Stíba

Tak jsem pro místní ohlasy nový Recall odkládal ale nakonec to nebylo vůbec potřeba. Nic převratného ani inovativního ale slušně odvedená futuristická akce do které Colin Farrell v roli dvojitého agenta zapadll náramně stejně jako drsná Kate Beckinsale, která mu šla po krku. A přiznám se, že ani ten mix a všehochuť o kterém se tu tolik píše mi tu vůbec nepřišly k úhoně, já si film dobře užil a hanit ho určitě nebudu. ()

redwik

Keby to mám porovnať so Schwarzeneggerovým Total Recall, nebolo by to nič moc. No keď si odmyslím všetko, čo som o príbehu vedel, nebolo to až také zlé. Začiatok celkom pekne diváka priviedol do deja, ale dosť mi tu chýbal taký ten rozpor medzi realitou a upravenými myšlienkami, ako tomu bolo v pôvodnej verzii. Vo filme bolo niekoľko hlúpostí, napríklad keď Quaida napadli vojaci v Rekalle, boli tam drevené dvere, cez ktoré bez problémov prestrelili, no následne museli použiť výbuchy aby sa cez ne dostali. Bitka medzi Kate Beckinsale a Jessicou Biel bola fantastická. Trošku lepší záver, a bol by to nadpriemerný film. ()

zliteonit

Škoda že je to pojmenované Total Recall. Film pěkný, efekty skvostné a výjimečně nehrají "amíci" hlavní úlohu v záchraně. Jen jako samostatný film bez spojení s legendárním Total Recall by měl možná lepší šanci uspět. ()

Tomo

Za takové zprasení filmové klasiky by se měly sekat ruce.. Nehrát tam Kate Beckinsale a Jessica Biel tak fakt není na co koukat.. ()

Othellko

Vizuálne výborne zvládnutý snímok. Dobrá akcia prepletená dobrým príbehom, k tomu zaujímave herecké obsadenie. Pri tomto snímku sa človek nenudí, pretože sa stále niečo deje. Tomuto filmu nemám čo vytknúť, páčil sa mi a bol som spokojný. Zaslúži si 4*. 80% ()

Narayan

Vykrádačka legendárního sci-fi, ale to jediné dobré, co si odnáší od svého filmového předchůdce a knižní předlohy, je název. Naprosto zbytečný remake, P.K. Dick se zaručeně obrací v hrobě. ()

Drom

Total Recall? Total to bylo v mnoha (negativních) směrech, Recall nikoliv, aneb panelák na cestě do středu Země and beyond... Nemá cenu to dlouhosáhle komentovat, podobnou blbost jsem už nějakou dobu neviděl, asi že nemám doma televizi. Klasika klasik dnešních dnů, efekty nasekali počitač a jeho operátor suprový, ale dál se to nějak rozuteklo do ubohého něčeho. Arnie by měl po letech vzít do ruky kulomet a rozsekat tvůrce na mraky a hlavně toho zdegenerovanýho hlavního drsňáka z časopisu pro pupkatý chlapíky, co si čtením podobnýho braku dokazují, že jsou taky borci. Škoda práce filmařů, škoda času divaků. Fuj. ()

mupimup

Každý remake je pro režiséra i diváka značně riziková jízda.Tvůrci stojí před problémem jak ze starého příběhu vytvořit nový, aby přestože je jiný byl stále ten stejný. Divák zase, o fanouškovi starého zpracování ani nemluvě, všechny změny sleduje mnohem kritičtěji, počínaje faktem, že jeho zažitou hlavní postavu najednou hraje nějaký Holoprd z Brd a konče třeba zklamáním, že oživování Marsu není teď na Zemi na pořadu dne (Skutečnost, že 90% planety je zamořeno jedovatými výpary svádí k podezření, že Úmluvu o chemických zbraních tu někdo asi nevzal úplně vážně). Colin Farrel nepatří k mým oblíbencům a ani charakternější snímky (Telefonní budka) mě dosud nepřesvědčily o jeho hereckých kvalitách. Ale přiznejme si, že být ještě lepší herec než Arnold Schwarzeneger není až zas takový výkon. Vzhledem k tomu, že příběh i zápletku každý zná rozhodl se p. Wiseman jako moudrý muž vsadit na akční sci-fi jízdu v propracované futuristickém světě a tento záměr se mu rozhodně povedl. Inovace a nápady jsou zajímavé, prostředí a triky výborně ztvárněné a akce velice slušná. Zmíněné klady přitom fungují natolik, že jsem neměl potřebu zastavovat se nad fyzikální problematikou vnitroplanetárního výtahu, absencí srdcervoucího děje, skřípajícími momenty (zapomenutá helikoptéra), či zjevnými zbytečnostmi (tříprsá mutantka). I když je pět hvězd možná příliš, jsou výsledkem toho, že se film ideálně trefil do mojí nálady, bavil mě celou dobu a jednoznačně splnil i překonal to co jsem očekával. ()

cerbygerby

Myslím si že je dobře že tenhle nový Total Recall není remakem toho starého, ani spolu nijak nesouvisí...takže tu je v celku zajímavý sci-fi kde Farrell hledá něco co by oživilo jeho nudný život, a najde to v podobě zmatení mysli. Poté člověk tedy fakt netuší co je pravda a co né a jestli se to opravdu děje, nebo je to jen sen.. na tož co pak měl dělat chudám sám hlavní hrdina..ten měl pěknej maglajz co je skutečné a co né... Scény, efekty, děj a herci - vše super, takže hodnotím vysoko 4* a 85% ()

Patriot.X

Kdyby nešlo o remake, tak bych možná dal 3 hvězdy, protože je to poměrně svižný akčňák. Ale ve srovnání s původním filmem musím jít o hvězdu níž. Chybí tam Arnold a taky atmosféra starého Total Recallu. Kate Beckinsale mi jako drsňačka taky moc neseděla. Aspoň že tam nechali tu babu s třema kozama. ()

Hpatrik

Žádná pecka to bohužel není a veškerá originalita původního filmu je ta tam. Pro mě jen průměrné sci-fi s průmernými triky a odfláknutým scénářem. Herecky je to ale v pořádku - na Kate se pořád dobře kouká, na Jessicu taky a Colin odvedl svůj dobrý standart. Neříkám, že je to zbytečnost, jen si myslím, že by to šlo udělat líp... ()

HonzíQ

Zábavná úchylnost původního filmu v druhé půlce remaku přetočena v celkem nudnou protaženou akční sekvenci. A dvě hlavní ženské postavy rozlišitelné jen tím, že jedna je víc nasraná a druhá má stažený vlasy do culíku... great casting there, guys ()

chaotic odpad!

Po pohodovém traileru, který říká "ne nebude to sračka, která zasviní celou toaletu" se ba naopak jedná o těžký anální výškrab, což rozhodně není zdaleka příjemný úkon... Díky vícekrát již nikdy. ()

Pekisan

Celkom dobre rozbehnute, hlavne vizualne nadpriemerne scificko som ku koncu dopozeral len zotrvacnostou. Velmi linearny dej prepchaty radoby hadanko zvratmi typu "to je on! Alebo nie?; Toto je uz realna realita! Aleno nie? Zrazil som sa s konom! Alebo ano?" Tvorcovia asi dufali, ze sa to bude premietat na MDD pre pomocne skoly. Tomu pripisujem aj scenu s tradicnou trojcecanou napchatu do deja nasilu ako brokolica k hamburgru s hranolkami - lahko odstranitelnu, pripadne vystrihnutelnu pre detske premietanie. Kde mam Pribinacik? ()

Ziggy Zagg

Další bezduchá akční střílečka nadupaná speciálními efekty. Nechápu proč se točí tyhle klišé filmy stále dokola. ()

Mianelia2050

Opravdu skvělý film! Jelikož jsem ale neviděla původní Total Recall, nemohu posoudit, jestli je to břečka či ne. Jak jsem si zjistila, scénáristé vlastně úplně upravili scénář a tak z toho vlastně vzniknul film, který se jmenuje stejně jako Total Recall (původní). Věřím, že Arnold byl určitě lepší, to se nedá zapřít, ale i tak se mi líbil i tento. Obsazení skvělé hlavně Colin Farrell nebo Jessica Biel, je ale i příjemné překvapení vidět ve vedlejší postavě i britského komedianta Billa Nighy. Hudba i atmosféra je napínavá a taková...no sci-fi. Abych pravdu řekla, i příběh je hezky propracovaný, když nezapočítám drobné nesmyslné chyby ohledně Zeměpádu atd. Dávám tří hvězdičky za příběh, jednu za hudbu a vizuální efekty a další jednu za obsazení herců. ()

Harry_

Ponechali základní konstru, ale jinak si příběh vzali po svém. Modernější pozlátko, pár znovupoužitých gagů (např. 3 prsa), ale není to taková tragédie. ()

dodona

Neviem ... no ... niežeby sa mi to nepáčilo, ale nejak to malo príliš veľa dier, hlavne logických. Cestovanie cez zemské jadro? To akože vážne? Vizuálne a technicky perfektné, hudobne kompatibilné, Kate Beckinsale je doslova dominou celého filmu, Colin Farrell je fajn, ale nedá mi neporovnať ho s Arniem a jeho výkonom, kde mi Arnie vychádza lepšie. Chýba tu aspoň trošku humoru, či štipka erotiky, film sa berie vážne aj keď by sa mal radšej brať s nadhľadom. Chýbala mi aj úroveň s mutantami - ak ju chceli úplne eliminovať, prečo má ľahká deva 3 prsníky? Nedotiahnuté a pritom to malo tak ohromný potenciál. Celkový dojem však dajme tomu uspokojivý. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011