Spy Kids 4D: Stroj času

• Česko Spy kids: Stroj času (více)

Marissa Cortez Wilsonová má vše, po čem touží - úspěšného a pohledného manžela, nádherné miminko a dvě úžasně chytré, nevlastní děti… jenže nic není tak růžové, jak se zdá. Její malá dcera si dělá, co chce, dvojčata, Rebecca a Cecil, ji jemně řečeno nesnáší a manžel by ani nepoznal, že doma žije se superšpionkou. Marissin svět se otočí vzhůru nohama, když šílený padouch hrozí ovládnout svět a ona je povolána do akce. Kromě ní jsou však do záchranné mise zapojeni i Rebecca s Cecilem. Nejen že zjistí pravou totožnost své macechy, musí také zapojit své mozkové závity a přijít na to, jak zloducha zneškodnit. Veškerá legrace jde teď stranou. Spy Kids bojují za záchranu stroje času. (oficiální text distributora)

Marek1991 odpad!

Jessica Alba je krásna žena, no toto je katastrofa, ktorá ma nezaujala a prišla mi ako totálne nezmyslený úlet. Celá séria je jeden veľký prepadák a nevkusné zkombinovanie detských a moderných tém. Ale mladých zamestnancov tajných služieb treba asi programovať už od detstva, hoci aj vymývaním mozgov a zbytočnosťami plnými rečí od veci. Zabiják času, to naozaj radšej nejakú sovietsku rozprávku typu Vlk a zajac, nech mi u tých nových diel úplne neprepne. ()

corpsy

Ono sa to síce celé drží v tradíciách predchádzajúcej trilógie, lenže Robert Rodriguez tu stráca dych hlavne pri scenári a obsadzovaní hlavných hrdinov, ktorý sú paradoxne talentovo bezfarebný oproti celkovému krikľavému vyzneniu filmu. ()

VojinRyan odpad!

Prosím, už nikdy viac!. ukončite túto sériu a zahrabte hlboko do zeme. Toto nie je film pre mňa a asi ani pre nikoho. Odpad - 9% ()

ArsenalEagle

Film je na houby, dalo by se říct, že celá série jde jistě dolů.. Kdyby tam nebyla Jessica Alba, tak bych uvažovat o ODPODU, NEBO 1*.. ()

kaylin

Alexa Vega a Daryl Sabara už přece jen trochu vyrostli, a tak museli přijít noví dětští špióni. Jejich nevlastní matkou je Jessica Alba, sama špiónka, která dokáže ještě před porodem zvládnout hodně náročnou akci. Dobře pro ni. Jenže děti si ji prostě moc neoblíbili. Hlavně nevlastní dcera. To se ale změní ve chvíli, až děti zjistí, že je špiónkou a že vede zajímavý život. Jesica Alba hraje Marisu Wilsonovou, za svobodna Cortezovou. Ano, je to sestra Corteze, kterého si zahrál Antonio Banderas. Na něho se v tomhle filmu nedostalo, ale za to se objeví staří známí, tedy v úvodu zmiňovaní Sabara a Vega. Skutečně zestárli. Je to na nich vidět a už nejsou tak roztomilí. Přece jen, je to osm let od posledního filmu. Nehrají tedy prim, ale jejich roličky potěší. Což je asi tak všechno. Mluvící pes je klišé, docela chybí i camea známých herců, ale člověk se nemůže divit, že se na to Rodriguezovi vykašlali. Kvalita se naprosto vytratila, nějaké ty efekty nepotěší, nemají čím. Příběh je recyklací toho, co jsme viděli dříve, to, že se zde trochu hraje s časem, to nemá žádný hlubší význam. Ani nevím, jestli mám říkat, že je škoda, kam se série dostala. Ona zase tolik nadějí na úspěch neměla. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/08/warrior-x-ms-1-sibir-5x-rychle-zbesile.html ()

togaf

Robert Rodriguez?! Do čeho se to proboha pustil? Tohle je prostě debilní film, který se možná líbí dětem, ale ruku do ohně bych za to nedala. Pár dobrý hlášek (od čokla !) a pár pěkných zápěrů (na hodinové strojky). No na usínání po nedělním obědě se to hodí. ()

GOtoUCSC

Mám ráda Rodrigueze a proto budu tento film brát jako recesi. Jessica Alba hazející pokaďený plínky po zlounech nemůže být braná ani myšlená vážně. Prostě ne. Robert si z nás dělá srandu a teď se hrozně směje, že jsme hloupí, nekoukáme pod povrch věcí a nepochopili jsme to. Já mu to přeju a těším se až znovu ukáže svou neposměvačskou stránku. ()

Langy10

No takže největší sklamanost! Já jsem čekal, že to bude nic moc, ale zajímala mě atmosféra 4D a ta mě absolutně zklamala. Vůně, který měli provázet určité momenty z filmu vůbec neodpovídali a navíc se mi zdálo, že vše má stejnou vůni. A co se týče filmu, tak je to přehnaná děcká "Kravinka"... Doufám, že timto dílem skončí celá série! :-) 11% ()

KajusaK

Doufám, že to byl jen fór. Naprostá katastrofa, především herecká. Příběh by zas až tak zlý nebyl, kdyby se týkal zase Carmen a Junyho, ale tihle noví špionci, katastrofa. Jessica Alba opravdu roli nezvládla,malé děti byly velice trapné,nezábavné a nezajímavé. Bavily mě pouze scénky kde byli Juny a Carmen, ostatní bylo strašné. Mluvící pes, wtf?? Jinak ovšem vybaveníčko obdivuji, skvělé nápady a velmi přesvědčivé..Efekty taktéž skvělé, jen herci mohli být zvoleni jiní. 1* a víckrát už to vidět opravdu nemusím. ()

tom88

Čoho sa to Rodriguez zase dopustil, prečo len musí z času na čas točiť takéto sračky. Je fajn sem tam natočiť nejaký obzvlášť detský film, ale Spy Kids už stačilo. Štvrtý diel je totálna úbohosť a sračka, nad ktorou musia aj tí najmenší krútiť hlavou alebo aspoň očami. Primitívne a neoriginálne nápady natlačené do jedného filmu, ktoré nemajú ani hlavu ani pätu ani logiku. Totálny výplach, navyše príšerní herci, dialógy, scenár, efekty a všetko naokolo. Prišlo mi to ako súperenie jednotlivých scén, ktorá z nich bude trápnejšia a ktorá najtrápnejšia, no vyzerá, že je to jedna veľká remíza a vyhrávajú všetky. Nezachraňuje ani Alba ani sekundové cameo Dannyho Treja. Rodriguez je výborný tvorca a môj obľúbenec, ale touto sériou jeho ranking silno klesá. Nemal by sa viac zdržovať podobnými sračkami a radšej sa venovať niečomu originálnemu alebo znovu spojiť sily s Quentinom Tarantinom a ísť do toho naplno. Dúfam, že toto je posledný diel série a viac sa k tomu nevráti. Dojem z filmu bol príšerný. Neviem neviem, či by som to niekedy pustil decku. 20% ()

Radiq odpad!

Zápletky s časem dycky stály za hovno a opět se to potvrdilo. Děj byl úplně tragickej, ale to zpracování - nebojím se to říct - bylo lepší, než jednička. Možná mě to opravdu bavilo ze všech dílů nejvíc, hlavně kvůli vtipnému psovi Argonautovi. A plusem bylo taky tolik hereckých hvězd. Mám ale dojem, že všechny plusy jsou takovej ten případ, jak v matematice, když dva mínusy udělají plus. Takže i když je to plus, stejně to jsou vlastně dva mínusy. Navzdory zdejšímu hodnocení nemůžu říct, že by to bylo nějak horší, než předchozí díly. Je to tak stejně hrozné. Přesně tak akorát na starej známej odpad. ()

filmmovier

Tentokrát jsem už čekal skutečnou srač*u, ale výsledkem jsem byl překvapen. Série Spy Kids jsou skutečně dobré filmy, hlavně první dva a tahle čtyřka jim vůbec nedělá ostudu. Nápad s čtvrtým rozměrem a čísly je sice úplně šílený a jsem rád, že jsem tenhle film viděl klasicky ve 2D. Vtipu je dost (pes je nejlepší postavou), záporák je výborný, triky jsou povedené, akce celkem ujde. A setsakramentsky mě potěšil návrat Juniho a Carmen, ze které je fakt velká kočka. Tenhle film je rozhodně lepší než trojka, ale na první dva nemá. Bavil jsem se ale poměrně dost a to je hlavní. Já vím, je to šílený a ujetý, ale mě se to líbilo. 70%. ()

Dado

Robert Rodriguez musel pravdepodobne prehrať akúsi krutú stávku, keď sa dal na pokračovanie série, na ktorej predchádzajúce tri časti mám osobne z detských čias pomerne príjemné spomienky, no akýkoľvek opakovaný kontakt s nimi už pre stálosť ich hodnotenia radšej nevyhľadávam. Avšak vďaka filmu Bláznivý tábor som už bol naladený na uprdenú nôtu a tak som skrátka neodolal ďalšej ponuke slovenských televízií, ktoré zvyknú podobnými kravinami vypĺňať čas medzi reklamami. A že to nebol práve najlepší nápad a tých 120 minút (reklamy, reklamy, reklamy) som mohol radšej venovať trebárs aj svedkom Jehovovým dotieravo búchajúcim na dvere, ste už vďaka výslednému hodnoteniu určite pochopili. Hviezda za ukecaného čokla a momenty, v ktorých nemal potrebu vypúšťať... no však veď viete čo. (20%) ()

Ryuuhei

Film se nese v úplně stejném duchu, jako jeho předchůdci. Je to ujeté, na dětský film místy poněkud až zvrácené, ale hlavně to dokáže i přes velkou míru trapnosti pobavit. Co musím uznat, že to nijak neignorovalo dějství původní série, naopak ji zajímavě a inteligentně rozšířilo. Co se děje samotného týče, ten byl nelogický, jak jen mohl. Ale celkově, jako film mířený na mladší publikum, kdy bych sám byl v 11 letech z něčeho takového unešený, si vede až překvapivě dobře. Robert Rodriguez má prostě svůj styl a ten věrně dodržuje i po 9 letech od posledního dílu. Pro nás ostatní, tu je nicméně určitě příjemným překvapením přítomnost Jessicy Alby, u které se sice divím, že se něčemu takovému upsala, ale rozhodně tím pádem bylo na co koukat. 61% ()

Danny F.

Tohle se asi moc nepovedlo. Strašně moc mi vadily čísla co se objevovala kvůli 4D efektu a působily jen rušivě. Myslím si že 4D efekt je zbytečný a vtíravý. Samotný film je strašně moc pod hranicí divoké akce a působí lacině i přes efektní stránku. Rodriguez je větší frajer a měl by se spíše držet akčního žánru. 55% ()

nevermore

Ty vado, jak mě ve filmech přijdou trapný ty vtipy o prdících psech, lidech atd. To je prostě nehorázná srážečka dolů. Mluvící pes byl tak zoufale nevtipnej, stejně jako ty děti. Nevim no, zajímavý mi přišly vůně co si má člověk dávat v průběhu filmu, ale to už jsem propásl asi tak o 8 let :) ()

Melios

Rodriguezové hovadiny sa nedajú tak úplne brať vážne. Ak viete, čo máte od toho čakať, potom neexistuje lepší spôsob ako si tieto typy filmov pozrieť na nejakej riadnej ožraleckej párty s konfetami prskavkami a pravdepodobne aj s trochou kokešu. I tak si, ale myslím, že je to celkom bizarná prdel. Ak by som to, ale mal hodnotiť objektívne, tak by tento film mohol byť aspoň priemerný v období tak pred dvadsiatimi rokmi. Bohužiaľ ten film vyšiel len pred deviatimi rokmi a tak sa dá brať za zhliadnuteľný len v prípade silnej nostalgie. ()

Machete vás opět vykuchá

Machete vás opět vykuchá

08.02.2012

První Machete potěšil. Přímočará řezničina si určitě našla víc fanoušků než infantilní výplachy typu Spy Kids 4D: Stroj času, takže Robert Rodriguez dělá dobře, že pokračuje v načaté trilogii.… (více)

Rodriguez a superhrdinové

Rodriguez a superhrdinové

04.08.2010

Jednou už komiks na plátno převáděl, ale Sin City hrdinům v přiléhavých trikotech nepřeje. Robert Rodriguez však možná vstoupí do světa Marvelu – prostřednictvím spin-offu Deadpool. Studio 20th… (více)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (více)