Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

SHI-SHA

Jestli se obáváte dalšího "Líbáš jako bůh", můžete být klidní, podobná slátanina se nekoná. Příběh je relativně nepředvídatelný a svižný, herecké obsazení příjemné (skvělou Balzerovou snad ani zmiňovat nemusím :) a dokonce ani humor není vůbec špatný. Dále musím zmínit krásné prostředí a skvěle vybraný soundtrack. ()

BoXBe

Vlastně těmi čtyřmi hvězdičkami dávám najevo, že Ženy v pokušení jsou nejen neškodné, ale dokonce i zábavné a že vidět místo nich jiné blbosti by byla škoda pokud je zrovna na výběr. Tyhle témata nezestárnou a navíc podány nenáročným pohledem zpříjemní třeba i večer při práci nebo při žehlení :-)) ()

Jermann

Materiál na několik epizod Ulice nějakou podivnou náhodou unikl do kin, což jedině úžasná Eliška Balzerová dokázala ospravedlnit. Její Samantha po pětadvaceti letech je asi nejzapamatovatelnější postavou českého filmu poslední dekády. Ženy v říji jako takové už ani zdaleka. ()

KatanaCZ

Tohle, že se natočilo v naší republice? Jestli si nějaký český film zaslouží 5 hvězdiček, tak právě tento. Na film jsem šel do kina v zásadě z donucení, ale hned po několika minutách ukrojených ze stopáže jsem přestal litovat peněz za vstupné a s úsměvem na tváři hltal skvělý příběh, ve kterém si skoro každý najde nějaký ten moment či údálost z vlastního života (pokud máte za sebou alespoň jeden vážnější vztah...). ()

sir-dave

Víte proč muži rádi hrají golf? Protože tam je 18 dírek :-). Já a české filmy, nebylo nikdy příliš dobré spojení ale Vejdělkovy Ženy v pokušení jsou další povedenou komedií po Účastnících u které se nedokážete nezasmát. Především nejstarší z generace hláškoidní Balzerová tomu neustále dodávala patřičný šmrnc. Herci hráli naprosto dobře své role jen škoda, že se nedostalo více prostoru Macháčkovi (ty květiny lol). Veronika Kubařová k sežrání! Jediné co mě zklamalo bylo propletení páru v poslední třetině. Silné 4 hvězdy. Ta je tak tlustá, že by nemohla dělat ani dabing. 89% ()

sator

Humor příliš v prvním plánu a málo uvěřitelný.Vlasáková jako vždy nadprůměrná,Balcarová příjemně překvapila,ale se špatným scénářem ani ony nic udělat nemohli... ()

MJMilan

Na česeké poměry hodně dobrý film, jeden z řady srovnatelných filmů typu Líbáš jako Bůh. Tady je ovšem zápletka malinko jiná. Vztahy mezi zúčastněnými jsou dost neobvyklé, ale i takové věci se dějí. ()

wendelin9

Konečně česká komedie, která nestaví na ostřílených vtipalcích jako je P. Liška nebo J. Macháček (který ve filmu sice hraje, ale není hlavním tahounem) a dává průchod samotnému ději a méně známým hercům - převážně pak herečkám. Jak by se mohlo zdát z názvu, film rozhodně není určený jen ženám, jak tomu bylo třeba u Románu pro ženy. Výborně se u něj pobaví i pánové a to bez jakékoli přetvářky. Gagy a vtipné situace, kterých je ve filmu opravdu požehnaně, udržují veselou atmosféru i ve chvílích, kdy se příběh pouští do vážnějších témat. Velice mile mě překvapila především Lenka Vlasáková, představitelka hlavní hrdinky Heleny. Po Tajnostech je tento snímek prvním, který jsem s ní shlédla a musím konstatovat, že opět zaválela.. Do toho ženy, fandím vám! ()

otík

Především první dvě třetiny filmu nejsou ničím extra výtečným, je to taková ta klasická novodobá vztahová komedie. Až poslední část je vskutku brilantní a především scéna s Balzerovou v rakvi je třešničkou na dortu. Celkově nadprůměrná a hezká česká komedie. ()

Radiq

"Ach jo", přesně tohle sem si řikal, když jsem viděl plagát k tomuhle filmu. "3 ženský balící chlapy, to bude něco jak Sex ve městě, akorát to bude v Čechách... no vidim ten název a je mi to jasný..." Ale to byl omyl. K tomuhle filmu jsem se nechal přesvědčit, až když jsem viděl Muže v naději a ještě štěstí, že to tak dopadlo. Ženy v pokušení totiž u mě dopadl velice kladně. Nejvíc mě ohromila Balzerová, kterou jsem na plagátu vubec nepoznal a myslel sem si, že to je nějaká blbá ludra. Ale ta trio 3 generací žen vedla a to tak razantně, že to je na nějakou cenu. Bavil jsem se skvěle a přitom to bylo v podstatě tuctový téma. Cha! ()

Sharlay

Vejdělek byl pro mne kdysi nadějný režisér, člověk s talentem, který skrz své mládí trochu nedokáže své filmy ukočírovat v plně kvalitní podívanou, ale díky jisté invenci a zápalu je schopen naplnit své vize a natočit poměrně pozoruhodný film. Inu, Ženy v pokušení jsou přesně opak všeho výše zmíněného. Romantická komedie se vším, co k ní v rámci hlavního proudu patří. Děj, hrdinové, zvraty, psychologie postav, hudba, "hlášky", to vše podáno plytce, mdle a mnohdy zcela tupě. Vykrádat systematicky z různých podobných komedií určité motivy a nápady se panu Vejdělkovi povedlo mistrně (a zároveň velmi okatě). Tento film nudí, protože vše co je v něm už jsme viděli mnohokrát a každému normálními divákovi je už jedno, která postava se s kým vyspí, s kým se rozejde a ke komu se vrátí. Prvoplánově komerční brak, triviální kinematografie a ztráta času. ()

Mylouch

Trochu vypočítavý kýčus (scénáristicky, režijně, hudebně), který potěší dvojnásob pouze Viewegha - 1. že je imitován, 2. že přesto zůstává o řádný kus napřed. Odtažitě deklamované role..(SPOILER) Vlasáková i Kubařová potěší, hezounka si zaslouží obě, ale tím to končí. Slepá Vejdělkova cesta. ()

Doudis19

Ejhle, vtipná komedie bez trapností může vzniknout i u nás. Nic jsem od "žen" nečekal ,ale nakonec mě mile překvapily. Ústřední trio žen naprosto rozdílních pohledů na život, bylo svěží, neokoukané a hlavně zábavné. Humor se držel v mezích dobrého vkusu, a i romantika byla podávána nenuceně. O to více je škoda ,trochu protahovaného konce který občas dokonce nudí.. Do té doby šlo o jednu z nejlepších romantických komedií české kinematografie. Rozhodně ale víc takových.. ()

FilMiki

Ale ta třetí * je jenom pro E.Balzerovou za výkon, ktery me proste bavil kdokoliv se objevila na platne a pro V. Dyka..hmm.. no protoze se na nej pekne koukalo kdykoliv se objevil na platne ;D .. jinak na muj vkus prilis prvoplanovany humor, scenar nicmoc a i postavy, situace.. no ale taky uznavam, ze zrejme jeste nepatrim do cilove skupiny divaku, pro kterou to J.Vejdelek zamyslel, cemuz napovidalo i osazenstvo kina. ()

filmmovier

Jedna z nejsympatičtějších českých komedií, na kterou se dá kdykoliv znovu kouknout a která je plná inteligentního humoru a hlavně výborně obsazená. Prostě film na jedničku. Jen mě moc nepotěšil ten konec, ale Balzerka je nepřekonatelná... 80%. ()

Sfinkter

Pro mě milé překvapení a na český film slušný odvaz. Balzerová dokonalá, jako starší dáma ze sebe vytlačila hodně odvážnou roli a celý film na ní v podstatě stojí. Vlasáková jako představitelka střední generace se mi taky hodně líbila a společně s dcerou a babičkou dotvářela skvělou trojici. Vtip tomuto snímku nikdo nemůže upřít, škoda že režisér nebyl schopen ještě víc oddělit komediální momenty s těmi dramatickými, protože takto se půlka kinosálu smála i v situacích, kdy se to zrovna moc nehodilo. Vztahová linka se mi líbila hodně, ale poslední výměna už byla přitažená za vlasy. ()

bubun

Aktualizace 16.3. : Své hodnocení snižuji na jednu hvězdu, bohužel po druhém zkouknutí bez pozitivního přínosu velkého plátna na obrazovce vynikla a zvětšila se níže vypsaná negativa a hudba mě štvala ještě o mnoho víc. Dostavil se akorát pocit studu z nepovedených a podbízivých vtipů. /// Je mi líto, že musím dát dvě hvězdičky, protože to mělo šanci - první půlka byla slušná, pár celkem vtipných momentů a hlavně Balzerová, kterou obyčejně nemusím, ale tahle role jí sedla... Pro tyhle pozitiva by člověk /já/ klidně odpustil malá klišé, trapné chvíle, vlezlou muziku, a předvídatelné situace (například to s Brožkem bylo úplně jasné, akorát jsem to tipovala na Kosmodisk), odehrávající se v první polovině. Bohužel, stejně jako u jiných filmů, konec pohřbil všechno to dobré, i potenciál, který film měl a plně nerozvinul. Konec vyloženě trapný, patetický, plný otravných klišé a co mělo proboha znamenat to oblejzání Vlasákové a Dyka v knihovně a přes prosklené dveře apod., a to "potahování ze špeka" u Vltavy a ostatní vyloženě nepříjemné situace, ke kterým ještě ke všemu opět elektifikovaný sentimentální ukňouraný folk, kdy jsem se styděla, že jsem dobrovolně na tenhle film šla do kina. Škoda, protože v první polovině jsem byla až příjemně překvapená, že se občas zasměju nahlas. Škoda, protože velkou chybou je, když tvůrci neumí film ukončit včas. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků