Jerris008

Film je celkově úplně o ničem, ale ten vypravěčský styl, kdy jednou je příběh vnímán ze strany chlapce a podruhé ze strany dívky, je skvělý. Nevinný příběh o dětské lásce s dvěma naproti bydlícíma rodinama, na který se dá celkem koukat a těch 90minut uteče jako voda. "Celek je větší než pouhý součet částí" ()

Martix

Opravdu nádherný film. Příběh z pohledu dětí o kolísavém přátelství - nepřátelství, kdy si oba uvědomují vyjímečnost toho druhého. Stačí si jen všímat těch nepatrných, lež důležitých detailů a maličkostí, které nám dají výsledný obraz toho člověka, na kom nám ve skutečnosti záleží... ()

Swayne

Príbeh, ktorý ma dokázal strhnúť v priebehu prvých 15 minút a odvtedy som to nevnímal tak, že sa pozerám na príbeh nejakého chlapca, ktorý prežíva svoje prvé "buchnutie" sa do dievčaťa - odvtedy som to bol na tom plátne ja, pretože jednoducho všetko na čo som sa vo filme pozeral bolo až tak skutočné, že to inak nešlo. Krásne a najmä veľmi hodnoverne vyrozprávaný príbeh o tom, čím sme si v istom veku prešli všetci a s odstupom času na to všetci spomíname s úsmevom na tvári. ()

Brziii

moc pekny pribeh plny lasky, kamaradstvi, dospivani a detskych snu, obcas nudne mista, ktere vyrovnava humor tatinka chlapce, prijemny nenuceny lehky, krasny na nedelni odpoledne ()

drtickaa

Tak málo stačí, aby človek prežil pokojnú a pohodovú hodinku a pol a pritom zabudol na vlastné starosti. Dve deti, ktorými začínajú kolísať hormóny, vynikajúci rozprávačský štýl, ktorým podávajú svoje vnímanie prvej lásky, a aj roky po Frasierovi skvelý John Mahoney. Bála som sa príliš afektovaných výrazov, no hlavní (a v konečnom dôsledku i vedľajší) predstavitelia boli skrátka nádherní. 80% ()

yaqwsx

Tyhle příběhy zbožňuji. Po konci tohto iflmu mě napadlo přirovnání k nedávnému Submarine. Flipped je zasazeno do podoné doby, s podobným dějem. Je však tak "surové". Flipped je milejší, romantičtější a pohodovější. Příběh se krásně vyvíjí, šmrnc mu dodává pohled 2 stran na jednu událost (škoda jen, že občas fakticky nesedí - to se však v celé té atmosféřej skoro ztrací). K Flipped se určitě ještě někdy vrátím... ()

Prankster

Chvílema jsem se smál, chvílema to bylo na pláč, ale sledovalo se to příjemně a čas strávený v autobuse utekl jako voda... ()

boombang

Přiznávám, že je to slabé a nudné a že jsem byl docela zklamán. A píšu to dost nerad, protože kvůli dívčí hrdince i její představitelce by si film zasloužil lepší hodnocení z mé strany. ()

AmyFF

Zklamání. Ano, má to milou retro atmosféru, zajímavou oboustrannou perspektivu, chvílemi i vtip. Ale. Postavy zcela ploché – děda vševěda, který mimochodem za celý film žádné objevné moudro z rukávu nevysype, mi ke konci už začínal lézt krkem. Děj dost předvídatelný, mnohé scény snažící se o dojemnost (především ty líčící idylický vztah hlavní hrdinky s otcem) jen patetické. A nemohla jsem se zbavit dojmu, že zaujetí hlavní hrdinky sousedem se zářivým pohledem by okamžitě polevilo, kdyby se do jejich ulice nastěhoval někdo, kdo by se na rozdíl od hlavního hrdiny nechoval jako úplný idiot. Překvapivě nenásilně (a skutečně dojemně) působila návštěva postiženého strýce, přestože zrovna od té jsem čekala nekompromisní hru na city. Nicméně - „neskutečně uvěřitelné“, „absence otřepaných frází“, „výjimečný film“, to nemůžete myslet vážně... ()

PAVLIS

Takovéto pohlazení po duši jsem dlouho hledal... Nádherně soustředěný pohled v podstatě jen na klasický vztahový "problém". Nechceme, co můžeme lehce mít a naopak. Zjednodušeně v tomto případě řečeno. A také že věci nemusí být takové, jaké se zdají na první pohled. Zní to všechno na papíře jako jedno velké klišé, ale věřte, že v tomto snímku to tak díky jeho civilnosti a upřímnosti rozhodně nepůsobí. Malý velký film. ()

marek29

Nejlepší romanťárna, kterou jsem kdy viděl navíc z mého oblíbeného období "nemoderní Ameriky" čti poválečného období krásy aut, žen, zahrad a tradice v jednom :) NUTNO VIDĚT. ()

subic

Ono se tam vlastně tak nějak nic neděje, ale je vidět, jak to vidí on a jak to vidí ona. Když jsem to viděl poprvé, tak se mi to líbilo asi víc, ale i tak pořád velmi slušné. 70% ()

kslaww

Velmi pěkně zpracovaný snímek o dětech kteří poznávají co je láska, přátelství, rodina, bolest i stud. ()