Lise se zhroutil svět. Po letech dřiny a tvrdého tréninku neprošla výběrem a byla vyřazena z národního softballového týmu. Schází se s profesionálním baseballistou Mattym a není si jistá, kam jejich vztah směřuje. Lisa má pocit, že by si měla najít partnera mimo sportovní okruh. Tak jí kamarádka domluví schůzku naslepo s obchodníkem Georgem, jehož složitý vztah s otcem se ještě více zkomplikuje poté, co je obviněn z finančního zločinu, přestože nic neudělal. Rande Lisy a George probíhá v neveselé náladě, on je z obvinění vystresovaný a ona je zdrcená náhlým koncem své sportovní kariéry. George ví, že neudělal nejlepší dojem, a zdráhá se ji pozvat na další schůzku. Lisa zase nepředpokládá, že by se jejich setkání mělo dál rozvíjet, a raději hledá útěchu u Mattyho. Když pak Matty navrhne, aby se k němu nastěhovala, souhlasí. Jednoho dne se George s Lisou potkají ve výtahu a on se omlouvá za své chování na jejich nedávné schůzce. Pomůže jí s nákupem domů, když dorazí Matty, tak udělá scénu, že Lisa pozvala George bez jeho svolení do bytu. Dívka si uvědomí, že se v něm spletla a okamžitě odchází... (TV Nova)

Daryl.Dixon

Komentáře píši až po zhlédnutí filmu, ale tady klidně udělám výjimku, protože se už asi nic překvapivého nestane, maximálně se Reese už po miliónté někam přestěhuje. Jo, byla by to super komedie, kdyby se změnil scénář, režisér, zápletka, přidaly se komediální prvky a pár dalších věcí. Takhle to byla fakt nuda, a jediné, co mě tam trochu bavilo, byl vrátný. Ten mohl klidně dostat více prostoru...asi tak 110 minut a zbytek by zabraly titulky. ()

subic

Tenhle ne moc zajímavý film navíc zabíjí jeho šílená délka, proto už vícekrát vidět netřeba. Owen Wilson a Jack Nicholson tu mají jen menší ne moc výrazné role. ()

marek29

Asi jsem nedával pozor během první 1/3 filmu a poslední 1/4, protože jsem víc, než kus a kousek reprízy z filmu neviděl. Film mě ničím nenadchl a 2 hvězdy jsou za Reese a happyend. Typická nova cinema.. ()

Berry0153

Film mě natolik nebavil, že jsem se na něj nedokázala ani dodívat do konce. Pořád se v něm křičí, všichni se hádají a jsou mírně řečeno prdlí. ()

george82

Za mě je to rozhodně lepší, než přiblblé komedie o ničem se Sandlerem. Tady jsem ocenil především Reese. Ta byla skvělá a ta romantika kolem ní taky. Za mě příjemné 3 hvězdy. ()

Clarka

Takhle už mě dlouho žádný film neiritoval. Ani jsem ho nakonec nedokoukala... není to komedie, není to romantické, je to otravné. ()

lulu37

ale no tak...odpad to určite nebol :) Bohužiaľ len priemerná americká komédia, ktorá vám okrem pár ozaj vtipných scén toho veľa neponúkne. Je to pozerateľné, vcelku zábavné. 50%. ()

lobo87

Na základe hodnotení (celkové 47%) a komentárov na ČSFD som si tento film pustil po polnoci, ako prostriedok na uspanie. Na prvý pokus som ho vypol asi po 15 minútach a tak som dúfal, že aj druhý pokus mi len pomôže zaspať. O to väčšie prekvapenie na mňa čakalo. VÝBORNÝ romantický film s prvkami komédie, o ktoré sa staral hlavne Owen Wilson. Párkrát som sa úprimne zasmial. Tento mierne neurotický film o láske a ľudských vzťahoch bol výborný. V porovnaní s inými z tohto žánru proste skvelý. Žiadne vulgárnosti, perverznosti či trápnosti, ako je v súčasnosti v móde. Príjemná, inteligentná, výborne zahratá a skvelo zrežírovaná romantika riešiaca uveriteľné príbehy uveriteľných postáv. James L. Brooks točí málo, ale kvalitne (Tak dobre ako sa len dá). Krásna a talentovaná Reese Whiterspoon, sympatický Paul Rudd a samozrejme, ako vo väčšine Brooksových filmoch nesmie chýbať Jack Nicholson. Ďakujem za tento film, aj keď sa mi dnes trochu horšie vstávalo.. 75% ()

Langiis

Milá romantická komedie, s velmi sympatickým obsazením. Ze začátku je to spíše boj, ale postupem času se dostaneme k velmi povedenému závěru. Všechny tři hlavní postavy byli vyborný a mimojiné, Reese Witherspoon to děsně sluší. ()

gootik

Každý zvrat (nadneseně řečeno) se neodehraje dvakrát, ale asi osmkrát, spousta vedlejších informací o hrdinech není ani křoví, je zcela zbytečná, a celkově se obtěžuju psát komentář jen proto, že mi asi dva momenty napověděly, kolik potenciálu tady bylo zmařeno - což je mi líto - a že přes tragický výsledek se někdo o ten film opravdu snažil. ()

Marian21

Trochu nechápem tie nízke hodnotenia. Mne sa film páčil. Reese bola nádherná ako vždy, Rudd a Wilson boli tiež dobrý. Film je vtipný a celkovo z neho srší príjemná atmosféra. ()

rigby

Sympatičtí herci v silně plytkém příběhu, který si hraje na hlubokou filozofii. Všechno je špatně, nic nevychází, ani jako rozptýlení pro středeční podvečer to nelze doporučit. Bez zábavy, bez smíchu, bez slzí... ()

Martiiiiinka

Taková škoda. Takových hvězd najednou. Takových romantickokomediálních harcovníků najednou. Takový potenciál. A co z toho? Totiž ne, že by byli herci špatní, to zase ne. A třeba takový závěr se, myslím, vcelku povedl. Ale stejně to celé nějak nefungovalo - něčeho bylo moc, něčeho málo... nevím. Třeba mi to příště sedne líp. Ale upřímně - na nějaké brzké příště to zatím nevidím... ()

Ala007

Nuda, nuda, nuda....a podle mého názoru naprosto zbytečný film, ve kterémi není dost romantiky na to, abychom ho mohli vydávat za romantický, ani dost napětí, aby se mohl prezentovat jako drama. Všichni herci jsou takoví...nijací...potácí se příběhem a mluví, ano, dost mluví, ale celkem o ničem. Veliké zklamání, protože od Jamese L.Brookse jsem čekala mnohem víc. Takže dvě hvězdičky jenom za to, že Jack Nicholson prostě neumí být špatný, i když nemá zrovna co hrát. ()

Bellgirl

Asi jsem nepoznala, že to přišlo. Reese mi do podobných rolí a hlavně typu filmů prostě sedí, ale celková zápletka mě nijak nepřekvapila, někdy jsem si už říkala, tak sakra už to bude končit?! Na druhou stranu Paulovi podle mně role podobného typu prostě sedí, přijde mi jako takový typický zmatený ale kladný hrdina. Jinak typická americká oddychodvka s dobrým koncem. Sečteno podtrženo - 55%. ()

Z Jacka Nicholsona bude Toni Erdmann

Z Jacka Nicholsona bude Toni Erdmann

08.02.2017

Snad žádná festivalovka se letos neřešila tolik jako Toni Erdmann. Německo-rakouská dramedie sice vydělala jen půl milionu dolarů, málem ale vyhrála Zlatý glóbus pro nejlepší cizojazyčný film (v… (více)