pds

Myslím že je to celkom podarený remake. Pristupoval som k nemu trošku s despektom, ale milo ma prekvapil. Veľmi dobré vizuálne efekty ala Minority report či Ja, Robot. Ale nejak nemôžem prísť na chuť tomu "efektu" odrazeného svetla v kamere pri každej príležitosti. Už sa to objavilo aj pri Star Treku. Ale inak klobúk dolu. PS: žena s trojkami, teda s tromi ma pobavila :) Dobre že na ňu nezabudli :) 70% ()

cooper7

To je špatný!! Jediný co zůstalo jsou jména hlavních hrdinů. V porovnání s originálem to je "sračka". Lituju těch dvou hodin svého života, které mi už nikdo nevrátí. U mě slabé 2* a nevytrhla to ani tady tolik opěvovaná Kate Beckinsale. ()

Legie

Bylo mi jedno kdo je kdo a kdo kdy umře. Ani originál nebyl žádný filozofický epos, ale tohle už bylo skutečně málo. Dvě hvězdičky za efekty. ()

benqsiemens

Vizuálně velice pěknej kousek, celkově to ale na původní film s guvernérem rozhodně nemá. Je to jen efektovější a to k vzhledem roku vzniku není nic divnýho. Jinak nic moc. Podruhý si to nepustim. ()

noall

Po vizuální stránce nádhera, kouká se na to dobře, akce taky šlape fajn. Žel to je ke kladům všechno. Tam, kde v původním filmu bylo jen tušit, co je realita a co ne, to je tady bez obalu naservírováno hnedka na začátku s vysvětlivkami a téměř i s obrázky - jen aby snad dnešní zpohodlnělý divák nemusel moc přemýšlet. K tomu se samozřejmě přidávají standardní klišé, nepochopitelné jednání postav a logické a technické lapsy (chápu, že jde o sci-fi, ale i to by se mělo snažit udržet si alespoň bazální úroveň reality - šplhat zvenku po objektu, který se skrz planetu pohybuje rychlostí přesahující únikovou rychlost Země... mno, tleskám tvůrcům, to chce velkou fantazii vymyslet). Bohužel, krom hezké podívané zcela zbytečný film, který svému předchůdci nesahá ani po paty. ()

Frisbeeman

Ano, bylo by možné novém Recallu vytknout dlouhou stopáž, zaměnitelnost Kate s Jessicou, zbytečné duely, některé nelogické a WTF momenty, že si "půjčuje" nápady z několika dalších filmů, že chybí mutanti, Mars, Kuato a mimozemské technologie. Film ale zachraňuje krásný vizuál, dobře natočená akce bez otravné klipařiny, sympatické obsazení a několik originálních scén (hrátky s gravitací, výtahová honička, "ukecávání" Quaida). Mohlo to dopadnout mnohem hůř, solidních 60%. ()

Elassar

Není to špatné, ale to jen díky Farrelovi, jinak vcelku nuda, ale zklamání nikoliv. Nic jsem od toho totiž neočekával. ()

bezprezdivky

U tohoto remaku se vnucuje otázka - proč ? Dějová linka je v podstatě stejná, některé scény vysloveně opsané a veškeré změny proti originálu k horšímu. K tomu připočtěte logické lapsusy (např. proč obyvatelé Kolonie nezničí jedinou přístupovou cestu, když vědí, že se chystá invaze). Taky nechápu, proč se hlavní hrdina takřka v závěru musí prát na nože přímo s kancléřem. Ke kladům patří velmi vyscifované prostředí a zajímavé scény, v nichž hlavní hrdina neví, zda je opravdu prožívá nebo zda je to jen dílem jeho zdrogované mysli. ()

Abalzo

Neviděl jsem původní verzi s Arnoldem, takže nemůžu srovnávat, ale tahle verze jako akční sci-fi funguje. Děj jde rychle kupředu, vrší jednu akční scénu na druhou a sem tam přidá nějaký ten zvrat. Nakonec je ale přímočarý a očekávaný. Pravda, Kate Beckinsale bych si nechal líbit spíš než Jessicu Biel, ale to už je věc názoru. ()

retrix

Akčně nabitý filmeček ale totálně nabitý a to je vše, jinak emočně či duševně zcela prázdný. Colin střílí nebezpečně přesně a ostrými do černého , roboti a ostatní protivníci střílí žaludami nebo slepými a to má být akční napětí ? Více jak 2 hvězdy dát nemohu, to bych degradoval film s Arnoldem. ()

Insomniac

Dajte mi desatinu z toho, čo dostal Wimmer a scenár bude desaťkrát lepší. Vizuálne aj herecky fajn, ale takto zabiť príbeh (ktorý už v podstate napísaný bol), to je na gilotínu... Tak som sa tešil! ()

collinduff

No... akčné scény sú nadmieru vydarené. Kate je nadmieru jebavá, Collin sa snaží, ale takýto žáner mu proste nesedí. Priemer. ()

GzL

Nevím proč? Nějak se ustálilo, že když se něco nepovede tak se na to rychle zapomene a nikdo se to už nesnaží udělat lépe. Zato, když se něco povede, tak se to často někdo pokusí zkazit a tohle je také ten případ. Nechci filmu křivdit a už jsem viděl o hodně horší pokusy, ale nic mě tam také neoslovilo. Jako jednu z mála výjimek kde se to naopak povedlo bych zmínil King Konga od Petera Jacksona. ()

JeffScylla

Nemám remake čehokoliv rád. V drtivé většině se vyrobí shit. Viz.brutální Nikita atd. Tohle je však vyjímka která potvrzuje pravidlo. Možná tam není tolik fórků, vlastně jsem si žádného nevšiml ale je to mnohem uvěřitelnější a tolik se tam nepřehrává. Je to poctivá práce. Dost dobrý. P.S. 2 verbal Ne. Tohle fakt neznám. ()

alex011

No ja mozem s kludnym svedomim povedat, ze mne sa to pacilo. Nebolo to ako ta stara klasika, ktoru sa dufam nikdy nepodari nahradit ale vobec som sa nenudil, Bolo to plne akcne, ani na chvilku som nemal pocit ze by sa tam nieco nedialo, sci-fi prvky boli priam genialne a do toho dve krasne zeny, pri ktorych sa asi neda rozhodnut, ktora z nich je krajsia. ()

MartinReno

Tento film ma poriadne desil už keď som sa o ňom dozvedel.Urobiť remake takmer dokonalého kulťáku je čistá blbosť a silné zúfalstvo.Sám o sebe tento remake neni až tak naprd,ale bohužial preňho je tu niečo,čo musí doháňať z velkej dialky.Dej je prehlušený príliš rýchlym sledom nekontrolovanej akcie a magnetickou príťažlivosťou oboch ženských postáv.Celé to vykrádalo predlohu a premárnilo šancu byť aspoň dostojným nástupcom. ()

Jirkav77

Kdyby nebylo původního Total Recallu, byl by tento originální. Takto je to jen variace na staré téma, člověk ví co bude a jak to dopadne. Vizuálně solidní akčňák, který neurazí, ale svému vzoru nesahá ani po kotníky. ()

pcarogers

Jediné, co jsem se bál, bylo, že se budu nudit, protože jsem nedávno viděl předlohu. A nestalo se. Výborně jsem se bavil a nový moderní háv filmu v čele s Farrellem, kterého mám rád tak i tak, mi dal přesně to, co jsem chtěl. ()

Krisslybear

Neverím,že som sám komu príde smutné to nízke hodnotenie. Colin Farrel, ktorý ma mätúce sny. Človek nevie kam skôr. Mne osobne sa nápad s Total Recallom páči i, keď je to skôr na 3 hviezdy než na 4. Dodal by som, len toľko že sa z tohto dá vyťažiť oveľa viac a popliesť hlavy tak ako sme to mohli vidieť vo filmoch ako je Prekliaty Ostrov. Je však jasné, že na pôvodnú verziu to ne šľape, ale takto to neoceniť je trochu zbytočne prehnané. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011