kacer4

Pre mňa nepochopiteľné remake. Jednotka nebola úžasná, ale do konca filmu som čakal ako malé dieťa na rozprávku, či je to vlastne realita. Ale tuto je to čakanie preč. Zostáva tu len malá dušička zmeny oproti pôvodu ale to nenastáva. A jedinými headlinerami sú nohavičková scéna Kate a klavírové lúštenie Colina. Inak bieda preveľká, ktorá si zaslúžila jednu hviezdičku len za snahu. ()

misiaq

Na povodny film s Arniem sa to nechyta. Ten Mars mal proste lepsiu "atmosferu" a Arnold bol jednoznacne lepsi Hauser. ()

jjjerry

Podle hodnocení jsem čekal daleko méně, ale nakonec jsem byl příjemně překvapen. Mně orginální Total Recall k srdci nepřirost. Tohle je těžká vykrádačka, nejen Total Recallu, ale i Minority report, Já robot a Kate Beckinsale mně přišla jako z Terminátora. Když na tohle, ale zapomenu, tak mě příběh celkem bavil. Hlavní zápletka ohledně "výtahu" je trošku slabší, ale budiž. Bavil jsem se =) ()

Wolftalon

První Total Recall jsem neviděl, takže jsem při sledování nebyl ovlivněn přehnanými očekáváními, ale můžu říct, že film mě bavil. I když je to klasická akční záležitost s očekávaným vyvrcholením a průběhem. Colin Farrell mě nezklamal a jeho dvě sexy slečny také potěšily. Zkrátka pokud se vám líbil Mission Impossible nebo Minority Report (který mi tento snímek připomínal nejvíce), určitě Vám tento film zkrátí odpoledne. ()

Mr_Corny

Prvky sci-fi bavia len chvílu, neskôr sa celý film zvrhne v jednu veľkú nudu s kopou klišé scén. Príbeh sa snaží vyvolať mierne zamyslenie a momenty prekvapenia, ale tomu ani sám režisér asi neverí. ()

MaxSVK

Efektami preplnený akčný film, ktorému robí problém sa zastaviť. Premena na "moderný" typ filmu tu dopadá katastrofálne. Primitívny scenár a absencia základnej logiky totiž každou minútou ubíja diváka viac a viac až to vyvrcholí v závere filmu kde by sa mohli i majstri zlých koncov učiť. ()

Murmand

Ach jo, tak skvěle to začalo. Naprosto hypnotizován jsem to sledoval až do scény s policejním vyjednavačem, která byla skvělá a uchvátila mě, ale vše potom už byly jen sračky. Škoda, škoda, škoda. ()

Rian_witcher

Vizuálně zvládnuté, ale zlaté původní Total Recall s Arnoldem. Nemá to vtip, který byl tak skvělý v originálním ztvárnění. , Farrellovi nelze uvěřit, že zvládá danou roli, Kate Beckinsale to nezachrání, i když je z celého filmu nejlepší. Chybí tomu vše, co původnímu filmu. Jedna hvězda za vizuální zpracování a jedna za Kate B. ()

Pute

Jednu hvězdičku jsem dal za téměř povedený vtípek, který naráží na původní film (scéna s pasovou kontrolou). Remake je bohužel velmi plytký. Lze sice ocenit, že se scénáristé snažili nedržet předlohy a některé věci překopali, nicméně jaksi u toho zapomněli zapnout mozek, takže výsledek je neskutečný výblitek. Pokud máte rádi původní film, tak si tenhle paskvil nepouštějte .. ()

kolly13

Kominace béčkového sci-fi a moderních triků, přiblbých soubůj ženských a robot vs. člověk (kdy člověk hravě vyhraje) a zároveň spektakulární podívané. Farrel si to odchodil dobře a i celkově za dobře. ()

Ronkar

Jeden charismatickej chlapák, dvě super-sexy kočky, perfektní vizuál, u kterýho si poslitná každej fanda kyberpunku a dystopickejch sci-fi. No... a retardovanej scénář. Vychází mi z toho takový slušný béčko, u kterého se s vypnutým mozkem budete dobře bavit. Akce je fajn, nejrůznější hi-tech udělátka taky super. Srovnávat s původním filmem nemá cenu. Je tu sice dost narážek a pomrkávání na znalé, nicméně jako celek je to prostě sterilní, předvídatelné a hloupoučké. Ale co by člověk nezkoukl kvůli úsměvu (a prdelce) Jessicy Biel, že jo? ()

gpx odpad!

Arnold je Arnold, Sharon je Sharon a rozvod střelou mezi oči se dá těžko překonat. Co k tomuhle říct něž, že je to zprznena klasika (další). Stačí 5 minut a je to úplně jasný - bezpohlavní normalizovaná sračka. ()

blezg

Jako den s kocovinou. Člověk sedí s otevřenou pusou, kouká do blba a tiše se ptá: Proč? Zbývá jen zapomenout a jít dál. ()

Franki69

Rozpočet tohodle zprznění kultovky Paula Verhoevena by mohl vymýtit hladomor afrického kontinentu. A byly by to smysluplněji využité dolary, než v téhle zkoušce divácké trpělivosti. Ani tentokrát přetočení notoricky známé látky pro novou generaci nevyšel. Stejně jako třeba Robocop nebo Barbar Conan. At´ se Colinovo obočí mračí sebevíc, jeho dělňas Quaid je prostě pod taktovkou Lena Wisemana trapnej. A ať se snažím sebevíc, nevzpomenu si, ani po cca 14 dnech od televizní reprízy, kdo další v tom hrál (koukám do čsfd nápovědy a hele..Kate Beckinsale, Jessica Biel, Bill Nighy, John Cho….no to bych si asi pamatovat měl, ne?). S filmem neztrácejte čas. Dávám 20%. ()

panki9922

Originál som nevidel. Tento remake ma zaujal vďaka Farrellovi, ktorý sa do úlohy skvelo hodí a aj obstojne hrá. Nie je to však nijako strhujúce sledovanie. Najmä v závere to padá do Bčkových vôd. Vizuálna stránka v porovnaní s Elysium z 2013teho je slabšia asi tak o dve triedy. Stále teda zaujme :D Čo film posiela do zabudnuteľných vôd, sú slabučké charaktery postáv lídrov (Cranston a Nighy). Ak máte radi Sci-fi, tak vám jedno zhliadnutie neublíži. 5/10 ()

Misterioso

Je to vykrádačka a generický blockbuster na hollywoodskou objednávku bez atmosféry, zajímavých postav, jehož vizuál mě za srdce nechytl, ale SPOILERY!!! jelikož jsem na film v podstatě od první do poslední minuty koukal s tím, že je to všechno jen výplod mysli, fantazie člověka, který si díky vynálezu Recallu chce ozvláštnit život, tak mě nijak neurážela ta všelijaká klišé; to, jak všechno vychází tak, aby hlavní hrdina zůstal bez úhony, to, jak se chovají záporáci či jak to s nimi dopadne... Protože to byl přeci prožitek hlavního hrdiny na objednávku. A závěrečný záběr extended verze mi dal za pravdu. Konec nám zkrátka nedává více možností interpretace, ale z mého pohledu tomu tak vlastně bylo celý film, a tohle vědomí mi paradoxně usnadnilo přežít ty dvě hodiny snadněji. ()

e-pilot

Budu naprosto upřímný. Po vizuální stránce jde o vykradeného "Blade runnera" a "Minority report". Scénář je místy nudný, až nudně ubíjející, bez jakékoliv pointy - oproti originálu. Hrdinové furt někam běhají :-) Film působí spíš jako záznam maratonu, toliko s rozdílem, že při něm se vystřelí pouze jednou na začátku, kdežto v téhle patlanině běhají a střílí beze smyslu pořád dokola. A režisér? O tom si myslím, že musí mít šikovnější jednovaječné dvojče, kupodivu stejného jména, jinak si nedovedu vysvětlit, jak by tenhle packal mohl natočit "Smrtonosnou past 4.0". ()

JimWalker007

Súdruh Wiseman, prečo? Prečo si totálne vyhodil najzaujímavejšie sci-fi prvky zo svojho recyklovaného Recallu? Kde boli mutanti, prečo nikomu z trupu nevyrastala druhá prorocká hlava, prečo si odignoroval atmosféru a monumentálnosť Marsu? Určite si si dobre pozrel ten film s Arnoldom? Veľká to škoda, lebo nablýskaná tech-fut akcia bola natočená efektne a dynamicky. Keď už kopírujem Verhoevena, tak by sa patrilo nevynechať tie najkrajšie prvky z pôvodného filmu. Tri prsníky boli v tomto prípade primálo. Takže len tri hviezdičky... Ešte keby si tak, pán režisér, vedel implantovať spomienky na spoločné manželstvo s Kate Beckinsale, v tom prípade pridám aj tú štvrtú... ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011