Na velkolepou galashow do vyprodané pražské O2 Arény přišlo 130 hostů a 15 tisíc diváků blahopřát Karlu Gottovi k 70. narozeninám. Na koncertě se představila řada hostů, od mladé generace, kterou zastupovali například Ewa Farna, Tereza Kerndlová, Sámer Issa, Petr Bende, Vlasta Horváth, přes rockové gratulanty, jako je Ondřej Hejma, Michael Kocáb, skupiny Clou, Support Lesbiens, No Name a Gipsy.cz až po ty, kteří mají dlouholeté zkušenosti v hudební branži, například Eva Pilarová, Lucie Bílá, Věra Špinarová, Marie Rottrová, Jitka Zelenková, Lenka Filipová, Iveta Bartošová, Petra Janů, Václav Neckář, Josef Zíma, Pavel Bobek, Jiří Suchý a řada dalších. Koncert je rozdělen do 7 dekád a na konci dané dekády si Karel Gott vždy se svými hosty společně zazpívá. Kromě zpěváků přišla Karlovi pogratulovat také Jiřina Bohdalová s Lubomírem Lipským, Karel Šíp, Jiří Krampol, Barbora Špotáková, Michal Viewegh a Taťána Kuchařová. (oficiální text distributora)

tommy187

Neuveriteľné! Ten chlap má 70 rokov a stále dokáže postaviť na nohy tribúny. Skvelý spevácky výkon. Ja som s Gottovým prejavom naozaj spokojný - hlas mu zostal krásne čistý a chuť koncertovať mu zjavne nechýba. ()

Mythago odpad!

Ani po několika géčkech marihuány a sebevětším množství hou-byček bych nebyl schopný vymyslet něco podobného. ()

Paity

Jednoznačně musím říci, že Karel Gott 70 beru jako oslavu zlatého Káji. Souhlasím sice s tím, že to celé vypadalo jako novácká estráda, ale velice podobně by to bylo pojato například v USA. Prostě by Amíci pozvali každého, kdo v šoubyzu něco znamená, aby přišel zatleskat velikánovi. ()

XdanteX odpad!

komunistické loutky plácají další komunistické posluhovače po zádech za to jak dobře posloužili vymývačnému režimu a s jakým úspěchem se přehoupli díky tupé české hudební scéně a desetiletím degenerace kultůrního vkusu řadového ovčana do služby dalších 20ti-let slávy na poli populární hudby ve vší věrnosti žumpě kterou produkovali za bolševika i nyní...To vše za přispění hvězd Top Star Magazínu a dalšího lidského odpadu popírajícího evoluční pokrok lidské rasy. Odporné.......byl jsem nucen prožít celý program v době kdy jsem dobrosrdečně svévolí u babičky maloval byt........účast některých vystupujících dodnes nechápu....účast naprosté většiny...bohužel zcela chápu a je mi z toho velice smutno. ()

javirgo

Začátek s "hvězdami " Superstar mi připadal pro oslavence dost nedůstojný, ale vydržela jsem a udělala jsem dobře, protože druhá část už byla podstatně lepší. Někteří "umělci" tam sice podle mého neměli vůbec vystupovat, třeba Eva s Vaškem si myslím tam opravdu neměli co dělat. Naopak působivým vystoupením bylo přání Barbory Špotákové a Lubomíra Lipského s Jiřinou Bohdalovou. ()

lucinkapes

Unikátní koncert na kterém vystoupilo to nejlepší z naší pěvecké scény. Podobalo se to těm skvělým silvestrům, které bývaly na Nově. Bohužel v dnešní době je už těch hudebních a zábavních pořadů v TV poskromnu. Tento byl však úžasný a hoden osobnosti Karla Gotta. ()

TomasKotlant

Kdyby polovina účinkujících nezpívala falešně a bylo to dlouhé 70 minut (aby to mělo aspoň nějakou symboliku), tak by to bylo docela dobré. Jedna hvězdička za Karla Gotta a pár kvalitních vystoupení. ()

Radek.SCH

Účel to splnilo. České "hvězdy" se sešli na jednom místě, aby poblahopřáli největšímu z největších. Ale místo toho, aby se to odehrálo v soukromí, tak to dali do televize a ještě k tomu v prime time. Sledovanost to mělo nejspíš velikou, ale koho může sakra zajímat, jak tam půldruhé hodiny zpívají - i když populární - ale ne příliš sympatičtí "zpěváci" a Kája se do toho nuceně směje a pobrukuje? ()

gumbo

Čekal jsem to horší, ikdyž tohle také žádná sláva nebyla. Prostě klasická estráda a la Nova v době Adamcově. Karel opět ukázal, že mu zpěv jde a někteří rádoby zpěváci ukázali, že na pódium vůbec nepatří. Některé nápady potěšili (např. Šporclova verze Hrát jak Pagganini) něco nestálo ani za řeč. Viděl sem asi 40% koncertu a přesně takové hodnocení si zaslouží... 40% ()

Heavyman

Divím se, že potom neměl Karel Gott druhej den pohřeb, protože já ho měl málem od chvíle kdy se tam objevil Sámmer Issa! ()

char_t

Parádní přehlídka stavu české hudby v roce 2009. Přestárlé hvězdy z šedesátek, nedomrlé hvězdičky ze Superstar, u kterých už teď (po 4 letech) nevím, kdo je tam pustil a jak se jmenovaly, a mezi tím každý aspoň trochu zajímavý interpret, jaký se dal sehnat. Plus kupa zbytečných nováckých estrádních výstupů. Inu, každý si tu najde to svoje, ať už hledáte to dobré nebo to špatné... ()

Šípek

Uznávám svou relativní shovívavost k tomuto projektu, chcete-li estrádě, jež pramení z faktu, že jsem byl takzvaně při tom. Mohu mít sice námitky k nevyrovnanosti pěveckých výkonů některých účinkujících, zejména zpívajících herců nebo zoufalého ozvučení v O2 aréně. To ale nic nemění na tom, že Mistr se zjevně bavil a já si slavnostní atmosféru rád připomněl. Rozhodně bych neřekl, že to byl nedůstojný program na dnešní úterní večer. ()

Bobšule

Je o mě všeobecně známo, že na Mistra mírně trpím. Patrně obdařena zbytkovým množstvím sluchu na něm oceňuji především fakt, že jej lze kdykoli poslouchat beze strachu, "zda to zvládne". Na rozdíl od jiných. A právě ti defilovali jevištěm po celý večer. Výběr blahopřejících zoufalců (až na světlé výjimky jako je samozřejmě například Marie Rottrová, Věra Špinarová, Lenka Filipová apod.) mě zděsil. Jejich podání Mistrových songů mě jen utrvdilo v přesvědčení, že "Kralovy hity, může zpívat zase jenom Karel". Za nejroztomilejší části záznamu tudíž považuji prostřihy na malou Charlottku (je jen o půl roku starší než náš syn, který by tak dlouho spořádaně sedět nevydržel ani omylem: :-D) a pak ještě Jiří Krampol s básničkou o stáří. Kombinace jeho typického přednesu a odlehčeného obsahu se mi moc líbila. Suma sumárum, nejklidnější jsem během sledování tohoto danajského daru k Mistrovým narozeninám byla pouze ve chvílích, kdy se zpěvu ujal sám oslavenec. Zbytek jsem spíš více méně protrpěla. ()

Sollozzo odpad!

Sorry Kájo, ale ten poloplayback je ostuda. Navíc kompletní sebranka českých "hvězd", které se přišli zviditelnit je už opravdu moc. Tohle sis nezasloužil. Jinak vše nejlepší. ()