Do třetice všeho... dobrého! Delší časová prodleva MIB prospěla, agenti chytili druhý dech (tedy hlavně Smith, protože Jones toho zase tolik neodehraje) a i když ani trojka není oproštěna nějakých těch intergalaktických much (ostatně je to sci-fi, což je stále ještě i dnes mnoha lidmi považováno za brak), je to překvapivě koukatelné, s několika zábavnými prvky a bonusem v podobě skoku časem. Skvělý byl Josh Brolin, který jako by mladšímu Jonesovi z ok(n)a vypadl. ;-) Nicméně tak trochu doufám, že série trojkou skončí "v plné síle" a že ji někdo nebude znovu zkoušet protáhnout o další 1 až 10 dílů. Už tak mě trochu Smithova filmografie začíná lekat - plánuje se Hancock 2, Já, robot 2, Mizerové 3...(9.6.2013)

Plno nápadů, které se po letech proměnily v opravdový film! A né jen hloupé tlachání o tom, jak důstojně oživíme sérii a pak to celé zjebeme, protože jsme mongolové! Obával jsem se, že budu zklamaný, ale byl jsem příjemně potěšen. Nový vzhled na dnešní dobu oživil skomírající sérii a film si fuckt zaslouží pokračování! Will Smith žhavě střílí jednu hlášku za druhou a nemůžu říct, že bych se nudil. Jestli jste čekali filozofickou dvouhodinovou debatu o tom, jestli mají jedno oko modré a jedno zelené, tak jste na špatné adrese. Jednoduchá oddechovka, která neurazí a víceméně pobaví.(3.8.2012)

Americký režisér Barry Sonnenfeld natočil v roku 1997 úspešnú sci-fi komédiu "Muži v čiernom". Bola to svižná popkornová jazda s dvojicou super tajných agentov. Skúsený "K" a jeho nový, mladý kolega "J" zachránili galaxiu pred nebezpečným vesmírnym zločincom. Po piatich rokoch vyprodukoval Sonnenfeld druhú časť. Tá bola výrazne slabšia ako úvodný film. Preto ma tretie pokračovanie z roku 2012 nijak moc nelákalo. Avšak po jeho zhliadnutí musím skonštatovať, že to bolo celkom fajn. Najviac ma oslovila idea cestovania v čase. Aktívna manipulácia s budúcnosťou. Návrat do minulosti kvôli zmene prítomnosti. Mám rád takéto časopriestorové špekulácie. ***(13.3.2014)

Když v komediálním filmu fungují nanejvýš tři, čtyři fóry, tak to stejně nevadí, pokud je celá šaráda tak zábavná, že dokáže chytnout a nepustit až do závěrečných titulků. Prostě jsem se bavil. A i když na jedničku to nemá (protože jsem to neviděl desetkrát), tak dvojku to nechává x světelných let za sebou...(18.6.2012)

Vtipný Sonnenfeldův kousek, skoro na úrovni jedničky a lepší, než Muži v černém 2. Sci-fi s cestováním v čase se nám nějak přemnožily, málokterá ale obsahuje tolik černého humoru jako tento film. Např. skok v čase je tady možné brát doslova :), někteří černoši přeci jen kradou auta, nebo aspoň kakao a vypadají u toho jako prezidenti, emzák Griffin žije v pěti dimenzích a odpočítává vteřiny každé pravděpodobné budoucnosti, startujícím astronautům Apolla 11 se někdo při startu prochází po raketě a oni to raději nehlásí, aby nepřišli o výlet na Měsíc... Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=IcGydFo3dmU(11.6.2012)

• - Na agenta J (Will Smith) je v záverečnej akčnej scéne vystrelené 3x. Po skočení v čase ešte jedna strela pribudla. (johnsnow)

• - Ve scéně, kdy J (Will Smith) v roce 2012 telefonuje ze svého bytu K (Tommy Lee Jones), visí mu za hlavou velká fotografie Franka, mluvícího mopsíka z prvních dvou dílů série. Když ho pak v roce 1969 zastaví policie cestou na Coney Island, stojí v pozadí cirkusový poutač lákající na "neuvěřitelného mluvícího mopsa". (Frigi)

• - O režii projevil zájem Michael Bay. (Foox)