[imdb: 7.2/10] | me: Slušne spravená Men-In-Blackovka, ktorá začlenením Josha Brolina do obsadenia jednoznačne len získala. Tento diel je lepši než jeho predchodca. Aj vďaka time-travellingu si rozširuje obzor a ponúka nám pohľad do 60tých rokov, ktoré sú vzhľadom k Men-In-Black tematike vytvorené veľmi presvedčivo. Do celého konceptu prináša niečo čerstvé, poodhalí nové súvislosti a pobaví. Proste Men In Black ako sa patrí. The Viagrons have come up with a revolutionary new pill... (21.6.2012)

Je skutečně málo filmů, které najdou ve svých pokračováních tak důstojného nástupce jako právě Man in Black. Skoro bych se nebál říct, že zde třetí pokračování na míle překonává svého předchudce. Ať už je to odstupem let nebo technologií 3D, je zřejmé, že se jedná o jedinečný oddechový filmový zážitek držíc se zavedených kvalit, totiž principu spolupráce nesourodé dvojice tajných agentů a utajovaná přítomnost emzáků na Zemi. Nyní se nám o tomto tajemství odkrývá ještě více a dokonce máme také možnost odhalit mnohé z mládí agenta Ká. Josh Brolin, coby jeho mladší verze, mě neskutečně bavil a přál bych si, kdyby ještě jednou mohl opět hrát takového mladšího Káčka.(4.6.2012)

Zdá se mi to jen, že lidi mají problém s filmem hlavně proto, že se neorientují v logice toho časového paradoxu? Podle mě byl docela zdařile dotažený. Film měl zase trochu slabinu v technické exhibici v efektech, ale milé retro mu dost pomohlo. Jen mi připadal malinko křečovitější, hra na jistotu místo blbnutí, a skoro až existencialismus ;-). Ale stejně líbilo.(29.8.2017)

Muži v černém je pojem, který se u režiséra Barryho Sonnenfelda prostě našel. Barry mi totiž svými filmy trošičku připomíná Tima Burtona. Taky často spolu spolupracují, třeba zrovna na tomhle filmu. Každopádně škoda, že on jich tolik netočí. Na trojku Můžu v černém jsem se nicméně hodně těšil. Pamatuju si, jak jsem jedničku z videopůjčovny vysloveně žral. Půjčoval jsem si jí pokaždý, kdy jsem jako mlaďas neměl na co čučet. Dvojka už byla slabší, ale dalo se to tak nějak očekávat. Pořád to bylo zábavný, i když už to prostě nebylo ono. Příjemný překvapení pak je trojka, která vlastně naprosto otáčí typické příběhové zásady a Tommyho Lee Jonese třeba na půlku filmu vysloveně vyškrtne. Dále je tu i samotný příběh, který má kolikrát vůbec ne špatná rozuzlení. Musím tedy říct, že na závěr a na fakt, že tohle je třetí díl, se tenhle díl opravdu povedl. Bavil jsem se, odpočinul jsem si, konečně jsem zase viděl ve filmu Willa Smithe...co víc si přát a co víc čekat od třetího dílu jakéhokoliv příběhu z jakéhokoliv světa. Tohle je podle mě až nad poměr.(6.6.2013)

Akonáhle Sonnenfeld siahne po bizarnom humore, získa film otáčky. Suché frky typu „kakao“ alebo „hovorenie pravdy vojenskej polícii“ fungujú. Bohužiaľ ich nie je veľa, čo je škoda, pretože napr. „rasizmus“ (väčšina deja sa odohráva v Amerike 60-tych rokov) mohol byť skvelý vtip na pokračovanie (viď. odťahovanie sa od černocha vo výťahu). Čo-to kompenzujú aspoň nečakané nápady (záverečný „otcovský“ zvrat), zrejme najlepší zloduch série a celkom fajn Josh Brolin ako mladý Tommy Lee Jones (chalanom asi bolo ľúto, že nemali spoločnú scénu v Táto krajina nie je pre starých)..(10.2.2017)

• - Jedná se o první snímek Willa Smithe od uvedení filmu Sedm Životů (2008) po tříleté pauze, která byla jeho nejdelší hereckou přestávkou od roku 1993, kdy jeho filmová kariéra začala. (Verunka1995)

• - Keď Boris (Jemaine Clement) uteká z mesačného väzenia, tak je v zábere celý modul Apolla. V skutočnosti na mesiaci ostala iba spodná časť modulu. (Lorax)

• - J (Will Smith) má ve filmu zbraň Smith & Wesson Model 60. (dc125)