Scooby-Doo: Začátek

(TV film)
  • USA The Scooby-Doo! Mystery Begins (více)

Co pojí nejlepší kamarády? V případě Daphne, Velmy, Freda, Shaggyho a Shaggyho odvážného štěněte Scooby-Dooa jsou to záhady! Celovečerní hraný Scooby-Doo: Začátek nás zavádí do doby, kdy se čtyři dospívající slídilové (plus jeden psí detektiv) setkali poprvé. Byli tehdy neprávem obviněni z nastrojení duchařského žertíku a vyloučeni z Coolsvilleské střední. Spojili se, aby očistili své jméno a vyřešili tu nadpřirozenou záhadu... a vydali se tak rovnou vstříc neutuchající legraci a dobrodružství. Speciální zábava, speciální přátelé a extra-speciální efekty dělají z tohoto příběhu na téma “jak to všechno začalo” (počínaje setkáním chlapce a psa až po první výpravu v karavanu Mystery Machine) zatraceně báječnou podívanou! (oficiální text distributora)

filmmovier

Velmi povedený pokus o další oživení Scoobyho party. Sice mi zpočátku trvalo, než jsem si zvykl na všechny nové představitele, ale do děje jsem se vžil hned a upřímně jsem se bavil. Hlavní hvězda Scooby je sice mírně upozaděn, ale v průběhu děje to přestávalo vadit. Film nám pěkně odpověděl na otázku, jak se vlastně parta dala dohromady, což byl vlastně úkol celého třetího dílu série. Srovnatelné s oběma minulými díly. ()

Ryuuhei

To je tak, když se zadaptuje ryzí americký animák pro děti - vznikne z toho docela dost velká blbost. Chápu, že se to snažilo být stylově co nejvěrnější předloze, ale osobně mi to nepřišlo po žádné stránce nějak zvlášť dobré. Ani humorem, ani čímkoliv jiným. Děj byl stupidní a nezáživný. No, jednou vidět stačilo. ()

Lachtaan

Na televizním prequelu známého ujetého psa mi nejvíce vadilo přeobsazení a všudepřítomná lacinnost, které byste se v prvotním hraném snímku téměř nedohrabali. Nechápu, že jsme jako děti tenhle typ filmů hltali se slinou na bradě. ()

noriaki

No špatné to je. Těšil jsem se alespoň na sedmdesátkovou stylizaci, ale kromě ústřední čtyřky je film zasazený do přítomnosti. Humor je asi takový jaký se dal čekat, a pokud vám je 3 - 8 let věku, nebo jste fanoušci seriálu, tak se možná budete bavit. Pro mě je to za hvězdičku, a to hlavně díky dvěma slečnám kterým to fakt sekne. ()

oveckaoa

Budu hodný a dám tomu 2 hvězdy, ale upřímně nezaslouží si je. Předně jediné co zde jde pochválit jsou zhruba 2 vtipy a to je na 79 minut málo. Animace je příšerná sice někdo může namítnout moc to nestálo co by si chtěl, ale je to z roku 2009 to už by ty triky mohly být lepší Scooby vypadá divně a chvílema mě i přijde , že ani neinteraguje na okolí Fred je z neznámých důvodů černovlasý a ten herec se na tu roli vůbec nehodí není to ani ten typický hezoun co bývá v animáků tady je to totálně průměrný chlap, kterých je jak sraček Velma vypadá jak z nějakého posraného cosplaye a to ještě amatérského Daphne teda moc krásná není ani není místy tak blbá jak v animákoch (což je škoda) Shaggy vypadá jak retardovaný idiot někde z ústavu pro chobomyslné a nejhůře snad dopadly ty duchové ty vypadají příšerně. 40 procent ()

Flopik

Scooby . Neviem mňa to bavilo. Zasmial som sa a dej ma bavil. Akurát mi to prišlo až moc hrané a také odfláknuté.Dávam 4 hviezdy oproti záhade jazera je to lepšie. ()

Dejvi21

Když to porovnám s původními hranými filmy, je to přímo výborné, ale stále zůstávám přesvědčen, že Scooby by měl zůstat animovaný. ()

PDcz odpad!

Odpad! A zcela bez komentáře. Herci, děj, zpracování, fórky, po 30-ti minutách usnul. [X] Měl bych pochopení, pokud by to vzniklo jako školní projekt na domácí kameře. Sice to tak vypadalo, ale nebylo. ()

Axident

Po všech stránkách hrůzná, nudná, a absolutně zbytečná věc, nemající s vtipností, ujetostí a věrností předchozích dvou hraných filmů společného ani zbla. ()

xavierr13 odpad!

Bololo to strašne divné tie dva diely predtím boli lepšie, tim že tam dali iných hercov to totálne pokazilo, mne sa to vôbec neľúbilo odpad nad odpady!!! ()

Olík

Nové Scoobyho dobrodružství jenom potvrzuje klesající úroveň filmů kdysi díky filmům jako Beethoven nebo ten kluk je postrach 2 slušně vykročivšího Briana Levanta. Hlavní hrdinové (až na čestné výjimky), kteří se podobají svým animovaným vzorům asi jako celý film původnímu seriálu (především Fred vypadá jako z dvanáctého dílu „Prciček“), rušivý Shaggyho český dabing (za což Levant zcela jistě nemůže), céčková animace Scoobyho (za což Levant zcela jistě může), banální příběh (za tohle taky)a spousta dalších maličkostí (háži také na Levanta) , dělá z této „mysteriózní“ rodinné zábavy spíše „mysteriózní“ dětskou zábavu. ()

BeranSon odpad!

No to je čistá hrůza, příšernost a bů ví co ještě... Tohle není Scooby Doo toto je absolutní... To už si domyslete sami! - 0/10 - ()