Sygauras

Když vedle sebe položíte teploučkou, voňavou, oboloženou bagetu se spoustou dobrých přísad, a suchý chleba bez ničeho, je jasné co si vyberete. Ani krásná Jessica Biel, tohle prostě nemohla zachránit. Navíc mi Colin Farrell, prostě v každém filmu připadá jak ublížené šťeňátko a drsňáka mu tak těžko uvěřím, v tomhle filmu především. Pořád mi připadalo že se každou chvilku rozbrečí. ()

Carodej_pes

Kvalitní pocta legendě. Žádná hloupá vykrádačka (těch případů vykradení je ostatně velice málo a jsou navíc úmyslně průhledné), nýbrž inovativní nadstavba původního filmu s o dost sympatičtějším hlavním hrdinou. ()

Strike

Solidní letní blockbuster, kterému po řemeslné stránce není moc co vytknout. Colin Farrell je standartně dobrý, Biel i Beckinsale jsou sexy. Bohužel film má tři zásadní chyby. 1. NENÍ v něm MICHAEL IRONSIDE - čekal jsem alespoň nějaké minicameo. 2.Scénář není moc chytrý. To ale v tomto druhu filmů není zas taková překážka. 3. Tvůrci se moc drželi původního filmu (začátek je jak přes kopírák, v podstatě, i s dialogy). Kdo zná původní film, což asi tak 90% diváků, tak v podstatě dostává to co již bylo, i když trochu přepracované. Jak film plyne, tak znalý ví co má přijít a jen se čeká jak to bude podáno, což způsobuje místy nudu, i přesto, že na plátně se v podstatě stále něco děje. Myslím, že ti kdo film s Arnoldem neviděli, pokud takoví existují, tak se budou bavit více.6/10 ()

Rondell

Vzhledem k tomu, že jsem neviděl předlohu, tak první polovina filmu pro mě vypadala jako jakási smatlanina o psychicky narušenym člověku, který se nudil, tak se nechal přenýst do nějaký sebeukáječský halucinace. Zvláštní, že na konci filmu skoro doufáte, že to tak je. Tenhle malej spoil asi nevadí, vzhledem k tomu, že to je pořád jenom hodně podobná předělávka. V kině docela fajn vizuální řežba, ale víc rozhodně nečekejte. ()

Brejlil

Fascinujícím prvkem filmu je výprava, především Kolonie se povedla. I některé futuristické dopravní prostředky vypadají zajímavě, i když jsem celý koncept Zeměpádu tak úplně nepobral. Horší je to s příběhem, který je úplně stejný jako v klasickém Total Recall, až na to, že zmizel Mars. Což je škoda, ale ne tak hrozná. Horší je zhroucení interní logiky popisovaného světa v okamžiku, kdy se londýnským metrem vydáme za Matthiasem. Ale nemá cenu to zde rozebírat, koneckonců jméno Kurta Wimmera, jednoho ze scénáristů, varovalo předem. Herecké výkony nečekejte, v tom se remake od originálu taky příliš neliší. ()

VencaS

proč tak vysoké hodnocení? velmi jednoduchá odpověď, nenudil jsem se, neměl jsem tendenci hledat pasáže, které by mohly být zkopírovány z jiných filmů a hlavně jsem to nepotřeboval srovnávat s originálním snímkem. čistých 5 hvězd to není, ale vzhledem k tomu, že před tímto filmem jsem byl na nadprůměrným Batmanovi a velmi, ale skutečně velmi tragickém Bournovu odkazu, tak Total Recall mi toto léto opravdu spravil onu pachuť, se kterou jsem poslední týdny pravidelně opouštěl kinosály. ()

Martinius

neviem teraz, ci sa mam citit urazeny alebo odrbany. pretoze oproti staremu dobremu total recallu s arnoldom je toto fakt len prostoduchy odvar so skvelymi vizualnymi efektmi. okrem sexi kate beckinsale je tu vsetko zle. colin farrell je tu uplne zly, akesi divne moderne britske pseudoimperium (rovnaka fututisticka idiotina ako vo v ako vendetta) s azijskym ghettom (australia???) ako koloniou je cele zle, britsky despoticky premier ako adept v bojovych umeniach je kompletne zly, invazia plastovych haraburd cez stred zeme je totalne zla... kde na tieto strestene, absurdne napady bez stipky logiky ci zdraveho rozumu tvorcovia chodia? co fetuju? alebo absolvuju predtym lobotomiu? je to remake, z ktoreho zmizli vsetky elementy, ktore robili povodny film mimoriadnym. charakter typu arnold je fuc, mars je fuc, zabavna akcia ci napinave situacie su fuc (snaha prehovorit hausera, ze je este v recalle zlyhala uplne). zato pokus o vykradnutie napriklad atmosfery blade runnera je az prilis zjavny. inak vseho vsudy instantnost nad instantnost. pre toho, kto v zivote nevidel akcny film, to moze byt zabavne, pre toho, kto ich videl tucty, je to len dalsi polotovar v prasku v poradi. zohrejte vodu, zalejte a mate predvidatelny film so vsetkymi znamymi klise a s deja vu v kazdej scene. ()

driverx

S původním filmem to nemá, s výjimkou paní se třemi prsy a názvu, naprosto nic společného. Je to vcelku nenáročná a poměrně příjemná sci-fi podívaná s poměrně slušným ztvárněním světa budoucnosti, která neurazí, ale zároveň ani příliš nenadchne. ()

M.A.J.O.

Kamera a vizuální efekty jsou skvělé. Je zde vidět vykrádání některých jiných sci-fi filmů a celkově je film trochu tupý, ale jako letní oddechovka paráda 75% ()

Simgal

Kdyby se to nejmenovalo Total Recall, tak bych možná ani nepoznal, že se jedná o remake klasiky s Arniem. Samozřejmě je to nadnešené, těch podobností je tam víc (jinak by to asi nebyl remake), ale tento film by podle mě solidně obstál i samostatně. Kvalitních sci-fi je dnes docela málo a tak mi nový Total Recall přijde jako příjemný svěží vítr v tomto žánru. Asi největší plus jsem potom viděl v postavě Lori, kterou hraje Kate Beckinsale. Tak perfektně ztvárněnou mrchu až do morku kostí jsem už dlouho neviděl. ()

Tochal

Total Recall: film děravý jak Adolfova mrtvola v Quentinových snech. Nudné, naivní, neuvěřitelně ne-uvěřitelné. Jessica Biel nemá co hrát, Colin Farell vlastně taky ne, minimálně se o to nesnaží, a tak Kate Beckingsale celkem snadno kraluje - výkonem i vizáží. ()

jerenymo

Scénář zřejmě na rychlo pozměněný na hajzlech kdesi na letišti těsně před předáním na schválení, jinak si to nemohu vysvětlit. Už jen to, že se natáčí remake filmu, který se dle mě furt drží v horních patrech top sci-fi filmů, mi připadá jako blbost postavená na hlavu. Colin nic moc, za to na Kate se dalo dívat od začátku do konce. ()

maty39

Jediné zajímavé, co tato verze nabízí je Kate Beckinsale jako lidská verze terminátora. V půlce filmu jsem jí začal fandit. Zbytek osazenstva je sterilní. Bohužel včetně akčních scén. Je to takový (snad) počítačem generovaný standart akčních filmů natočených v nedávných letech. Chápu, že se všichni vidí v bourneovsky koncipovaných akčních scénách, ale ty vypadají dobře snad jen v bourneovnkách. Připomíná mi to léta po Matrixu, kdy každý točil matrixovské akční scény. Nový Total Recall není špatný fim, jen mi přijde jako sériový produkt bez duše. Takový Tesco Recall ()

kujon

Trocha slabší, nicméně i tak velmi dobře koukatelné americké sci-fi béčko. Zasloužené 3*. Btw, ta mrcha se držela setsakramentsky dlouho :-) ()

Eterninox

Po dosti negativní odezvě z mnoha stran jsem od Wisemanova remaku TR příliš nečekal. Musím se ale přiznat, že jsem byl dost příjemně překvapen. Na jednu stranu je ve scénáři hromada nevyvratitelných logických kopanců (prakticky všechno, co se týče cestování skrze planetu, mimojiné) a po pár minutách začnou člověku lézt na nervy všudypřítomné (a většinou zbytečné) "lens fléry". Na stranu druhou však má Total Recall nemálo devíz, které potěší snad každého fanouška sci-fi - kupříkladu velmi propracovaný (ač celkem derivativní) vizuál, dynamickou ale přehlednou kameru, eye-candy v podání Kate Beckinsale a Jessicy Biel, nebo nečekaně ne-hollywoodské zakončení. Dohromady tedy celkem zbytečný remake, který ale přinejmenším poslouží jako chutná scifková jednohubka. Extended cut: 65% ()

Vendo86

povodny film s Arnie bol neopisatelne lepsim. Keby niet vo filme hlavneho putaca pre muzske obecenstvo Katei a Jessici, tak hodnotim film ako podpriemerny. Uz mi lezie dolu krokm ta klise scena, ked vsetci chcu zabit hlavneho hrdinu, a namiesto toho aby mu vpalili gulku medzi oci sa s nim budu este pol hodinu vykecavat. ( viem, film by uz skoncil po prvych 30 minutach) ()

kluk z Na

Všechno se zdá menší. Charisma i svaly Colina Farrella jsou menší než Arnieho. Svět je menší a jen jeden. Brutalní akce není brutální. I kozy tříkozatky jsou menší. Remake je to špatný, jako scifi jednohubka je to stravitelný. Všelijaké výbuchy, hi-tech serepetičky a neustálé nahánění nechtěné manželské dvojice vás udrží v pozoru. Za týden budete mít pocit, že se vám někdo hrabal v paměti, protože vzpomínky na novej Total Reccal budou pryč. ()

majec4

Zaciatok bol fakt skvely, no potom caro niekam uniklo. Uz sa ani nevratilo. Skoda, lebo som mal fakt pocit, ze z toho moze byt nieco na co sa nebudem s odstupom casu pozerat ako na pokus napodobnit nieco genialne. Cim viac sa dej rozvijal, tym viac som si zelal koniec. Nejako sa scenaristi zamotali a nepomohol ani akcny Wiseman. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011