Lise se zhroutil svět. Po letech dřiny a tvrdého tréninku neprošla výběrem a byla vyřazena z národního softballového týmu. Schází se s profesionálním baseballistou Mattym a není si jistá, kam jejich vztah směřuje. Lisa má pocit, že by si měla najít partnera mimo sportovní okruh. Tak jí kamarádka domluví schůzku naslepo s obchodníkem Georgem, jehož složitý vztah s otcem se ještě více zkomplikuje poté, co je obviněn z finančního zločinu, přestože nic neudělal. Rande Lisy a George probíhá v neveselé náladě, on je z obvinění vystresovaný a ona je zdrcená náhlým koncem své sportovní kariéry. George ví, že neudělal nejlepší dojem, a zdráhá se ji pozvat na další schůzku. Lisa zase nepředpokládá, že by se jejich setkání mělo dál rozvíjet, a raději hledá útěchu u Mattyho. Když pak Matty navrhne, aby se k němu nastěhovala, souhlasí. Jednoho dne se George s Lisou potkají ve výtahu a on se omlouvá za své chování na jejich nedávné schůzce. Pomůže jí s nákupem domů, když dorazí Matty, tak udělá scénu, že Lisa pozvala George bez jeho svolení do bytu. Dívka si uvědomí, že se v něm spletla a okamžitě odchází... (TV Nova)

ABLABLABLA

Poznáš až to přijde. Prostě poznáš, až přijde ten nejvíc zbytečný film, který není ani vtipně blbý, aby se člověk zasmál nad jeho stupiditou, který není dobrý prostě vůbec v ničem. Který je jen a jen zbytečný. Herecké výkony 0. Příběh 0. Zvraty? 0. Humor mínus 5. Nevím, jak víc vyjádřit, že se mi to absolutně vůbec nelíbilo a byl to jeden z těch nejhorších filmových zážitků, protože všechno bylo hrozně umělé. Já vím... Dát tomu odpad... jenže to je mi zase vzhledem k Reese a Paulovi líto.. tak alespoň za ně je tam ta půl hvězda. ()

Maq

Výborná romantická konverzační komedie. Bohužel, emočně negraduje zdaleka tak úžasně jako As Good As It Gets. ()

MATADOR

Od Jamese L. Brookse očekávám uvěřitelné charaktery, romantický příběh, ale už od dob Lepší už to nebude určitě ne komedii. To je největší chyba, co od tohodle čekat. Romantický film je to každopádně na standartní úrovni s nepochopitelným chováním některých jedinců! ()

PogoJoe

Začátek postupuje občas ztuha, ale druhá polovina filmu je bezva a na konci... báječný pocit. Herci: skvělí. I´m in a romantic mood today... ()

TominoLa

Trailer a obsazení slibovalo mnohem více. Jack Nicholson na, kterého jsem se těšil tam nemusel ani hrát. Malá role kde neměl možnost se nějak předvést. Na komedii bych to rozhodně neviděl. Drama? Možná pokus a samotná romantika je průměrná jako celý film. :( Nejvíce jsem si tak užil pohled na krásnou Reese. ()

FilmFan24

"Poznáš, až to přijde?"...nějak jsem to celou dobu nepoznal! Nehrát tady Reese Witherspoon, Paul Rudd a Owen Wilson, vážně nevím. Až posledních 20 minut stojí za to! ()

*Elfík*

Jednám v afektu: ,,Cože? Vy jste se zbláznili? Tak nízké hodnocení? Když je tam skvělá Kathryn Hahn??'' Už ne: ,,Film je o ničem, dějová linie utíká do neznáma, je klikatá, vrací se na ta samá místečka, herci přehrávají, seč můžou i Jack Nicholson ze sebe dělá blázínka, špatně prostříhané záběry (také jste si všimli na jiná auta na přechodu? Ne? To nic...), hlavní hrdinové neví, co chtějí, ale to je v romantické komedii naprosto normální. Takže, víte proč dávám tak vysoké hodnocení? Jelikož herecký koncert již zmiňované Kathryn Hahn je výborný, její scény jsem si přehrála hned několikrát a nelituji. Kdyby ostatní hráli jako ona, bylo by vše v naprostém pořádku. Ale není, takže pápá!'' ()

kinderman

Divácky naprosto nesnesitelný film, v němž nefunguje nic, zato všechno šustí papírem. Jenže- podobně jsem se kdysi v kině nudil u všeobecně přijímaného Brooksova snímku Lepší už to nebude...jen jsem si tenkrát myslel, že chyba bude asi ve mně. ()

Eldrick

Kurva, Jacku, to snad nemyslíš vážně, že na starý kolena vlezeš do každýho močálu, co senilní Brooks zplodí?! ()

Taninaca

Sympatické obsazení romantické komedie, které ale dohromady moc nefunguje. Místy pomalý až nudný snímek, kde je jasně vytyčený špatný přítel (Owen Wilson) a dobrý přítel (Paul Rudd). Jen aby měli diváci stejnou trpělivost s filmem, jako měl Rudd s čekáním na svou lásku. ()

Beagle

Tolik promarněných šancí jsem už dávno neviděla. Ano, mít ve filmu tuhle sestavu a nevytřískat z toho alespoň tři hvězdy, tomu říkám promarněná šance. Nehodnotím, nedokoukala jsem. Možná to někdy zkusím znovu. ()

M.i.k.e

hodně neuspořádané,prakticky nevtipné a hlavně naprosto přestřelené co do stopáže.2 hodinové komedie za normálních okolností nejsou problém,ale v tomto případě si tvůrci hodně zahrávají s divákovou trpělivostí.Jediným plusem tak budiž herecké obsazení,které je celkově hodně příjemné a je velká škoda,že je de-facto nevyužité...40% ()

Meridius

Ten film sám o sobě byl dost slabej. Naštěstí měl ale Brooks k dispozici skvělý herce a Hanse. Jen díky nim mě to nenudilo. Taky moc pěkný zvhlčovací vyznání na konci. ()

Figu

Taková milá romantická zbytečně dlouhá pitomůstka s průměrnými hereckými výkony a senilním Nicholsonem. Witherspoon hraje podobnou blbku jako v 90 procentech jejich filmů. Opět se projevuje její zbarvení vlasů a opět se rozhoduje mezi dvěma místními playboyi. Paul Rudd mě vcelku překvapil, Owen Wilson naopak zklamal. Starý štramák Jack udělal filmu jméno zřejmě jen tím, že to byl jeho zatím poslední film. No chtělo by kariéru zakončit asi trošku lépe. Tak budu držet palce. 55% ()

Martin741 odpad!

Teda Jack Nicholson kobcil priserne, fakt ani sa to nezaplatilo, tempo, dialogy, kulisy - zle, zle, zle . A tom som mierny vo vyrazoch : 0 % ()

lebowski!

Musím řici, že film jsem si krásně užil. Pravda, mluvit o filmu jako o komedii se opravdu nedá, pokud takový byl záměr, pak se jedná o zklamání. Já si nicméně užíval "civilního" příběhu bez všech těch žánrových klišé, které už jen těžko vydýchávám a které jsou (bohužel) v daném žánru výsadou. Bavilo mne sledovat dialogy (byť mnohdy zbytečně natahované) a hlavně jsem se pak bavil velmi příjemným herectvím ústředního kvarteta. Mile překvapen hlavně z důvodu očekávání mnohem horšího, v žánru romantických komedií však typického filmu. ()

Elyssea

Vůbec ne tak špatné, jak by se podle zdejšího hodnocení mohlo stát. Problém téhle ani-ne-komedie stkví v tom, že v traileru jsou sestříhané veškeré gagy z filmu. A tenhle film není typická romantická slaďárna. Konverzačka, při které vlastně není jisté, jak dopadne netradiční trojúhelník. Tady totiž žádný úhel není tupý. Škoda jen, že ke konci se to trochu vleče, jinak je to velice příjemná oddechovka. ()

Amroth666

Tenhle film je absolutně bez nápadu. Chybí tomu nějaká neobvyklá pasáž, při které bych dokázal film ocenit větším počtem hvzěd. Uvažuju mezi odpadem a jednou hvězdou. Proč né odpad? Jednoduchá odpověď. " Jack Nicholson a Owen Wilson"!!! Tihle dva z příšerně nudného filmu udělali alespoň trošičku ale opravdu trošičku zábavu. Holt kvalita se vždycky ve všem projeví. Příšerně zlý film a lituju Owena a Jacka, že tam vůbec lezli. Asi mi nechtěli dopřát chvilku, ldy dávám odpad. Tohle ale na víc hvězd než na jednu nemá. ____ Morální zrůdo! ____ ()

Z Jacka Nicholsona bude Toni Erdmann

Z Jacka Nicholsona bude Toni Erdmann

08.02.2017

Snad žádná festivalovka se letos neřešila tolik jako Toni Erdmann. Německo-rakouská dramedie sice vydělala jen půl milionu dolarů, málem ale vyhrála Zlatý glóbus pro nejlepší cizojazyčný film (v… (více)