Dan Saxon (Charlie Sheen) je horlivým a výbušným arizonským policajtom, ktorý vypisuje pokutové bločky a dohliada na miestnych indiánov. Jeho výbušnosť ho dovedie do situácie, v ktorej má na výber buď odchod do dôchodku, alebo úlohu v tajnej operácii. Jeho úlohou má byť nepozorovane preniknúť do motocyklového gangu, ktorého členovia obchodujú s drogami a zbraňami. Saxon úspešne zvládne svoju úlohu a zapadne do motorkárskeho prostredia. Postupne sa vytvára jeho vzťah k fotografke Renee (Linda Fiorentino), ktorá pozoruje život gangu, ale zároveň tiež odhaľuje Danovu totožnosť. A ten, akoby posadlý týmto novým spôsobom života, začne pochybovať o tom, na ktorej strane vlastne stojí. Naviac ho neustále prenasleduje tieň vlastnej minulosti. Zdá sa, že mu nezostáva nič iné než podľahnúť. (sliver)

Zeebonk

Nemám rád Charlieho Sheena. Ani ne tak kvůli jeho excesům a podprůměrné inteligenci, ale jeho herecký projev se mi zdá pochybný. Jeho divný hlas mě strašně sere a prostě se mně zdá, že chlapec nezdědil tatínkovo herecké nadání. Ale tenhle film se mi líbil. Vůbec jsem se nenudil a to mi snad úplně stačí. Charlie Sheen pořád někomu rozbíjí hubu, "fuckuje", jezdí na motorce nebo fetuje se záporákem Michaelem Madsenem, který své mimochodem odehrál výborně a budí přirozený respekt. Jo, jsem spokojený, jak jsem využil těch necelých sto minut. ()

kobejn

Ale jo, hezká vzpomínka na 90s, čárli šín s hlasem jirky pomejeho, gauner medsn s hlasem vašinky, a spousta moutrsajklů, čárlí byl sice oukej, ale takovej miky rurk, ten by tam pasoval ještě lépe! ()

topi

Po Studený jako kámen, přišel další motorkářský snímek, který má i psychologický podtext. Charlie Sheen je perfektní a jeho proměna v člověka, který už neví, kdo vlastně je, je parádní. Stejně tak je výbornej i Michael Madsen, jako vůdce motorkářskýho gangu. Je to nenudící film, u kterého jsem se opět perfektně bavil, tak jako v devadesátých letech. Dabing je zde taky velice povedený, Jiří Pomeje sedí k Sheenovi perfektně. A hlášky " Ty smradlavý čůro " používáme dodnes, že Jedlo? Pro mě jsou filmy Ve stínu gangu a Studený jako kámen výborný motorkářský filmy, kterých zas tak moc nevzniklo. " Čau Voves, co dělá tvoje hlava? Jak to mám kurva vědět, poslední kontakt s hlavou jsem měl před šesti rokama ". ()

Rakosnicek77

Já budu pořád tvrdit, že dabing který měl Intersonic hned v počátcích své existence, leckdy plně převzatý z kina, byl to nejlepší co se tady za těch 25 let po revoluci v dabingu objevilo. Důkazem je opět a znova tento film. ()

džanik

Jednou si koupím čopra! Nádhera!! V tomto filmu mi ale krom Charlieho jednotvárného "hraní obočím" neseděla celá řada věcí. Za prvé způsob, jakým se hlavní hrdina do gangu vůbec dostal, pak vlastní šéf bandy a také jedna zástupkyně něžného pohlaví... ()

Quint

Někteří diváci považují Ve stínu gangu za zapomenutelné "cheesy" béčko se směšným, rádobytvrďáckým Sheenem, které působí jak Žhavé výstřely, z nichž někdo vystříhal všechny fóry. Jiní naopak za nedoceněný, seriózní thriller s přesvědčivým Sheenem a dobře zachycenou motorkářskou subkulturou (někteří z nich si kvůli němu dokonce pořídili motorku). Asi záleží na tom, kolik vám je let a jak moc ten film dokážete brát vážně. Sheen byl zvláštní volbou do role spořádaného poldy, jenž se v přestrojení postupně mění v drsného, vlasatého motorkáře, až mu z toho začne hrabat. Od chvíle, kdy mu narostou dlouhé vlasy a začne se chovat tvrdě, se prostě neubráníte vzpomínce na Toppera Harleyho z obou Žhavých výstřelů, mezi nimiž tenhle film natočil. Sheen do své role ale dává takovou energii, že jsou zároveň chvíle, kdy mu to i věříte. A napětí mezi ním a vůdcem motorkářského gangu v podání Michaela Madsena taky občas zafunguje. Film je jinak snůškou těch největších klišé kriminálek o policistech v přestrojení (ačkoli ho prý psal sám život a byl natočen podle skutečné události). Ani na chvíli nezapře dobu svého vzniku a jeho děj se pravidelně posouvá dopředu prostřednictvím přiblblých montáží, u nichž si zase nemůžete nevybavit Team America a píseň „We're gonna need a montage“. Sheen se seznamuje s motorkáři – montáž. Sheen se učí být motorkář – montáž. Sheen souloží – montáž. Sheen se obléká do motorkářského obleku – montáž. Sheen jezdí na motorce – montáž. Pro některé montáže zřejmě neměli dostatek záběrů, a tak nechybí momenty, jako když si Sheen při vyzbrojovací montáži do boty zasouvá zbraň, kterou už si tam o pár záběrů dříve zasunul. Ale proč ne, když se na to docela dobře dívá. Jsou tam cool motorky, cool westernové lokace, cool hlášky, cool rocková hudba a Linda Fiorentino (kde je jí dnes konec?). ()

maverick10

Slusny film. Dokonce snaha o psyhologicno v klasickem VHS filmu z 90.let. Charlie je vytecny a proto film ode mne dostane nalepku "prekvapive dobré" ()

peto12

Videl som s Charliem uz aj lepsie snimky, ale pripomínalo mi to snimok k filmu Studeny jak kamen. Očakával som viac akcie. ()

Martin741

A pozeram, ze niektori tu maju tendenciu ist permanentne proti prudu ... amne sa nechce., ja som s atym proste nechal unasat. Filmecek na urovni, hoci Karla Esteveza nemusim. Su i take miesta na Zemi ktore ho volaju Charlie Sheen. Raz sa totiz ozral - tusim to bolo v 90. rokoch - a s nozom v zuboch a sekerou v ruke nahanal svoju zensku po dome s tym, ze ju zabije - este ta osipana si bola tu sekeru nabrusit : 77 % ()

Rodriguez

Slušný motorkářský trhák 90.let, kde Charlie Sheen předvedl, že dovede být drsňákem ve všech směrech. Ať pracuje jako policista a obhajuje zákon arizonské pouště nebo jako drsný, zarostlý, vyšinutý psychopatický motorkář. ()

DruidKarel

Vynikající ztvárnění utajeného policajta od Charlieho Sheena. Tenhle film patřil taky mezimé oblíbené, hlavně když mi bylo asi 8. Je to nostalgie, ale tím nezvyšuju jeho hodnotu. I když... Nemohu jinka, 5*. ()

Juto

Policajt sa v utajení postaví proti motorkárom. Príbeh je trošku klišé, ale vôbec to nevadí. Film má výbornú atmosféru. 7/10 ()

Luk80

This is the road to hell ! Krvák, Špína, Woves, Vejška, Bublina, Virgil a samozřejmě Sid. A všichni kolem jsou ČŮROVÉ. Hroznýši z toho zasranýho Clevelandu. Co dělá hlava? Jak to mám věděl. Poslední kontakt s hlavou jsem měl před šesti lety. Nezapomenutelný dabing a hlášky. Klasika !!! ()

JohnSmith

Rozhodně se mi líbil víc o rok dříve natočený Stone cold. Sice je film podle skutečných událostí,ale nemá to šmrnc.Místy je to nuda a celý film se vlastně nic moc neděje. ()

zdenny

Film podobný filmu Stone Cold s jedním výrazným rozdílem. Tento byl natočen na motivy skutečné události a co se týče filmového zpracování, byl o mnoho skutečnější. Charliemu tato role sedla a mně se film celkově hodně líbil. Prostě mi při sledování navodil takovou filmovou atmosféru. Filmy o infiltracích se mi líbí. ()

KasparekZabijak

Choze to vystihl presne, videoklenot jak ma bejt, fantasticka muzika s pisnickama kapely Asphalt Ballet, zlej Michael Madsen, vybornej fousatej Charlie Sheen ... co vytknout, snad jen tu debilni scenu kdyz dela jidlo ty maly holce to byl infantilni az beda ale jinak stejne...8/10 ()

Liqid

Příběh je trochu průměr, ale jak to zahrál Cheen, tak to dostaly ty pravý koule. Změna z hodného policisty na drsného motorkáře byla hodně zajímavý. Nejdřív jsem si vůbec nedokázal představit, jak to bude vypadat, ale dopadlo to super. A konec, ten chytne za srdce. ()

LexBarker

Výborný film,pro mě velké překvapení.Ch.Sheen ještě v dobré formě,M.Madsen jakbysmet a jako třešnička na dortu Linda Fiorentino :-) ()

vitekpe

Naivni filmek, ktery byl na pocatku devedesatek docela oblibeny. Sheen se infiltruje do jadra nejdrsnejsich motorkaru, po "priprave" od sveho kamose s nimz se seznamil v baru (protoze "o motorkach vi hov...o", jak sam podotyka. Tato superodborna priprava trva asi tak 2 mesice??? :-) )...no jak rikam, naivita nekonecna. Ale motorky pekny, a natoceny je to taky docela slusne, takze nakonec objektivne, s odstupem casu, slabsi prumer. 2+ ()