Že i reklama se dá dělat s humorem, ukazuje Telebazar. Diváci se při jeho sledování mohou pobavit a zasmát nad nejlepšími reklamními spoty ze světové produkce. Moderátorem a průvodcem pořadem je známý imitátor a komik Zdeněk Izer. V každém díle pořadu jsou uvedeny cca dvě desítky nejhumornějších reklam tak, jak byly vytvořeny různými tvůrci v různých zemích. V případě Telebazaru jde ovšem především o humor a provedení těchto televizních minidílek, ne o samotný výrobek, kvůli kterému byly vytvořeny – tak je Zdeněk Izer bude i prezentovat. Navíc pořad – za pomoci dalších hereckých kolegů a populárních osobností – doplní svými typickými scénkami na dané téma. Zdeněk Izer si vybírá hosty sám a vždy tak, aby šlo o někoho, kdo už má s reklamou nějakou zkušenost. Buď si sami v nějaké reklamě zahráli, nebo k ní mají určitý vztah, případně se můžou pochlubit historkou ze života, která by se dala jako reklama natočit. (TV Prima)

Ledkodlaq

Škoda, že už není... Tohle mě bavilo. Přes svou jednoduchost, ale vynikající Izerovo podání, je to jeden z mých nejoblíbenějších pořadů své doby. ()

Paity

Sice trochu lepší, ale stále to není to, co od Zdeňka Izera asi všichni čekáme. Prostě ne a ne najít své místo na nebi televizní zábavy. ()

unagi

Pozrel som si to rád. Zdeněk Izer , to je ksicht a aj keď možno nemá taký dobrý humor, ja som pri tom oddychoval a pousmieval som sa! ... :) ()

zdenur odpad!

Izera mám rád, ale tohle je fakt trapné. Nemluvě o Kocurové, ta když se objeví na scéně, okamžitě přepínám. ()

Sign

Zdeněk izer je pán a má jedinečný styl jak vyprávění vtipů tak jeho celkové vystupování, je to pan borec komiků :-) ()

freyinec

Původní telebazar (bez Kino a Pípšou) byla pro mě hodně zábavná odreagovačka. Izer nikdy nesklamal, možná pár slabších dílů bylo ale celkově se mi jeho humor moc zamlouval... ()

rafix

Tak bezvadnou Talk- show jsem neviděl a ani neuvidim. Zdeněk Izer tomu dával grády a ty jeho grimasy, to bylo k sežrání. ()

TheMe

Zdeněk Izer je taková moje modla co se týče humoru. Ne každý vtip se mu povede, ale tak komu ano?! Tady navíc ve spolupráci s Jitkou Kocurovou.. je mi to vůči ní blbé, ale ta dáma má neuvěřitelný talent hrát si na "krávu" - viz. Učastníci zájezdu :D Reklamy byly jak která, ale vždycky jsem se u pořadu výtečně zasmál. ()

The_God

Pořad s nejzábavnějšími reklamami z celého světa mi na našich obrazovkách chyběl (a opět chybí), proto jsem se na něj rád díval. Dal bych 4*, ale vzhledem k občas velmi trapným scénkám musím za 3. Ale ty reklamy byly bomba. ()

Cesty timem

Izera mám rád. Ať si říká kdo chce co chce, mě ten jeho humor zvedne náladu jako někdy máloco. Všude samá negativa, člověk si pustí muziku a ta mu připomene chvíle kdy byl mladej a svět byl ještě v pořádku, takže taky žádná sláva. Ale pustím si Izera, najdu nějaký frky na youtubu, který jsem ještě neslyšel a i ty co jsem slyšel mne pobaví. Protože on je fakt umí říkat a podat. Možná bych dal i za 5*, protože v týhle kategorii "bavičství" tady nyní nikdo lepší asi není. A škoda, že nic novýho s Izerem není. Proč? .... Telebazar nyní opakují a jsem rád. Mám rád Helmuta a ty jeho kreativní vynálezy. Scénky s hosty. Bomba. A ty reklamy co Zdenda vybírá, takové kdyby byly normálně v TV, tak by to člověk nevypínal a čuměl. Ale ne to jsou samý nekreativní debilní 3,14čoviny a dokola, dohola, doblba... Třeba: I banku můžete mít rádi... A kterou 3,14čo? Když Airbank blokuje aktuálně kryptoměny! ... Zdendo, vole, toč něco novýho ať je zase prdel :-) ()