Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hunt
  ****

  Příjemné překvapení, kdo by čekal po deseti letech, po dvou dílech a po problémech při natáčení, že vznikne svěží zábava, která zbytečně nepřehrává, jemně humorizuje, využívá daného příběhu a šlape! Tvůrci se vyvarovali nepříjemnosti, které se často stávají při tématu "návrat do minulosti" - přeplácanost a překombinavost. Naopak Men in Black III jedou ve stylu zábavy, má příjemnou pointu, nemoralizuje - nýbrž baví! Muži v černém 3 splňují vše, co si film tohoto typu žádá.(31.5.2012)

 • Radek99
  ****

  Muži v černém cestují časem a Barry Sonnenfeld natočil vlastně svého druhu prequel, což je největší překvapení téhle série...i když pro sci-fi ságy se tenhle tvůrčí postup stává už tak nějak pravidlem (Star Trek, Star Wars, Planeta opic, MiB...) Ta typicky americká optika, v níž svět vypadá jako New York, se v třetím díle opět přeostřila a Země se znovu scvrkla na Manhattan, každopádně z několika důvodů odpouštím tvůrcům amerikocentrismus, neboť Josh Brolin je nestoudně mladý Tommy Lee Jones, Lady Gaga je ufon a především je tu ta neodolatelná návštěva legendární Factory! No ano, Muži v černém jsou popcorn, ale jestli se na nějaký další letní blockbuster těším, tak na MiB 4...(4.9.2012)

 • Radyo
  ****

  Do třetice všeho... dobrého! Delší časová prodleva MIB prospěla, agenti chytili druhý dech (tedy hlavně Smith, protože Jones toho zase tolik neodehraje) a i když ani trojka není oproštěna nějakých těch intergalaktických much (ostatně je to sci-fi, což je stále ještě i dnes mnoha lidmi považováno za brak), je to překvapivě koukatelné, s několika zábavnými prvky a bonusem v podobě skoku časem. Skvělý byl Josh Brolin, který jako by mladšímu Jonesovi z ok(n)a vypadl. ;-) Nicméně tak trochu doufám, že série trojkou skončí "v plné síle" a že ji někdo nebude znovu zkoušet protáhnout o další 1 až 10 dílů. Už tak mě trochu Smithova filmografie začíná lekat - plánuje se Hancock 2, Já, robot 2, Mizerové 3...(9.6.2013)

 • Dudek
  ***

  Obrození série Mužů v černém přišlo opravdu s nečekaným tématem. Dějové se jedná o mnohem méně megalomanský projekt, který spíše než na akci a přemíru humoru sází na vlastně i zajímavou konfrontaci dvou mužů v čase. V žádném případě nechci tvrdit, že se jedná o psychologický film, ale nebojím se napsat, že (komediální) drama do ostatních žánrů promlouvá mnohem hlasitěji, než u předchozích dvou filmů. Scénáristům se do děje povedlo včlenit i několik velmi povedených vtípků a daří se jim i skvěle využívat atmosféru a postavy z konce 60. let, kde se příběh odehrává. Zdařilé a, v rámci oddychových komedií i předešlých dílů, méně přiblblé, než by se dalo čekat.(19.4.2013)

 • Skejpr
  ***

  Je bohužel hrozně moc vidět, jak Muže v černém drží pohromadě opravdu jen zoufalé přání tvůrčího týmu. Co na tom, že Josh Brolin je lahůdkový a je radost sledovat, jak napůl hraje a nehraje Tommyho Lee Jonese, když důležitý moment který se řeší celou dobu nefunguje? K čemu je postava Griffina, vidícího zároveň v pěti dimenzích, sama o sobě takřka geniální, když potom tvůrci nejenom že popírají vlastní pravidla, ale ještě na nich postaví závěrečné Deus Ex Machina? Triky nejsou dokonalé, ale mají hezkou atmosféru, Smithovi to pořád žvaní a s Brolinem jim to šlape, ale jinak jsou Muži v černém 3 smutným pohrobkem kultovní jedničky a výtečné dvojky, který sice celou sérii hezky (a v původním záměru i vcelku logicky) zacyklí a stále mají otisk té původní 80kové poetiky a typického Sonnenfeldova černého humoru, skutečná jiskra je ale ta tam...(7.6.2012)

 • - Režisér Sonnenfeld věděl, že Will Smith bude mít brzy příliš práce s jinými projekt, a tak začal film natáčet už v listopadu 2010, přestože neměl dokončený scénář. Natáčení se pak na chvíli přerušilo a pokračovalo až od dubna 2011. Natáčelo se v Kalifornii a v New Yorku. (spitr)

 • - Ve scéně, kdy J (Will Smith) v roce 2012 telefonuje ze svého bytu K (Tommy Lee Jones), visí mu za hlavou velká fotografie Franka, mluvícího mopsíka z prvních dvou dílů série. Když ho pak v roce 1969 zastaví policie cestou na Coney Island, stojí v pozadí cirkusový poutač lákající na "neuvěřitelného mluvícího mopsa". (Frigi)

 • - Ve scéně, kdy Boris (Jemaine Clement) řekne: "You complete me," se pozice hlavy mrtvého policisty změní. (Ignus.cz)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace