poster

Poznáš, až to přijde?

 • USA

  How Do You Know

 • Slovensko

  Prvý alebo druhý

 • Slovensko

  Ako vieš?

 • Austrálie

  How Do You Know

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hild
  **

  Jak mohl takto dopadnout film s takovým obsazením a režisérem a scénáristou filmu Lepší už to nebude? Film, který se rozhodně tváří tak, že by mohlo jít o jednu z těch inteligentnějších a příjemnějších komedii. Jenže veškerá má očekávání opadla už snad hned po deseti minutách. Já bych tento film ani do komedie nezařadila, nevzpomínám si, že bych se u filmu nějak smála. Z herců mi byl tentokrát nejsympatičtější Paul (Jack je zde skutečně hodně vedlejší postavou). Scénář postrádá jakýkoliv šmrnc, který by zaujal alespoň něčím, nějakým momentem. Navíc naprosto zbytečně dlouhá stopáž film sráží ještě dolů. Možná bych i dala 3*, jenže to bych po skončení filmu musela být schopná, alespoň trochu říci, o čem ten film vůbec byl, ale já to zkrátka nedokážu, protože ten film je vážně o ničem. Hrozně mě mrzí, že musím dát tak nízké hodnocení (především kvůli obsazení), potenciál byl rozhodně vyšší. How Do You Know tak zůstane naprosto zbytečný film, na který se hned zapomene.(16.3.2011)

 • Botič
  **

  Nebýt Reese Witherspoon, tak by bylo How Do You Know asexuální podívanou od začátku do konce. Pár zajímavých podnětů Brooks sice z kapes vysype, ale nestačilo to k mé plné spokojenosti. Od romantického filmu asi očekávám něco jiného, než duo hloupých spoluhráčů bojujících o srdce uvědomělé Smart Blonde.(1.4.2011)

 • Rosaviva
  ***

  Já mám romantické filmy ráda, odpočinu si u nich a prostě vypnu mozek, což je něco co potřebuji skoro pořád. Ale tady z toho filmu jsem byla taková nějáká zmatená. Připadalo mi to jako by někdo vzal dva úplně jiné filmy a akorát nějákým divným způsobem propojil hlavní hrdiny z obou. Navíc ta část filmu, které se odehrávala především s Paulem Ruddem a Jackem Nicholsonem mi přišla hrozně zmatená a mě hrozně dlouho trvalo pochopit o co tam vlastně jde. Tak jako, nebylo to špatný, ale je to jedna z těch podprůměrnějších komedií tohoto typu. Ale dávám ještě 3*(18.6.2011)

 • Morholt
  ***

  Ona je v háji, On je v hajzlu a přes různý peripetie nakonec skončí spolu. Šablona jak vyšitá a proto nechápu, proč je to natahovaný na dvě hodiny. Filmaři pak musí hloupě kombinovat, což se odráží zejména u Ruddovy postavy. Nicméně právě Paul Rudd a Reese Witherspoon tahají celý film alespoň na průměr, protože jako pár působí sympaticky. Naopak Owen Wilson a jedno z hlavních lákadel, Jack Nicholson, filmu příliš nepomáhají. No chtěl jsem nějaký romkom na odreagování a toho se mi dostalo, ale přeci jen mohlo být lépe. 50%(16.11.2013)

 • johnn333
  **

  Utopit v tomto nezáživném, zmateném a nefunkčním paskvilu 120 milionů dolarů? Se současným Hollywoodem to asi vážně není úplně v pořádku. How Do You Know je neuchopitelný patvar, který kdosi zaplnil postavami, jejichž jednání a dialogy jsou naprosto nepochopitelné a naopak z něj vysál veškeré potenciální komediální jiskření, dramatické pnutí nebo romantickou atmosféru. Větší mrhání časem, energií i miliony dolarů tady nebylo už hodně dlouho. Ale Reese a Paul tam pořád jezdili autobusem, to je velmi chvályhodné. Necelých 40%(13.3.2011)

 • - Pro roli Charlese se chvíli uvažovalo i o Billu Murrayovi, který ale nakonec odmítl. (Greg)

 • - Po Overnight Delivery (1998) a Monsters vs. Aliens (2009) je to pro Reese Witherspoon a Paula Rudda již třetí společný projekt. Oba si také zahráli v seriálu Přátelé (1994-2004), každý ale účinkoval v jiné epizodě. (zajda404)

 • - Reese Witherspoon kvůli roli absolvovala několikaměsíční přípravu, během které se učila hrát softbal. (zajda404)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace