Nejedná sa o taký prepadák ako sa všade rozprávalo. Je pravda, že film nemá to čaro predchádzajúcih Brooksových filmov, ale figurky v tejto hre sú rozostavené prvotriedne. Máme tu pár postáv, ktorých vzťahy a osudy sa vzájomne prepletajú a dopĺňajú. V tomto smere sa jedná o naozaj prvotriednu ukážku filmárstva. Scény sú rozmiestnené presne tak ako majú byť, každá postava ma dopodrobna opísaný charakter a s každou sa môžte vo väčšej, alebo menšej miere stotižniť. Jediný prúser tohto filmu je, že aj napriek skvelým hereckým výkonom, je to typická hollywoodska báchorka, ktorej posolstvo je nezaujímavé na dvojhodinový film. Vďaka tomu sa tam vyskytne pár slabších - nudných miest. Rudda mám rád a tu značne prevyšoval svojim výstupom celú zvyšnú elitu, ale aj napriek Zimmerovi a Kaminskému, ktorý ako veľký tvorcovia pridali ruku k dielu, je to celé len "obyčajná romantická komédia" . Niečo čo sa dá hravo prekonať. Inak znova ako vravím, nebola to taká hrôza. Film sa dal dopozerať a niektoré miesta boli veľmi úsmevné. Hlavne štek Tony Shalhouba.(21.9.2011)

• HoneyBunny

Byla jsem jediná, komu připadalo, že skoro všechny postavy v tomhle filmu se chovají divně - ne zábavně divně, ale divně divně? Vůbec jsem si k nim nedovedla najít cestu. A to Witherspoonová a Rudd hrají dobře - jenom jako by se pohybovali úplně v jiné realitě než my ostatní. Tudíž ta romantická linka to nefunguje, bylo mi úplně šumák, s kým Reese skončí a jestli Rudd půjde do vězení. Jediné, co mě tu zaujalo, byl fakt, jak často se tu čekalo na autobusové zastávce... Jedna hvězda za ten rozhovor nad plastelínou, kde Paul Rudd zazáří a je k zulíbání.(27.6.2011)

• rikitiki

Jasně, že to poznáš: když vidíš blbost, je ti to jasné na první pohled. _____To, že někdo přijde o kariéru a druhý o snoubenku s vidinou vězení v tomhle filmu nehraje vůbec žádnou roli, jen se to zmíní a místo toho se jede jakási variace na schůzku na slepo, která dopadne zoufale, přesto hrdiny k sobě něco asi přitahuje ... No, leda tak scenáristova lenost. Film není ani romantický, ani zábavný a nejenom, že nemá nápad, on se o něj ani nepokouší. Záhadou je mi slušné herecké obsazení.(27.9.2017)

• hansel97

Klasická hollywoodská komedie, protože jsem se u ní nezasmál ani jednou! Jasný podprůměr, který má štěstí, že mu udělím aspoň dvě hvězdičky. Proč? Má neuvěřitelné štěstí na herce opravdového kalibru, kteří to utáhnou jen svojí přítomností na plátně, protože se na ně dobře dívá. Ale nezachrání to nikdo z nich, ať už velikáni jako Nicholson nebo miláček Reese. Špatný příběh.(29.7.2016)

How Do You Know je úplně klasická romantická komedie, která se snaží působit jako film o hlubších životních problémech, ale tvůrcům tahle snaha moc nevychází. Celá milostná zápletka navíc působí nedotaženě a vztahu mezi Lisou a Georgem jsem prostě nevěřila. Stopáž přes dvě hodiny film strašlivě ubíjí. Dopravdy jsem si užila jen herce, hlavně Wilsona a starého dobrého Jacka.(9.3.2011)

• - Snímek byl do kin distribuován pod krycím názvem List After List. (Greg)

• - Natáčení probíhalo ve Philadelphii a Washingtonu. (Terva)

• - Reese Witherspoon kvůli roli absolvovala několikaměsíční přípravu, během které se učila hrát softbal. (zajda404)