V šesté epizodě svádí Glenn těžký vnitřní boj, zná už dvě velká tajemství a vůbec z toho nemá radost. Rád by se někomu svěřil, ale jak to udělat a nezradit důvěru těch, kdo mu věří? Naštěstí je tu Dale, který má spoustu životních zkušeností. Dale se Hershelovi svěří s tím, co zjistil, když se na procházce dostal do blízkosti stodoly, čímž ho nepotěší a Hershel později sdělí Lori, že věří v brzký odjezd skupiny do Fort Benningu. Další rozhovor vede Dale s Lori a zřejmě na ni udělá dojem, protože vzápětí odjíždí Glenn s Maggie do lékárny pro potratové pilulky. Při této akci se ukáže, že je dobré být neustále ve střehu a že se Glenn v ženách příliš nevyzná. Shane a Andrea se vracejí z pátrání po Sophii plni intenzivních dojmů. Dale se rozhodne absolvovat třetí důležitý rozhovor právě se Shanem, ale z výsledku má dosti mrazivý pocit. Rick zjišťuje pravdu o Loriině stavu a po vášnivé debatě se dozvídá i to, co dosud jen tušil. (Necrotongue)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po velkém váhání jsem dal této epizodě i čtvrtou hvězdičku, ne že by se mi příliš líbila, ale přece jen byla o chloupek lepší než předchozí díl. Jinak musím uznat, že se děj ze seriálu postupně vytrácí a místo něj zůstává stagnace a stereotyp.4*- ()

Loki_Six

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Well maybe we oughta just think that through. See, if I'm the kind of man that would gun down his own best friend, what'd you think I do to some guy I don't even like when he starts throwing accusations my way. What'd you think?" ()