vlk++

Když už si vypůjčili jméno filmu, námět, část scénaře... tak prostě nelze nesrovnávat. Možná později narození to vemou jako pěknou akční sci-fi řežbu, ale pro mě nezajímavá strojová animace bez nápadů. Colin Farrell vs. Arnold? Kate Beckinsale vs. Sharon Stone? Stádo robotů vs. banda super mutantů na Marsu? Proč ne, pak ale 2* vs. 5*. Po dvaceti letech vývoje ve filmu jsem očekával exkluzivní remake a ne tohle. ()

Raziel811

Ač je to s podivem, tak původní verze se mi zdá lepší. Ano - je tu dobré herecké obsazení, zajímavý vizuál, ale něco tomu prostě chybí. ()

corobis

obľúbenci sci-fi si určite prišli na svoje ale podla mňa je to dosť nudný film aj keď sa nahanaju od začiatku až po koniec a Colin Farrella chcú za každú cenu zabiť a priznám sa ani neviem prečo mi to volako ušlo. ()

zekon

PROČ SE TOHLE JMENOVALO TOTAL RECALL když to jak s předlohou tak původním filmem souvisí tak z 10%??? Klasika nepovedený remake, kde zneužili jen název. Kdyby tohle neudělali bylo by to podstatně lepší,ale takto je to na hraně odpadu. Sorry, nasr..o mě to. Je to pouze další akční scifi s dobrýma trikama, nic víc!!! ()

prometheusll

Efekty docela dobrý ale děj pomatený. Herci předvedli takový obyčejný výkon.Harry Gregson-Williams se z hudbou taky nic moc nepředvedl. Příběh neměl ani začátek ani konec.. Prostě dnešní generace režiséru neumí udělat perfektní scifi které je pohlazení po duši.. Furt vše v akci,a proběhne jedna věta a už lítají sem tam.. ()

otoman92

2 hodiny jsem čekal na nějaké kouzlo, které měl originál, vydržel jsem to, jelikož to byla pěkná vizuální podíváná. Po dvou dvou hodinách čekání začali titulky a já si řekl co mě tento film přinesl kromě pěkné vizuální podívané. Proto jenom 2*. ()

Whoossain

Kdyby tvůrci vynechali pár scén, které se marně snaží odkazovat na svoji předlohu, tak by se to mohlo jmenovat úplně jinak. Se slavnou předlohou toho má tento remake jen pramálo společného. Dějová linie týkající se terraformace Marsu, je pro jistotu úplně vypuštěna. Stejně tak, jako útrapy zmutovaných obyvatel chudinských čtvrtí rudé planety. A aby dnešní divák nebyl zmatený, tak pro jistotu nebyly do filmu ani zařazeny situace, které v původní Total Recallu tak krásně navozovaly atmosféru, kdy si divák spolu s hlavním hrdinou říkal "Tak sakra, je to skutečnost nebo Recall". Snažit se zremakovat cokoliv za každou cenu nebývá zkrátka nejlepší nápad... ()

fabregas1

Přišlo nějaké zklamání? Tak určitěěěěě. Tvůrci nového filmu šli jinou cestou, tenhle film se mohl jmenovat úplně jinak, třeba Mrdky útočí, toulavý pes, vesmírná kolekce potratů atd. Ve filmu není Mars ani mutanti a to je zásadní chyba, která má být součástí Total Recall. Starší Total Recall měl příběh a divák se bavil, zde je to o nudném hovně. Herečky krásné, ale na Sharon Stoneovou to nestačilo. Colin Farrell je určitě silný ale.................ano Švancnegr je silnější. Total Recall je řemeslně dobře odvedená akční sci-fi, puštěno v bluray a fakt krásný zážitek, ale přesto všechno začne časem nudit. ()

Fracek odpad!

Až je mi stydno, že hodnotím a neviděl jsem... pustil jsem si film a co mě hned čekalo...světýlka a blikání a světýlka a blikání a do toho střílení a pobíhání a zase ty světýlka...rozbolely mě z těch světýlek oči a musel je více přivírat a přivírat, najednou jsem je zavřel a nahmatal dálkové ovládání, chvíli jsem čekal, jestli to za mě někdo neudělá... neudělal a já vypnul všechny ty blikající světýlka. Prostě Total Recall!!! ()

RavenSpector

Pramizerná kopie původního filmu. Smrdí totálním vyčórováním mnohem zábavnější předlohy s nestydatou vykrádačkou Blade Runnera a minority Report. Nenašel jsem jedinný vlastní nápad pana režiséra. Naopak - Mars, jako prostředí děje byl mnohem zajímavější a stylovější. Nudil jsem se, usínal a následně se probouzel, abych byl svědkem trapných rádobycool replik hlavních hrdinů. Farella mám rád, ale jeho filmy kvalitativně šíleně kolísají.A miss Beckinsale jsem nějak nepochopil. Co tahle krasavice dělá v takové sračce? VanHelsing - bomba, Underworld-bomba, ale tady měla hrát jiná roštěnka. Škoda. Čekal jsem nářez, ale tato kopie nesahá předloze ani po kotníky ()

zurivymlok

Původní Total Recall, ač ne zcela dokonalý, nesl naprosto osobitý rukopis, zatímco tento film je víceméně jen teenagerovský blockbuster, na který si za rok nikdo nevzpomene. Pokud bych měl vyjmenovat pozitiva, tak to je celkem zvládnutě vykreslená budoucnost, herecké obsazení, kterému kupodivu dominuje Kate Beckinsale a docela slušné akce plné zajímavých nápadu. Záporu je však více. Do očí bijící je podoba s dnes již kultovním Blade Runnerem filmu spíše ubírá než by prospívala. Scénář je velmi plochý; na plátně se chystá něco závažného, co má stát životy miliony lidí, ale divákovi to je vlastně úplně fuk. Chybí nějaký háček, který by emocionálně diváka připoutal právě k těm ohroženým masám. Tupost scénáře se projevuje hlavně v poslední půlhodině. Dalším výrazným problémem je naprosto nezajímavý záporák. Ve výsledku je to tedy jen tupý akčňák, kde zápletka slouží jen proto, aby Kate řádně prohnala Colina. ()

Grizzlac

Škoda zpackaného závěru. Nebylo potřeba se soustředit na to, co a jak bylo v původním Recallu. Tohle byl v podstatě jiný film. Bavil jsem se. ()

karel63

Jsem se bál, že to amíci zase pose..., ale dopadlo to dobře. Ze starého filmu zbylo jen pár gagů, skoro stejná jména a hlavně pěkně vizuelně udělané. Padouchovi to nandali. ()

schindler

Původní film nabídl na tu dobu solidní scifárnu, ve kterém bylo několik nezapomenutelných scén (tři ňadra, štěnice v nose nebo rozevírající se hlava). Tento remake samozřejmě nabízí dokonalé triky, Colina Farrella, který neurazí, ale není tu to něco navíc, co by film hodilo do nadprůměru. I když tvůrci mírně pozměnily děj, stejně jsem sledoval to, co jsem už kdysi viděl, takže ty 3 hvězdy je tak maximun co můžu dát. ()

Film2

V porovnaní s originálom ODPAD! Keď si odmyslím originál, podľa čoho aj hodnotím tak viac ako 2 hviezdy rozhodne NIE! ()

Dataminer

Bohužel, mě osobně jenom efekty nestačí. Mladá generace, která nezná předlohu s Arnoldem bude možná spokojená, ale ti ostatní asi těžko. Pokud by se tento akční film jmenoval např. Zeměpád místo Total Recall a nešikovným zplsobem z něj nevykrádal a neupravolal klíčové scény, tak bych možná hodnotil i kolem 60%. Takto ale nemohu. Naprosto ukázkový případ zbytečného remaku. Bohužel mě nechytli ani herci. Colinovi jsem agenta nevěřil ani vteřinu, Jessica byla pro mne až naprosto zapomenutelná. Kromě zvědavosti co autoři provedli s předlohou mého oblíbeného filmu jsem čekal i na to jak si povede jako mrcha Kate ve srovnání se Sharon Stone. Herci by se mohli rozkrájet, ale kde nic není.... ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011