Příjemné překvapení, kdo by čekal po deseti letech, po dvou dílech a po problémech při natáčení, že vznikne svěží zábava, která zbytečně nepřehrává, jemně humorizuje, využívá daného příběhu a šlape! Tvůrci se vyvarovali nepříjemnosti, které se často stávají při tématu "návrat do minulosti" - přeplácanost a překombinavost. Naopak Men in Black III jedou ve stylu zábavy, má příjemnou pointu, nemoralizuje - nýbrž baví! Muži v černém 3 splňují vše, co si film tohoto typu žádá.(31.5.2012)

Po dvojce jsem měl neuralizér raději po celou dobu v pohotovostním stavu, ale nakonec nebyl překvapivě potřeba.. Padající makléři, černošský útlak, fešáček Boris, Tommy Lee Brolin, dokonce i Will jako čokoládový Marty McFly jevil známky snesitelnosti. Ano, dá se říct, že se Sonnenfeld rehabilitoval, ale že by se jednalo o nějaký galaktický počin na poli sci-fi bžundy? To se shodněme, že se na tomhle neshodneme..(8.4.2015)

Nikdy jsem nebyl kdovíjak unešen z fenoménu Men in Black, přestože jsem fanoušek sci-fi, tato série ale začíná mít ale přecejen něco do sebe. Třetí díl se hodně povedl a navodil docela příjemnou atmosféru. Děj je samozřejmě nadsazený sám o sobě a tak není dále nějak zapotřebí dodávat humor za každou cenu. Tento fakt je pro mě velice podstatný, protože americký fekální humor přímo nesnáším. Obsazením Joshe Brolina dostali MiB velice výživnou dávku. PS: Hodnocení jednotlivých dílů: MiB I - 80%, MiB II - 50%, MiB III - 75%(4.6.2012)

Škoda, že je tak strašně moc vidět, že na tom všichni participují jen proto, aby si rozšířili vozový park. Záblesky tu jsou (perfektní fóry s Andym Warholem, Lady Gaga, Obamou i celkem neošizený retro návrat do šedesátek), v rozplizlém celku se ale utopí rychleji než by člověk řekl Smith. Bohužel na tom jsou dost vidět i přetáčky/dotáčky/natáčky, překombinovanost nebere konce. Nezajímavé a odzývané, jako tenhle komentář. 60%(22.5.2012)

Spousta humoru, desítky nejrůznějších nádherných mimozemšťanů z dílny Ricka Bakera, senzační Will Smith, bezkonkurenční Tommy Lee Jones a parádní Josh Brolin v roli jeho mladšího já. Ano, zápletka se sice opět točí kolem záchrany planety, ale díky cestování v čase je originální a velice zábavně podaná. Nejsem si jistý, jestli Barry Sonnenfeld a spol. plánují i čtvrtý díl, ale myslím, že už není zapotřebí. Trilogii se podařilo velice důstojně uzavřít (to krásné finále!).__P.S. Vtip s panem prezidentem, který pije kakao, byl téměř smrtící.(28.9.2012)

• - V jedné ze scén dostává agent K (Tommy Lee Jones) koláč, přičemž hned v dalším střihu žvýká, aniž by si cokoliv dával do pusy. (Shaleman)

• - Ve scéně, kdy J (Will Smith) navštíví základnu z šedesátých let, se sveze ve stejném výtahu jako v roce 2012, nikoliv výtahem z prvního dílu nebo s jakýmkoliv jiným designem. (Ignus.cz)

• - Režisér Sonnenfeld věděl, že Will Smith bude mít brzy příliš práce s jinými projekt, a tak začal film natáčet už v listopadu 2010, přestože neměl dokončený scénář. Natáčení se pak na chvíli přerušilo a pokračovalo až od dubna 2011. (spitr)