• johnn333

Utopit v tomto nezáživném, zmateném a nefunkčním paskvilu 120 milionů dolarů? Se současným Hollywoodem to asi vážně není úplně v pořádku. How Do You Know je neuchopitelný patvar, který kdosi zaplnil postavami, jejichž jednání a dialogy jsou naprosto nepochopitelné a naopak z něj vysál veškeré potenciální komediální jiskření, dramatické pnutí nebo romantickou atmosféru. Větší mrhání časem, energií i miliony dolarů tady nebylo už hodně dlouho. Ale Reese a Paul tam pořád jezdili autobusem, to je velmi chvályhodné. Necelých 40%(13.3.2011)

• Ajinka126

To bylo trochu divný a hlavně hrozně uječený, téměř jako by to točil Woody, proti němuž nic nemám, ale jeho styl na mě občas takhle působí. Tento film mi rozhodně nic nedal, jenom přemýšlím o co v něm vlastně šlo.. Reese přelétávala mezi dvěma muži jako včelička opilujíc květy. Víc jsem si z toho děje nezapamatovala. To asi o něčem svědčí ;).(14.2.2013)

• Riddick77

Obrovské zklamání a zřejmě nejhorší film Brookse. Nudné, bez nápadu, bez humoru a příšerně sterilní a neohrabané. Příběh se ztrácí sám v sobě a pointa uniká. Sympatickým obsazením se nedá dohnat absence zajímavého příběhu, přičemž z filmu se stává pouze řada jednotlivých scén, které působí velmi toporně. Romantická komedie, která není moc romantická a vtipná, nemůže dopadnout dobře. Fakt bída! 3/10!(8.3.2011)

• ABLABLABLA

Poznáš až to přijde. Prostě poznáš, až přijde ten nejvíc zbytečný film, který není ani vtipně blbý, aby se člověk zasmál nad jeho stupiditou, který není dobrý prostě vůbec v ničem. Který je jen a jen zbytečný. Herecké výkony 0. Příběh 0. Zvraty? 0. Humor mínus 5. Nevím, jak víc vyjádřit, že se mi to absolutně vůbec nelíbilo a byl to jeden z těch nejhorších filmových zážitků, protože všechno bylo hrozně umělé. Já vím... Dát tomu odpad... jenže to je mi zase vzhledem k Reese a Paulovi líto.. tak alespoň za ně je tam ta půl hvězda.(31.7.2015)

• TominoLa

Trailer a obsazení slibovalo mnohem více. Jack Nicholson na, kterého jsem se těšil tam nemusel ani hrát. Malá role kde neměl možnost se nějak předvést. Na komedii bych to rozhodně neviděl. Drama? Možná pokus a samotná romantika je průměrná jako celý film. :( Nejvíce jsem si tak užil pohled na krásnou Reese.(12.3.2011)

• - Natáčení probíhalo ve Philadelphii a Washingtonu. (Terva)

• - Pro roli Charlese se chvíli uvažovalo i o Billu Murrayovi, který ale nakonec odmítl. (Greg)

• - Po Overnight Delivery (1998) a Monsters vs. Aliens (2009) je to pro Reese Witherspoon a Paula Rudda již třetí společný projekt. Oba si také zahráli v seriálu Přátelé (1994-2004), každý ale účinkoval v jiné epizodě. (zajda404)