• pepca72
  odpad!

  Jako sklaní fanoušek jsem doslova nasrán, jak monstrózně tenhle seriál zprznili. Mám takový pocit, že už jsou všichni nějak unaveni, a točí další sérii jen z povinnosti. Ubohý scénář, debilní přestřelky trapné a hluché záběry, otřesný střih, absence napětí, dynamiky děje. Jsem zklamán a se seriálem asi po 7 letech skončím. Tohle je fakt ztráta času. Nechápu, jak tady můžete psát, že se jedná o luxusní epizodu. To zřejmě seriál vůbec neznáte, nebo u vás propuká nějaký druh demence či retardace.(1.11.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Mno, nevím jak bych to komentoval. První epizoda vše pěkně rozehrála, ta druhá je ve své podstatě úplně stejná a ve své podstatě "nikam nevede". Neříkám, že je TWD už nekvalitní, ale v 7. sérii to nějakým způsobem ruplo... seriál sleduji už jen proto, abych věděl, co se děje s mými milovanými postavami. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem stával ve 4 ráno, nebo že jsem měl v ten den sračku, ale nějak mě epizoda nenadchla. Nenudila, ale problém je v tom, že akce a napínavé scény vás mají nadchnout, a problém je taky v tom, že akční scény jsou buď bez efektu, nebo jsou stupidní (debilní plýtvání nábojů, které nějak neubývají) a obsahují nějaká ta ustálená klišé (skoro nikdo se netrefí) které doslova bijí do očí. Mám pocit, jako bych sledoval nějakou zfilmovanou střílečku nebo béčkový akčňák, kde postavy machrují se zbraněmi jako profesionálové, ale přitom neuvažují vůbec racionálně. Režijně dobré, herecky jakž takž v pořádku, ale chtělo by to scénář, který fakt překvapí (něco ve stylu epizod 3. řady nebo epizody No Sanctuary). Chtěl bych, aby se vrátil Frank Darabont, ten by totiž tvůrcům ukázal, jak se to má dělat... 5* jsem dal jen z důvodu, že ta poslední scéna byla naprosto perfektní, neřekl bych, že se zrovna Morales vrátí, a byl bych rád, kdyby se vrátily i postavy, o kterých nevíme, co se s nimi stalo. Já bych udělal nějakou epizodu např. o minulosti Jesuse apod. Něco co má šmrnc a zaujme.(2.11.2017)

 • Frajer42
  ***

  Tato osmá série zdá se mi poněkud nešťastnou. Děj stojí na místě a divák sleduje nekonečné pseudoumělecké záběry ničeho. Střílí se výhradně do vzduchu a ke všemu je to celé prošpikované obrovským množstvím motivační keců a hloupých žvástů. Ke všemu jsou tento a předchozí díl neskutečně debilně sestříhány. Celé tu působí dojmem, jako by tuto sérii dostali za úkol úplně noví lidé. Absolutně seriál postrádá to kouzlo, co měl dříve. Pokud už tvůrcům schází nápady, bylo by záhodno seriál ukončit a neprznit si jméno díly o hovně. Připadá mi to, že vše začalo být uměle natahováno a vaří se z hoven. Extrémně slabé tři kousky a trošku se bojím, že půjdu níž a níž. Nelíbí se mi směr, kterým se seriál vydal.(2.11.2017)

 • Dawisko
  **

  Musím povedať že zatiaľ som z prvých dvoch dielov dosť sklamaný. Strih scén minulosť, budúcnosť, prítomnosť a mix medzi tým všetkým na mňa nezaberá a nezaberal ani v siedmej sérii. Popravde ma to štve. Niektoré scény sú ako obohraná platňa (napr. scéna s Alannou Masterson a Jesusom ako Jesus nechcel zastreliť toho chlapa a nekonečné vykecávanie ako nie je zlý a nakoniec ten chlap vzal Jesusa ako rukojemníka - maximálne predvídateľné) a tie neskutočne nezaujímavé dialógy + Ezechiel nahodený v nejakých handrách z filmu Piráti v Karibiku a s tigrom v scénach na mňa už v druhom dieli pôsobili ako z rozprávky kde bolo tam bolo a nie zo sveta zombie apokalypsy. Negan v prvom dieli úplne neozbrojený si výjde vyjednávať s ozbrojenou skupinou Ricka. Ako kde je logika? Koniec siedmej série bol v štýle že Negan zvolal všetkých jeho bojovníkov do vojny a v prvom dieli ôsmej série je Negan sám, neozbrojený.... Neviem čo sa s týmto seriálom udialo ale šiesta séria bola fajn, v siedmej veľa vykecávania ale našli sa aj fajn časti a v tejto ôsmej, proste zatiaľ slabota, nelogickosť a aj "akčné scény" sa mi zdali byť skôr komické než akčné. Réžia, strih, scenár zatiaľ katastrofa u mňa a zároveň aj najslabšie diely od ktorých sa veľa čakalo. Bohužiaľ(2.11.2017)

 • classic
  **

  Už aj postava na krátko ostrihanej Carol krúti očami nad kráľom Ezekielom, a tými jeho povzbudzovacími rečami, a to ani nehovoriac o mne, ktorý už len mávne rukou... , ...sledovanie “ post apokalyptického” seriálu Živí mŕtvi, sa stáva i pre mňa osobne, už akousi neznesiteľnou „mydlovou operou” , horšou verziou akéhosi nekonečného seriálu, v podobe : Tak plynie čas. Samo o sebe = zbytočnosť, až hroziaca strata času. „Kladné postavy” sa zamerali na filiálky záporných postáv, doteraz obávaných Spasiteľov, aby zlikvidovali ich pôsobiská, spôsobom = ZBAVENIA sa škodnej ZVERI... Rozmnožili sa, ako HLODAVCE, ktoré treba za každú cenu, na rôznych miestach - odstrániť !!! Už spracovanie podľa komiksu, ktorý je o ničom, neveští nič dobrého, že seriál bude priaznivejší ?(4.11.2017)

 • Khary Payton

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace