Poznáš, až to přijde?

How Do You Know

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 116 min

• Amroth666

Tenhle film je absolutně bez nápadu. Chybí tomu nějaká neobvyklá pasáž, při které bych dokázal film ocenit větším počtem hvzěd. Uvažuju mezi odpadem a jednou hvězdou. Proč né odpad? Jednoduchá odpověď. " Jack Nicholson a Owen Wilson"!!! Tihle dva z příšerně nudného filmu udělali alespoň trošičku ale opravdu trošičku zábavu. Holt kvalita se vždycky ve všem projeví. Příšerně zlý film a lituju Owena a Jacka, že tam vůbec lezli. Asi mi nechtěli dopřát chvilku, ldy dávám odpad. Tohle ale na víc hvězd než na jednu nemá. ____ Morální zrůdo! ____(12.3.2011)

• spaceboyCZ

NEchce se mi verit, ze jsem tohle dokoukal do konce...no...stalo se. Proc se ale necemu takovemu upsal Nicholson, jen tezko soudit...asi starne... A Owen Wilson, zatimco predvadel herecky koncert v Pulnoci v Parizi, tak tady je to ten stary otravny blondak s rozplajzlym nosem, ktery akorat tak celej film drti a tahne dolu...(20.2.2012)

• IQ Tiqe

První hodina je zbytečná a nudná a není v ní nic k zasmání (ostatně i v druhé půlce tomu nebylo jinak). Kámen úrazu je, že celý film by chtěl mít vyšší ambice, než být tuctovou rom. komedií, ale selhává a výsledek je horší než by ona tuctovka (v případě výrazného zkrácení a pár úprav) bývala byla. Reese se hezky kření, Owen přesvědčivě hraje někoho s IQ pod 80 a Nicholson je tu navíc. Vůbec celá koncepce nestála za nic, nechápu, proč tak bídný scénář někdo zfilmoval. Jo, Reese mě bavila (ale jen proto, že má hezkej úsměv a kukuč), ale pokud už mě na okmažik přepadne hřejivý pocit, že ten film měl něco do sebe, vzápětí ho přebije prozření, že to byla pěkná pakárna. 50% za smíšená pocity.(10.3.2011)

Celý film si říkám že se jedná o neskutečně natáhlou hollywoodskou žvýkačku na téma vztahů ale nakonec to na mě, světe div se, docela účinkovalo. Jack Nicholson má své nejlepší už za sebou a budu opravdu dost s rozpaky sledovat jeho další role, stejně jako Owen Wilson, který nikdy moc herectví nedal, ale pobavit dokázal. Tady ovšem slabota. Naštěstí za oba zmíněla zaskočili Reese a Paul Rudd. Jak jsem zmínil, kdo film bedlivě sleduje, měl by se dočkat odměny.(30.3.2011)

• ABLABLABLA

Poznáš až to přijde. Prostě poznáš, až přijde ten nejvíc zbytečný film, který není ani vtipně blbý, aby se člověk zasmál nad jeho stupiditou, který není dobrý prostě vůbec v ničem. Který je jen a jen zbytečný. Herecké výkony 0. Příběh 0. Zvraty? 0. Humor mínus 5. Nevím, jak víc vyjádřit, že se mi to absolutně vůbec nelíbilo a byl to jeden z těch nejhorších filmových zážitků, protože všechno bylo hrozně umělé. Já vím... Dát tomu odpad... jenže to je mi zase vzhledem k Reese a Paulovi líto.. tak alespoň za ně je tam ta půl hvězda.(31.7.2015)

• - Jedná se o poslední film Jacka Nicholsona. "Jack bez jakýchkoli fanfár odešel do penze. A za tímto rozhodnutím je možné vidět jednoduchý důvod - přestala mu fungovat paměť. V šestasedmdesáti má problémy s pamětí a nedokáže se naučit scénář. Jeho paměť dávno není tím, čím bývala. Jack se nehodlá vzdát života mezi slavnými. Bude se stále ukazovat na veřejnosti,“ uvedl hercův kamarád pro Radar Online. (HArna)

• - Film měl obrovské ztráty a ze 120 milionů amerických dolarů, vložených do výroby, se vrátilo jen 40 %. (Terva)

• - Po Overnight Delivery (1998) a Monsters vs. Aliens (2009) je to pro Reese Witherspoon a Paula Rudda již třetí společný projekt. Oba si také zahráli v seriálu Přátelé (1994-2004), každý ale účinkoval v jiné epizodě. (zajda404)