Smějte se s námi! Eduard Hrubeš nabízejí ty nejvtipnější a nejkurióznější záběry natočené amatérskými kameramany. (oficiální text distributora)

mzss1

Už ne tak zábavné jako obdobný pořad Natočto. Tam především krom zábavných videí figuroval skvělý Petr Rychlý. Zde už takové uvádění nenajdeme. I videa nejsou tak excelentní, ale přesto je to snesitelný pořad. Hodnotím na 40% = ** ()

Mariin

Člověk stále čeká, kdy už uvidí opravdu něco komického, ale ono to pořád nepřichází. A najednou je konec. ()

Zodd

Ani jsem nevěděl, že ten pořad trval tak dlouho. V mém dětství to u nás běželo v televizi na veřejnoprávní stanici hodně často a ze začátku mě to i bavilo, i když úroveň těch videí s nahraným smíchem asi nebyla příliš vysoká, jak jsem později zjistil. Ovšem melodii úvodních/závěrečných titulků a tu sochu si pamatuji stále docela živě. ()

Rocky62 odpad!

Tak neváhej a vypni televizi, protože tento pořad by měl být demonstrován jako prototyp těžce nezvládnutého televizního pořadu, jehož tvůrci mají velmi mizivou naději na uzdravení. ()

SeBig

Sledoval jsem to s prarodiči, když jsem byl malej píčus. Hrubeš mi nepřišel nijak extra vtipnej.. měl jsem radši Natočto. ()

SOLOM.

Souhlasím s většinou. některá videa mě docela pobavila, ale jinak to byla celkem trapárna. Když nebylo co v TV, tak jsem to občas viděl i celé. Asi nejvíc jsem nesnášel ty speciální díly... ()

duklak2

Tento pořad nemůže být pro normální lidi. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale smát se scénkám, ve kterých jde v podstatě o život, mě přijde nevkusné. U některých jsem přemýšlel, jestli to vůbec přežili. Sice jen kritizuji, ale nesmím pochválit pana moderátora. Dokáže zapůsobit, diváky si naklonit na svoji stranu a je lehce zapamatovatelný. Myslím, že je velmi oblíben u starších dam:-) ()

Kimon

Tisíckrát omleté videoklipy na stejné téma, které se tváří velmi humorně a já tuším, že se tomu směje v naší zemi jen pan E. Hrubeš, paní V. Žilková a pan Tryskomyš, Chupacabre atd. Tohle talk-show bohužel ztrácí eleganci a vtip i těmi doplňujícími komentáři EH + VŽ. Je mi nepříjemné, když někdo řekne něco rádoby vtipného a pak se tomu sám směje z plna hrdla. Obvykle to bývá tak, že se směje sám. ()

L-V

To fakt doteď běží? :-O Eda ještě žije, tak zaplať panbůh pro něj :), ale kde se tam pro krinda vzala Žílková? Pamatuji si, jak tam chodil vítězům předávat poukázky na jazykové zájezdy Jančura - ten už by na to dneska asi neměl čas :), člověk si na tom aspoň uvědomí, jak ten čas běží. :D Jinak novácké Natočto! má základ v podobě otravných home videí úplně stejný a jestli se v pořadu tohoto typu pokouší o antihumorné scénky Rychlý anebo jestli tam předčítá "zaručeně vtipné" anekdoty od diváků Hrubeš mi přijde úplně jedno - obojí je nekoukatelné! ()

BoPo

Ty p*čo, YouTube v roku 1995? Aj Vy ste cítili ten odér schválnosti? Rodičia nastražili pasť na decko, ktoré sa vysekalo a vzniklo tak hahahaha videjko do peckovej súťaže o vymazlené ceny. ()

FFilipCZ

Přidám se asi ke většině komentujících. V mládí jsme u toho byli schopni prosedět večery, teď už nám to přijde trapné. 2* za nostalgii. ()

javak810i

Prakticky jediná možnost v té době, jak se dostat k takovým těm vtipným videím, kterých jsou dneska na youtube miliony. A na rozdíl od pozdějšího rip-offu "Natočto" tenhle seriál alespoń za něco stál. ()

Vyrida

Musí se nechat, že to bylo přeci jen lepší, než konkurenční kopírka u sousední komerční televize. Eda mi přišel i méně afektovaný, než ten poděs Rychlý z kterého jsem dostával pravidelní dávku vnitřního krvácení, jen když se pokusil o nějaký svůj rodinný nevtipný fóreček. Další kladné body rozdávám za lepší cit ve střihu a výběru klipů, ať už veřejných nebo soutěžních, které mě i sem tam rozesmály a styl hlasování o domací nejlepší video. Jak někdo už poznamenal, byla to pouze náhrážka za dnešní publikujicí video servery na internetu v čele s YouTube a tohle byla zkrátka jediná možnost, jak ukázat trochu té škodolibé skutečné srandy. Dvě hvězdy ať nežeru. ()