Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

TMNT

hm, myslím, že ak by tam vystupovali neznámi herci tak by sa na tom nikto nesmial............. nemyslíte? ak neznámy človek robí niečo šialené, nikto sa nesmeje iba sa čuduje čo je to za hlupáka, ale ak to robí Peťa Polnišová tak všetci hneď vedia že sa majú smiať, aj keď to nie je vtipné. Ja proti nej nič nemám ale je to tak. ()

Rosalinda

Osobně si myslím, že naše partička za touto různorodou partičkou nijak moc nezaostává. U obou se bavím královsky a rehotám sa ako sprostá :-D. Skvelá a ešte lepšia Petra Polnišová s Lukášom Latinákom však prekonávajú snáď aj nášho "sršícího Sokolíka". PS: Prekonávajú! Musím pozmeniť hodnotenie a pridávam hviezdičku. Klobúk dole. Herci sú tu naozaj skvelí a úžasní ;-) PPS: Latinák je boh!!! ()

BoPo

Záležitosť ktorá je závislá na momentálnej konštelácií hviezd. Či sú všetci naladení na rovnakú vlnu a je z toho skvelá zábava, alebo len zábava. No treba uznať že improvizácia tu nie je výhovorkou pre chybu, ale naopak dôkazom prítomnosti hereckého talentu. Najlepšia hra je Párty, respektíve Zoznamka. ()

Drunk_Queen

Výborná improvizační show, která pobaví. Nejlepší hry jsou Párty, Zvukové efekty, Seznamka, Co by nikdy neřekl, Švihlé ruce a někdy i Stop. Poslední dobou mi přijde, že vtipů ubývá, ale snad se to napraví, a Partička neztratí dech. Nejlepší je Juraj Kemka, u které stačí jen jeho pohled a umírám smíchy ;D. A skvělí jsou také Latinák a Polnišová. 90% ()

Tyny

Měla jsem na slovenskou partičku stejný názor jako ostatní dole. Jenže poté jsem shlédla několik dílu slovenské partičky na youtube a zjistila jsem, že oni nemusí používat sprostá slova a trapné fórky na to, aby byli vtipní. To mně na tom zarazilo nejvíc. Českou partičku jsem zbožňovala do té doby, než se někteří začali vyjadřovat jako hulváti a chovali se neslušně k ostatním, poté jsem si hodně rychle rozmyslela, že pojedu na živé představení naší Partičky a o to více jsem si oblíbila tu na Slovensku. Ze začátku, jak tu už někteří psali, mi byli slovenští herci také nepříjemní, ale po pár dílech, které jsem si shlédla, jsem obratem změnila názor o 360°. Jejich humor je o něco jiný než je náš, ale mně se líbí. Navíc Lukáš Latinák a Ďuro Kemka jsou úžasní herci, který mají nadání rozesmát publikum, ale ostatní si toho zatím asi nevšimli. :-) ()

• Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)
  • V roce 2018 Daniel Dang natočil ve své vlastní produkci další díl této relace, ve snaze ho nabídnout televizím stanicím pro opětovné vysílání relace. (fabecc1222)