Zatiaľ jednoznačne najlepší príbeh aký sa v MiB vyskytol, no slabá a pomerne nudná, scenáristicky odfláknutá prvá tretina zráža body, rovnako ako celkovo hlúpe dialógy a scény. Po tom, čo sa na scéne objaví príslušná postava (SPOILER ALERT!!!!!), ktorá vidí všetky možné budúcnosti, trochu sa to rozbehne a prihodí body navyše. 70%(9.9.2012)

Trvalo to deset dlouhých let, než třetí MiB dostali šanci napravit průšvih dvojky. Povedlo se jim to. Solidní zábava, povedené fórky, zajímavý nápad s cestováním v čase (příběh má ale logických děr jak cedník), fajn Will a parádně sedící Josh Brolin. T.L. Jones tu vypadá, že je jen z povinosti, ale to nevadí. Většina toho stojí na mladém K. Jinak potěšilo mě angažování původních dabérů z prvního dílu.(19.7.2012)

• Kaka

Dvě tři dobré hlášky, talentovaný komediant Will Smith s jeho strhující bezprostředností, Boris The Animal a suprově kopírující Josh Brolin. To je zhruba všechno. Jinak je třetí díl tuctová a samoúčelná podívaná, která v podstatě nemá žádné větší ambice ani vizuální, ani ty mozkové. Nepopírám svůj relativně skeptický pohled k celé této sérii, ale po originální jedničce už mne žádný další díl nebaví.(24.4.2013)

Ó bože! Proč nenechají mrtvý věci v klidu odpočívat? Trojka je nesrovnatelně lepší než dvojka, ale proč mrhat Smithovým a Brolinovým úsilím na něco, co každým projde, jak voda v řece proteče, to nepochopím.Těm dvěma samozřejmě děkuji, ale kdyby se sešli v něčem smysluplnějším, určitě bych teď tady nemusel blbě žgryndat. :)(28.9.2012)

Je bohužel hrozně moc vidět, jak Muže v černém drží pohromadě opravdu jen zoufalé přání tvůrčího týmu. Co na tom, že Josh Brolin je lahůdkový a je radost sledovat, jak napůl hraje a nehraje Tommyho Lee Jonese, když důležitý moment který se řeší celou dobu nefunguje? K čemu je postava Griffina, vidícího zároveň v pěti dimenzích, sama o sobě takřka geniální, když potom tvůrci nejenom že popírají vlastní pravidla, ale ještě na nich postaví závěrečné Deus Ex Machina? Triky nejsou dokonalé, ale mají hezkou atmosféru, Smithovi to pořád žvaní a s Brolinem jim to šlape, ale jinak jsou Muži v černém 3 smutným pohrobkem kultovní jedničky a výtečné dvojky, který sice celou sérii hezky (a v původním záměru i vcelku logicky) zacyklí a stále mají otisk té původní 80kové poetiky a typického Sonnenfeldova černého humoru, skutečná jiskra je ale ta tam...(7.6.2012)

• - Jedná se o první snímek Willa Smithe od uvedení filmu Sedm Životů (2008) po tříleté pauze, která byla jeho nejdelší hereckou přestávkou od roku 1993, kdy jeho filmová kariéra začala. (Verunka1995)

• - Španělská vlajka, kterou je možné zahlédnout na americké raketové základně Cape Canaveral, není ta oficiální, která se použivala v roce 1969, ale ta z roku 1981. (Ignus.cz)

• - Muži v čiernom 3 boli podľa serveru “moviemistakes.com“ najchybnejším filmom roka 2012. Jeho užívatelia v ňom našli až 63 chýb, zväčšia sa týkali strihu. (Sufferer)