• regentor
  *

  Další díl 8. série který je spíš vnitřním dramatem tvůrců stižených vlastním sebeuspokojením, že lze seriál tahat do nekonečna .Smlouvy jsou však podepsány a tak vzhůru za dobrodružstvím které už s původním tématem přežití ve světě zombie nemají mnoho společného.Psychologie většiny postav je divákům už dlouho známá a tak místo snahy scénaristicky poslat snímek někam do roviny hledání místa pro trvalé přežití či vysvětlení příčiny vzniku této planetární katastrofy se opět postavy motají v kruhu vlastních vzpomínek na něco co vlastně nebylo.Tento dojem má zřejmě artově umocnit kamera která sáhodlouze zabírá statické záběry a tím i logicky natahuje stopáž jednotlivých dílů, což je patrně z nouze cnost.Boj s Neganem a jeho partou(zdá se, že nekonečný boj) už je nudný a plný klišé což má zřejmě osvětlit rčení, že člověk člověku vlkem ale tohle už jsme viděli v předchozích sériích , žádná myšlenka nebo inovace. Nějaká ta přestřelka, trocha čmoudu, tygr bez klece fungující jako odtažení pozornosti aby nám tvůrci nemuseli vysvětlit kde berou naši hrdinové stále benzín do aut když výroba benzínu neexistuje a ten který byl už dávno zvodnatěl...Vytratila se atmosféra syrovosti a náhlých dějových zvratů kdy není potřeba stále žvanit ale jednat. To už je ovšem minulost prvních sérií které měly své kouzlo. To co nám nabízí dnes je nadstavovaná kaše kdy řemeslnost zvítězila nad nápadem.(1.11.2017)

 • classic
  **

  Už aj postava na krátko ostrihanej Carol krúti očami nad kráľom Ezekielom, a tými jeho povzbudzovacími rečami, a to ani nehovoriac o mne, ktorý už len mávne rukou... , ...sledovanie “ post apokalyptického” seriálu Živí mŕtvi, sa stáva i pre mňa osobne, už akousi neznesiteľnou „mydlovou operou” , horšou verziou akéhosi nekonečného seriálu, v podobe : Tak plynie čas. Samo o sebe = zbytočnosť, až hroziaca strata času. „Kladné postavy” sa zamerali na filiálky záporných postáv, doteraz obávaných Spasiteľov, aby zlikvidovali ich pôsobiská, spôsobom = ZBAVENIA sa škodnej ZVERI... Rozmnožili sa, ako HLODAVCE, ktoré treba za každú cenu, na rôznych miestach - odstrániť !!! Už spracovanie podľa komiksu, ktorý je o ničom, neveští nič dobrého, že seriál bude priaznivejší ?(4.11.2017)

 • Frajer42
  ***

  Tato osmá série zdá se mi poněkud nešťastnou. Děj stojí na místě a divák sleduje nekonečné pseudoumělecké záběry ničeho. Střílí se výhradně do vzduchu a ke všemu je to celé prošpikované obrovským množstvím motivační keců a hloupých žvástů. Ke všemu jsou tento a předchozí díl neskutečně debilně sestříhány. Celé tu působí dojmem, jako by tuto sérii dostali za úkol úplně noví lidé. Absolutně seriál postrádá to kouzlo, co měl dříve. Pokud už tvůrcům schází nápady, bylo by záhodno seriál ukončit a neprznit si jméno díly o hovně. Připadá mi to, že vše začalo být uměle natahováno a vaří se z hoven. Extrémně slabé tři kousky a trošku se bojím, že půjdu níž a níž. Nelíbí se mi směr, kterým se seriál vydal.(2.11.2017)

 • Dawisko
  **

  Musím povedať že zatiaľ som z prvých dvoch dielov dosť sklamaný. Strih scén minulosť, budúcnosť, prítomnosť a mix medzi tým všetkým na mňa nezaberá a nezaberal ani v siedmej sérii. Popravde ma to štve. Niektoré scény sú ako obohraná platňa (napr. scéna s Alannou Masterson a Jesusom ako Jesus nechcel zastreliť toho chlapa a nekonečné vykecávanie ako nie je zlý a nakoniec ten chlap vzal Jesusa ako rukojemníka - maximálne predvídateľné) a tie neskutočne nezaujímavé dialógy + Ezechiel nahodený v nejakých handrách z filmu Piráti v Karibiku a s tigrom v scénach na mňa už v druhom dieli pôsobili ako z rozprávky kde bolo tam bolo a nie zo sveta zombie apokalypsy. Negan v prvom dieli úplne neozbrojený si výjde vyjednávať s ozbrojenou skupinou Ricka. Ako kde je logika? Koniec siedmej série bol v štýle že Negan zvolal všetkých jeho bojovníkov do vojny a v prvom dieli ôsmej série je Negan sám, neozbrojený.... Neviem čo sa s týmto seriálom udialo ale šiesta séria bola fajn, v siedmej veľa vykecávania ale našli sa aj fajn časti a v tejto ôsmej, proste zatiaľ slabota, nelogickosť a aj "akčné scény" sa mi zdali byť skôr komické než akčné. Réžia, strih, scenár zatiaľ katastrofa u mňa a zároveň aj najslabšie diely od ktorých sa veľa čakalo. Bohužiaľ(2.11.2017)

 • pepca72
  odpad!

  Jako sklaní fanoušek jsem doslova nasrán, jak monstrózně tenhle seriál zprznili. Mám takový pocit, že už jsou všichni nějak unaveni, a točí další sérii jen z povinnosti. Ubohý scénář, debilní přestřelky trapné a hluché záběry, otřesný střih, absence napětí, dynamiky děje. Jsem zklamán a se seriálem asi po 7 letech skončím. Tohle je fakt ztráta času. Nechápu, jak tady můžete psát, že se jedná o luxusní epizodu. To zřejmě seriál vůbec neznáte, nebo u vás propuká nějaký druh demence či retardace.(1.11.2017)

 • Khary Payton

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace