Třicet dnů bez nehody (S04E01) (epizoda)

30 Days Without an Accident

30 dní pokoja a mieru

Horor / Thriller / Drama

USA, 2013, 43 min

Velmi dobrý rozjezd. Počítám, že už nic nebude jako dřív. Idylky a šťastné konce v TWD nehledejte.(18.12.2016)

Mám z toho kam seriál směřuje trošinku špatný pocit. Ono něco co mě nutilo jedním dechem hltat každý další příchozí díl se jaksi vytrácí. I nadále se seriálem sympatizuji, ale snad jen proto, že jsem věrný přeživším hrdinům. Zdá se mi, že došlo k velkému odklonu od Zombie hororu k hororu tvořeným asociálními psychopatiemy, které se nevyhnutelně objevují u všech přeživších. Neříkám, že je to jenom špatně, a pravděpodobně je to reálný postup společnosti v postapokalyptickém zombií světě, ale jak jsem zmínil, posledními díly nejsem rozhodně tak unešen jako prvními a zdá se mi, že tvůrcům brzi dojdou originální nápady. Snad by stálo za uvážení seriál ukončit nějak radikálně a s hrdostí a nenechat ho klesnout do brakových hodnot.(21.4.2016)

Rozjezd čtvrté série mi po předešlé řadě přišel trochu pomalejší, ale nejvíc mě děsí, že to tady opět začalo zavánět farmou. Nechápejte mě špatně, nemám nic proti venkovu, jen se bojím,že se tvůrci seriálu vrátí k vleklým diskusím o ničem jako ve druhé sezóně. Když se tak nestane, budu jen rád.(6.3.2017)

9/10(28.4.2016)

Uplynul nějaký čas a naše skupina se rozrostla, chovají zvířata, pěstují zeleninu a usadili se natrvalo ve věznici... 100%(7.1.2016)