Terva

Jedna buggy dva řidiči. CITÁT - Co takhle soutěž pivo - párek?......... Kluci si chtějí jen hrát, ale když se rozzlobí jsou zlý Motorkářský souboj byl nádherný, plus dobrá hudba, akce, sranda a plno pěstí. V dnešní době už tohle moc nefunguje, ale pro mě ti už zůstane klasika. CITÁT - To byl kuchař a dělal moc dobrý papu........ Jízda autem po domě plném balonků a následná bitka mezi těmi balonky je jedna z nejlepších scén této nesmrtelné dvojice. ()

Kryton

Klasický Hillovsko-Spencerovský film. Nasrali je a tak si to s nima vyřídí stručně RUČNĚ. Jako malý jsem žral ty buginy! ()

Paxxx.cz

Na filmech (hlavně těch komediálních) s duem Bud Spencer a Terence Hill jsem vlastně vyrůstal a jednoduše je mám v oblibě, obzvláště konkrétně tento film. Prostě nezapomenutelná komedie mého dětství, která mi vždy přinese spoustu příjemné nostalgie - plno směšných bitek, postav a scének....9/10. ()

Jillen

Je to už klasika, ale mě to nebere a humor dvojce Hilla a Spencera zmiznul někde v dálce a pomalu, ale jistě vyprchá. Jako malej jsem se zasmál...Dávám 60% ()

Džejkop

Můj nejoblíbenější film s Hillem a Spencerem. Nevím, zdali je právě tahle komedie proslavila, ale rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co nám tato dvojice kdy nabídla. Nechybí klasické bitky, které se objevují snad v každé komedii italských komiků. Velký neřeší když nějakou tu ránu slízne, útočníkovi jí totiž oplatí pětkrát větší razancí. Štíhlý se zase ranám uhýbá s akrobatickou lehkostí a teprve pak zaútočí. Za dvě nejlepší scény považuju marnou snahu odstřelovače Paganiniho, poslat ústřední dvojici do věčných lovišť a také vystoupení sboru za nápěvu la-la-la-la. ()

Pierre

VIDĚNO ZNOVU. Patrně nejznámější film s duem Bud Spencer+Terrence Hill a možná i ten nejlepší. Dlouhých rozborů není třeba. Krásná doba, zábavný park s krasojezdkyní, plno hospůdek s teplými párky, zábavní padouši, nejpozitivnější titulní song na světě a do toho boj o nejhezčí auto na světě opepřeny řadou slovních i fyzických přestřelek ve kterých se ukazují Bud s Terrencem v té nejlepší formě. Prostě pohoda jak má být. NEMÁM ČAS ()

Orlau32

V 70 tých letech přišla do našich kin novinka z Itálie : fackování za každých okolností a rány do nosu po kterých už téměř nikdo nevstal. Byla to laciná legrace a smáli jsme se,protože to nebylo tendenční ani politické. Jenže ! Pak se ty scény s drobnými odchylkami opakovaly v následujících filmech, kde hráli tito dva výtečníci Terence HILL a Bud SPENCER. No a český divák se jich přejedl a už se tak nelíbili. Jenže, to už je dávno... 23.9.2008 vyšlo to na DVD a já si to koupila, Bavila jsem se, ale už jsem se tak nesmála. Zkrátka dnes už má divák jiné nároky na komedii. Nicméně pro oddych stále dobré. Ale tehdy v roce 1975 to byla crazy-bomba ! ()

fragre

Inu jo, je tak blboučké jako našinec, když to v těch patnácti viděl (leč tenkrát, v rozjeté normalizaci, byl každý západní snímek zážitek). Od té doby sice našinec příliš rozumu nepobral, ale s mocnou podporou nostalgie to na slabé čtyři hvězdičky dosáhne. ()

blackrain

Můj první film s dvojicí Bud Spencer a Terence Hill a taky nejlepší ze všech, které společně natočili. Bavila jsem se skvěle a bavím se pořád, kdykoliv si film pustím. Jako malá jsem strašně moc chtěla mít taky takovou buginu. I bez krve může být zábava. Všechno vyřešili ručně a byl klid. ()

ABLABLABLA

Tahle dvojka je prostě super. A v tomto filmu se mi zatím líbila asi nejvíce. Skvělý film. Závod v pojídání párků a piv, zatímco okolo létá úplně vše...:) ()

Bat55

Čo sa stane, ak spojíte duo Bud Spencer a Terence Hill??? Vznikne naozaj výborný film, ktorý je tak humorný a tak neskutočne skvelo nakrútený, že lepšej zábavy z talianskej produkcie niet. A ešte s hore zmiňovaným duom ide o naozaj super film. Naviac, super filmový soundtrack a pre mňa nezabudnuteľná scéna s motorkami, kde si Spencer a Hill zoberú do rúk drevo a idú na vec. K tomu ešte špičkový soundtrack a špičková zábava (scéna ako Spencer polenom dreva prehodí chlapa z motorky,z toho som fakt už nemohol). Teda v skratke, ide o veľmi dobrý film s veľmi dobrým obsadením, skvelou zápletkou a úžasným ústredným songom. Nie je to dokonalý film, ale super zábava to je, ktorá je naviac kvalitná a rozhodne spoľahlivo zamestná vašu bránicu. /85%/ ()

kaylin

Rozhodl jsem se, že se vrátím k filmům s Budem Spencerem a Terencem Hillem, a to se strachem, že po letech zjistím, jaká je to vlastně kravina. Jenže namísto toho jsem zjistil, že tahle dvojice je pořád skvělá, že pořád baví a že si musím těch jejích filmů sehnat více. Zábavné, parťácké a pořád vtipné i ve své absurditě. ()

stration

Moje nejoblíbenější komedie s touto dvojicí. Pán papající mrkvičku a závody Hilla a Spencera v pojídání malinkatých párečků. Prostě paráda. ()

MATADOR

Jeden z té velké hromady "SpencerHillovek", které mě stále baví. Perfektní song, krásná kára, bitky a jeden tlustý šéf. Klasika ve svém žánru! ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer