Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

-soch-

Aktuálne najlepšia ukážka súčasnej televíznej show na Slovensku. Keď som po prvýkrát uvidel scénu predstavenia na obrazovke, spomenul som si na prvé Uragány s Marcinom a Krausom, obývačku u pani Júlie. Ale to je už dávno za nami. Tento program je jedinečný tým, že herci improvizujú a práve to je na tom vtipné. Dangl to s chechtaním príliš preháňa, nech sú tie fóry akokoľvek vtipné. Narozdiel od iných sa mi epizóda s Genzerom a Suchánkom až tak nepáčila a mám radšej pôvodnú slovenskú zostavu. Tá môže byť akákoľvek, pokiaľ tam je Petra Polnišová. + P.S.: (jazykovedné okienko), milý užívateľ Patr1k - uvádzač je ten, ktorý Ti trhá/skenuje lístok keď vchádzaš do kinosály = Dangl je moderátor. ()

Fiftis odpad!

Evidentné okopčenie americkej show Whose Line Is It Anyway? (1998) a dôkaz toho, že nevieme prísť s ničím originálnym a niekto sa priživuje na cudzej sláve. Navyše s najhoršími (panelákovými) hercami, ktorých v tejto krajine máme. Tento druh show si vyžaduje nepripravené reakcie a improvizáciu a na to je treba profesionálnych hercov a v tomto prípade, s týmito "hercami" to namiesto humoru navodzuje trápnosť nevídaných rozmerov. ()

Anderton

Herci na divadelných javiskách hrajú v hrách, ktoré majú scenár. Asi to má svoj zmysel. Potvrdilo sa mi to v Partičke, kde improvizujú a to nemôže byť z princípu tak vtipné, ako napísaná hláška, alebo vtipný dialóg. Partička ma svojim humorom úplne minula, ale na druhej strane chápem, že množstvu ľudí sa práve situácie a humor, vyplyvajúce z improvizácie, môžu páčiť. Rozhodne sa nejedná o žiadnu intelektuálnu záležitosť. ()

peiton

Záruka skvelej zábavy... :) Táto relácia je o improvizácii a o hereckom majstrovstve zahrať čokoľvek a kohokoľvek.Ja sa bavím vždy.Sú to naši super herci,aj ked úprimne si myslím,že scénky,ktoré predvádzajú majú vopred nahrané a preštudované (ved nedá sa byť pohotový a vtipný zároveň),ale my im to odpustíme.Ved bavia celé Slovensko.Zaslúžili by si preraziť aj v iných štátoch ako len u našich bratov čechov.Je to originálny formát s našej domácej produkcie,ktorý sa môže divákovi servírovať v rôznom štýle a v rôznom šate v závislosti na danom období.Go Partička Go ! ()

hous.enka

Byla to láska na první pohled a už mě drží rok. Byl to můj první slovenský Silvestr u slovenské televize a objevil se tam tenhle pořad. No a od té doby musím vidět každý díl. Skvělí herci (Latinák, Polnišová, Kemka a Miezga jsou moje nejoblibenější sestava a k Ďurovi navíc chovám platonické city, ach), scénář podobný českému (ach, jak ten Geňa se Suchošem to zprznili...) a slovenská šťavnatost. Nečekala bych, že mě podobná show tak nadchne. ()

• Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)
  • V roce 2018 Daniel Dang natočil ve své vlastní produkci další díl této relace, ve snaze ho nabídnout televizím stanicím pro opětovné vysílání relace. (fabecc1222)
  • Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)