Je skutečně málo filmů, které najdou ve svých pokračováních tak důstojného nástupce jako právě Man in Black. Skoro bych se nebál říct, že zde třetí pokračování na míle překonává svého předchudce. Ať už je to odstupem let nebo technologií 3D, je zřejmé, že se jedná o jedinečný oddechový filmový zážitek držíc se zavedených kvalit, totiž principu spolupráce nesourodé dvojice tajných agentů a utajovaná přítomnost emzáků na Zemi. Nyní se nám o tomto tajemství odkrývá ještě více a dokonce máme také možnost odhalit mnohé z mládí agenta Ká. Josh Brolin, coby jeho mladší verze, mě neskutečně bavil a přál bych si, kdyby ještě jednou mohl opět hrát takového mladšího Káčka.(4.6.2012)

Zdá se mi to jen, že lidi mají problém s filmem hlavně proto, že se neorientují v logice toho časového paradoxu? Podle mě byl docela zdařile dotažený. Film měl zase trochu slabinu v technické exhibici v efektech, ale milé retro mu dost pomohlo. Jen mi připadal malinko křečovitější, hra na jistotu místo blbnutí, a skoro až existencialismus ;-). Ale stejně líbilo.(29.8.2017)

[imdb: 7.2/10] | me: Slušne spravená Men-In-Blackovka, ktorá začlenením Josha Brolina do obsadenia jednoznačne len získala. Tento diel je lepši než jeho predchodca. Aj vďaka time-travellingu si rozširuje obzor a ponúka nám pohľad do 60tých rokov, ktoré sú vzhľadom k Men-In-Black tematike vytvorené veľmi presvedčivo. Do celého konceptu prináša niečo čerstvé, poodhalí nové súvislosti a pobaví. Proste Men In Black ako sa patrí. The Viagrons have come up with a revolutionary new pill... (21.6.2012)

,,CO TAKHLE PŘEPSAT HISTORII, KÁČKO?....“ /// Boris Bestie, příšera s nic moc Emzáckou reputací se chce vrátit v čase a ,,J“ tak prožije další velmi matoucí období svýho života. Přehršel vizuálních ftípků a dokonalá přehlídka CGI. Nereálná realita odbíhá od reality a pravda není někde tam venku, ale v …koláči? Všechno je podřízeno efektní podívaný a já to beru. Dokonale provedená trivialita plná vesmírnejch tajemství. A proč zrovna ,,J“? No tak vidíš…. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jeden moudrý člověk mi kdysi řekl: ,,neptej se na otázky, na který nechceš znát odpověď“. 2.) Páč furt říkám, že 20.6.1969 se stalo něco podezřelýho! /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE *** NAPĚTÍ *(10.9.2012)

Na třetí pokračování této komedie z přelomu tisíciletí jsem byl hodně zvědavý. Jedničku a dvojku jsem viděl snad stokrát a proto jsem se na další dobrodružství agentů J a K hodně těšil. Věřil jsem, že přípravu nepodcení a připraví hodně dobrý scénář. Návrat do minulosti? No moc jsem tomu nevěřil, ale pak jsem si uvědomil, že Tommy Le Jones poněkud zestárl a na špičkového agenta se už moc nehodí. Proto, ho částečně zastoupil obstojný Josh Brolin, jako mladší alter ego agenta K z roku 68. Jediné co mě trošku zklamalo, byla absence roztomilýho mluvícího mopsíka Franka. Na něj jsem se těšil a doufal jsem, že se objeví, ale to se bohužel nestalo. Jinak perfektní podívaná, dobrý dějový zvrat a spousta legrace. Těším se na případný čtvrtý sequel, který se ale v dohledné době určitě nedostaví...100%...[01.06.2012_Cinestar_Černý Most](15.9.2012)

• - Muži v čiernom 3 boli podľa serveru “moviemistakes.com“ najchybnejším filmom roka 2012. Jeho užívatelia v ňom našli až 63 chýb, zväčšia sa týkali strihu. (Sufferer)

• - Když se agent J (Will Smith) vrátí do minulosti, zazní ve výtahu kousek melodie z písně „Back in Time“, která vznikla speciálně pro tento film. (Hlubinix)

• - Agent J (Will Smith) cestuje z roku 2012 do roku 1969, aby se setkal s mladým Agentem K (Josh Brolin). Jeho představitel Josh Brolin je však ve skutečnosti pouze o 22 let mladší než Tommy Lee Jones, který ztvárnil agenta K v roce 2012. (Dr Lizal)