa dotkol každého, kto ho videl. ()

bono22vox

nevim proc, ale film je da se rici az do poslednich minut hodne plochy... jenze ten zaver, ktery me posadil na prdel, proste 5 hvezd... ja vim, asi sem se zblaznil :-) ()

Trauma

Ukázková ždímačka! Mělo mi to být jasné už na začátku. Vše naprosto účelové. Nejen že je to Pattison, ale ještě z něj udělají supercíťu a pak...Ano, zabralo to perfektně... Už ta dlouhá smutná hudba ke konci mi lezla krkem, protože děj zbytečně nadsazovala a navíc prozrazovala co přijde, ale pořád se mi to líbilo. Čekala jsem nějaký takový konec, ale ne až tak špatný (nemyslím smutný). Jako by ho tam došroubovali z úplně jiné stavebnice. Škoda. Z krásné a dojemné podívané se rázem stal špatně vykonstruovaný průměr. A ještě by mě zajímalo čím se pan Úžasný živil, když byl tak nezávislý??? ()

sarfian

Pohodový film s prekvapením na konci, ktoré nemusí byť každému pochuti, ale mne to nijak extra nevadilo. Dobré herecké výkony vrátane "patyzóna", ktorého moc nemusím, ale tu sa celkom hodí. VIDENÉ 1x ()

LeneaV

Na začátku se nás pokusí vtáhnout scénou v metru, která je sice pro film celkem nepodstatná, ale navnadí. Potom se v podstatě nic moc nejděje..Holka se zamiluje do kluka, ale on jí něco zatajil, klasika. Ale něco na tom filmu bude. Zvláště poté, kdy se na tabuli objeví datum dne...Hned sem si říkala, NE! Každému musí dojít, jak to skončí. A slzy tekly proudem. Takový konec si zaslouží hvězdčiku navíc, protože nemá jen silný konec, ale také poukazuje na to, co je nezapomenutelné! ()