Muži v černém 3

• USA Men in Black 3 (více)
USA / Spojené arabské emiráty, 2012, 102 min

Předloha:

Lowell Cunningham (komiks)

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Danny Elfman

Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve, Michael Stuhlbarg, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, Mike Pyle (více)

V roce 2012 unikl mimozemský zločinec jménem Boris Bestie, boglodit, z vězení s nejvyšší ostrahou na Měsíci, aby se pomstil agentovi K, který mu ustřelil levou paži a zajal ho už v roce 1969. Agent J se z nováčka vypracoval ve zkušeného pracovníka, ke svému tajnůstkářskému, sucharskému staršímu parťákovi K má však i po čtrnácti letech spolupráce stále dost daleko. Boris Bestie, využije utajeného vynálezu stroje času a změní tok historie: v roce 1969 zabije K, zabrání tak svému zatčení a zmrzačení a v současnosti otevře cestu k ničivé invazi své agresivní rasy na Zemi. Jelikož pouze paměť J byla nějakým způsobem nedotčena, nikdo jiný v Agentuře nerozumí jeho dotazům a znalostem týkajícím se K. Na ústředí MiB J zjistil, že K byl odpovědný nejen za zajetí Borise, ale také za rozmístění štítu "ArcNet", který zabránil Bogloditům v dobytí Země, což vedlo k jejich vyhynutí. Nová velitelka MiB O brzy pochopí, že došlo k časovému přeskoku a protože je K již dlouho mrtev, ArcNet nebyl nikdy nasazen a dnešní Země je bezbranná před invazí bogloditů. Agent J se tedy vypraví do minulosti, aby obnovil původní časovou linii... (TV Nova)

Andy.222

Nebudu soudit pořadí dílů, pokračování mají vždycky těžký kříž, protože originálnost prvních dílů už je opustila. Trojka už nic originálního nepřináší, ale mě pobavila stejně dobře jako její předchůdci. A Brolinova snaha napodobit Jonesovi grimasy a mimiku všeobecně se velmi cení. ()

roboroz

Kam sa podeli peniaze z toho obrovského rozpočtu!? Veľmi mi to pripomína stavbu slovenských diaľnic... Nenašiel som tam vôbec nič nového - takmer všetko už bolo v predchádzajúcich dieloch. Film sa strašne vlečie - scenár museli mať napísaný za niekoľko hodín. Dúfam, že sa nebudú snažiť natočiť ešte aj štvorku...! ()

Chlo0opek

Nic moc jsem od tohoto filmu již nečekal, zvláště poté, když jsem na něj slyšel nelichotivé ohlasy. Ale já si nemůžu pomoct, já se u něj dobře bavil. Triky pěkně udělané, děj slušně plynul, oba hlavní přestavitelé hráli také dobře, zkrátka lehce slabší, ale 4* si zaslouží. ()

Alvin

"Muži v černém a cestování v čase, to tu ještě nebylo", řekli si producenti o potřetí podojili značku MIB. Všechny peníze ale utratili za triky a honorář Willa Smitha a už zjevně nezbylo na scénáristu, který by tomu dodal alespoň pár vtipných a zapamatovatelných scén. Potenciál éry 60 let zůstal nevyužit a ke konci to jen tak tak nesklouzlo do sentimentálního dojáku. ()

Big Daddy

Slabý rozjezd, ale tempo a zápletka filmu naštěstí k závěru graduje. Jako obvykle stojí i třetí díl na siláckých hláškách hlavních hrdinů, které v původním anglickém znění skvěle rezonují. Průměrný film a solidní člen MIB série. ()

ludena

Muži v čiernom opäť nesklamali. Vtipná sci-fi komédia ma pobavila natoľko aby sa dostala medzi moje TOP . Úžasné stvárnenie Borisa ( Jemaine Clement ) - veľká pochvala . Vždy ma vedeli zaujať masky vo filme , stále niečo nové, Veľká fantázia tvorcov. Tommy Lee Jones a Will Smith sú správna dvojka, ale mladý K ( Josh Brolin ) taktiež zaujal.Na agentovi J som sa veľmi pobavila. Hlavne jeho mimika,xichty, keď napodobňoval starého partnera K a celkovo na jeho chovaní. ()

nickymilka

Bavila jsem se! Role Griffina mi přišla naprosto geniální, dokázala mi zamotat hlavu. Efekty super, kostýmy a výprava super a navíc vtipné narážky na Warhola a jeho dílo? No co víc si přát. Neviděla jsem dvojku, takže nevim,jak moc špatná byla, ale tenhle díl spolehlivě konkuruje jedničce. "K - takhle říkám každýmu chlapovi, O - tak oslovuju každou ženskou a když pak vidím ženu a muže řikám si, jooo v pohodě, všechno je OuKey." ()

josmart

MIB byli vždy lehká nezávadná zábava pro děti, což nevadí. Nicméně mně to nebavilo. Teď se to změnilo, trojka je výborná. Snad je to ten modernější způsob, jak se dneska točí filmy, kdy se snaží, ať to v rámci možností vypadá reálně. A po dlouhé době konečně padouch, který má grády, Clement je vynikající. ()

wex666

Je mi líto ale tahle omáčka byla velice špatně namíchaná.Vice či méně od začátku až do konce velká nuda.Celkem zklamání málo dobrých hlášek prakticky žádné.Nuda nuda nuda bohužel. ()

Lucka07

Naprostá slabota. Akční film? No dejme tomu, ale o komedii se tady snad ani mluvit nedá. Oproti jedničce je tento počin pro mě velkým zklamáním. ()

teseth

No po propádáku v podobě druhého dílu je toto vcelku povedené pokračování, které sice chvílemi nudí a ubíjí nevtipnými vtipy ale na druhou stranu má vcelku povedený scénář se zajímavou pointou. Skoky v čase jsou velmi podařené a Andy je luxusní!!! Co mi trochu hlava nebrala byl závěr na misu kde si Will skočí o minutku dvě zpět v čase. To trochu víc odporuje veškeré logice věci ale tak člověk to musí brát s nadhledem. ()

MaximusMax

Téda po skvělé jedničce a myslím velmi slušné dvojce, tohle bylo prostě divné. Jako by to snad ani netočil ten samý člověk, co předchozí díly. Nebo už zkrátka vystřílel nápady? A přitom jeden nápad se přímo nabízí a sice přehodit role J jakožto cucáka a K jakožto ostříleného veterána. Jenže místo toho ze starého K udělali ve trojce jakože ještě většího bručouna než v předchozích dílech, aby jeho mladší já (které ale pořád vypadá starší, než J, čímž se celý potenciál zabije) tak nějak nevědělo, jestli je vlastně bručoun nebo pohodář. A přitom stačilo obsadit nějakého mladě vypadajícího herce (ideálně Joshe Hartnetta) a nechat J, aby se jak se patří uhnízdil v roli "staříka" a chytračil na mladého rozlítaného K, který by ho okázale posílal do pr****! A ona myšlénka o tom, kterak ze z K stal bručoun by fungovala mnohem líp (mimochodem tento moment mi ve filmu asi nějak unikl). No, jaká to škoda. ()

Jurcekk

Ako hovorí Červenák, zopár zábavných mimoňov by bodlo. ALE. Cestovanie v čase je fasa nápad, Brolin je skvelý ako vždy, politicky nekorektné hlášky o černochoch na úrovni. Teším sa ako to ukážem svojim synovcom. ()

Otan

Tento snímek si příště nepustím,Zejména pro jeho jekési slabé vyznění.MIB 1je super nápad,ale "trojka" jaksi postrádá nápad,ale zejména vtip,což je u komedie docela průšvich.Když k tomu přidáme nijaký děj- vyjde film který je na 40 ti %. ()

de-andre

Celý film stojí pouze na hercích. Příběh silně připomíná komiks, který možná stál předlohou, ale jeho převedení do celovečeráku se nepovedlo. Už první scéna vyvolává rozpaky a pachuť bohužel zůstává v puse až do závěrečných titulků. Emzáci jsou odporní, vtipy chabé, děj konstruován násilně a trochu hekticky. Zůstává pouze pár detailů pro fanoušky série, vtipná postava Griffina (Michael Stuhlbarg), Brolin vystihující postavu mladého agenta K a charisma Willa Smithe aka J, což je pramálo důvodů, proč stojí film za to zhlédnout. ()

joker211

Po zbabranej dvojke som čakal, že toto bude jednoznačne najhoršia časť. Avšak na moje veľké prekvapenie to bolo celkom dobré. Pár vydarených vtipov a zaujímavý dej mi na zabitie nudy stačilo. ()

Allein4

MIB - super, MIB2 - super, MIB3 - sakra velké zklamání, alespoň pro mne. Naprosto stejný humor a podobné narážky jako v předchozích dvou filmech, ale přecejen komedie jsou dnes už o něco dál. Tohle jednoduše ustrnulo na přelomu milénia a vývoj je nulový. Velká škoda. ()

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Will Smith a jeho nejhorší den

Will Smith a jeho nejhorší den