Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Skleni

Tak aby bolo jasno. Nicolas a jeho obdobie skončilo pred 15 rokmi. Amber je sice "homecoming queen" ale nijako extra neboduje prejavom. A jediný kto cely film ťahá čo sa týka hereckého výkonu a aj samotného interestu voči deju je diabol ala William Fitchtner. To je niečo za čo pridávam jednu hviezdu navyše. 55% ()

moviechecker

Celkom netradičný film, ale čo môžeme od Cagea v posledných rokoch očakávať :-D? Niekedy tie 3D filmy vyzerajú v obyčajnom podaní celkom smiešne. Fichtner nemal chybu ako tam nabehol na tom prepravnom aute takmer som sa popukal od smiechu. Ale tak za Amber Heard si ten film tretiu hviezdičku zaslúži. ()

Yancl

Přesně takový styl filmu miluji .. totální úlet, kde se nehraje na vybroušenou příběhovou linku, prostě se tam narve maximum akce, krásná ženská, nabroušený káry a jeden týpek, co má v hledáčku hromadu budoucích obětí. Jistě schází kvalitnější děj, ale ten je nahrazen až dokonale detailní vizuální stránkou, která je nesmírně vyhračičkovaná. Tudíž Ano, tento film má své poutavé jádro a není to díky N. Cagovi, nýbrž díky pestré akce. [74%] ()

lxbch

Zajímavé je, že se to jmenuje Drive Angry a tempo filmu za celou dobu nepřeřadí z jedničky na dvojku. Pánbuh (nebo pán satan?) zaplať za Fichtnera. ()

ZackSawyer

Jediná spravedlivá instituce na zemi je peklo, říkám to pořád a taky - já jsem stále živý :-) Nasranej Milton si jede zachránit vnučku z fanatických spárů zločinného okultního impotentního šílence podpírajícího své hnáty hůlčičkou se stehenní kostí Miltonovi dcery. Nářezové, pohodové, směřující k cíli. Výbornej vládce pekel v podání Williama Fichtnera alias účetního s FBI kartičkou a velmi rychlou mincí. Prostě pohoda a žánrová jednohubka ()

darkreider

Pán Cage už zase nadrsnený a tentokrát mu to dokonale sadlo, sekunduje mu dokonalý William Fichtner akožto diablov pomocník a ten si to vodí celý film. Toto sú dve želiezka v ohni, ktoré tomuto spektáklu dávajú väčšie gule než všemožné (imho dosť chabé) gore efekty. Keby scenár nebol miestami úplne retardovaný, tak to má našliapnuté na 5* už len vďaka týmto pánom. Niekoľko fajnových scén zráža plejáda malomocných nedorostkov vo forme scén a'la lietajúce autá a úplne debilných dialógov. ()

jacko

akcni becko ktery ma koule aneb americka machette...cageovi role sedi, amber heard staci byt hot a fichtner jako "ucetni" vsechny valcuje (napriklad kdyz vystupuje z cisterny, trosku wtf?! efekt:)...skoda dementniho okultistickeho deje a slabeho zaporaka, mohlo to byt i za vic ()

Jordan.17

Místy mi to připomínalo díla mistra Tarantina. Netvrďte mi, že jste se při počinech William Fichtner nezasmáli :) ... Slušná oddechovka plná akce a silně absurdních prvků, u kterých pak samozřejmě záleží na úhlu pohledu, já si to jednoduše vyložil jako zábavnou nadsázku, které bylo ve filmu hodně... Pro mne velice zábavné, zaslouží si lepší hodnocení než kdejaká jiná béčková oddechovka, neřešte příběh a bavte se. ()

Castielo

Nebýt Nicolase Cage, je to vážení odpad! Efekty k smíchu, některý scény naprosto trapný, příběh originální asi jako nejstarší řemeslo na světě. Pár rádoby vtipných scének, kdy se film snaží proložit akci. To by šlo, kdyby tam nějaká kulervoucí akce vůbec byla. Ale že tam byl nicolas, pěkná blondýna a pěkná scéna s policejním zátarasem, dávám 2* ()

Jakubik

Mno…tohle je hodně velkej úlet blížící se k Machete ale spíš jako nějakej předfilm. Jde o to brát film s hodně velkou rezervou a pak se na to dá alespoň jednou kouknout. Cage snad nikdy moc hrát neuměl a asi už nikdy umět nebude ale to nějak tak vůbec nevadí, protože ve většině filmů včetně tohohle vypadá fakt „cool“ a nemusí ani nic hrát. Film má celkem spád a pár dobrejch záběrů takže se člověk ani nenudí. Film jsem viděl tak nějak ve 3D které tu sice bylo občas pěkně udělaný ale převážně to bylo k ničemu. O scénáři se nemá vůbec smysl vyjadřovat… ()

Dimo

WOW! Jaký to kus lejna. Ne, ne, dialogy prosímvás ani nevnímejte. Příběh taky ne. A křupanskou hudbu už vůbec ne. Žerte herce, Fichtnera za účetního, Nicolase za parodování sebe sama a slečnu Heardovou za trvanlivý účes za všech okolností. Souhrn? "Odpočinková bezmozková záležitost, s hordou hlášek, nehorázně vtipných scén, Kejdžem a Fichtnerem." Stačí? -> 55% EDIT: 2. projekce = guilty pleasure. ()

PEZ

Tak toto bola pekna blbost! Prislo mi to ako Ghost Rider 2, co sa nametu tyka, aj kvality snimku. Este zaciatok sa da, ale potom to ide strmym kopcom dole, zaver uz je skor komedia. Velmi zle, silene, nudne a co na tom stalo 50 mil. USD tiez neviem. Som rad, ze to v kinach prepadlo, toto malo ist rovno na DVD (v kinach to bol historicky najhorsie zarabajuci 3D film pocas otvaracieho weekendu). Chudak Cage, aby splatil svoje dlhy, ktore mu vznikli pocas krizy, berie vsetko co mu ponuknu. Jednu hviezdu davam za Amber Heard, na ktoru sa cely film dobre pozeralo a za Williama Fichtnera, ktory si svoju rolu ocividne uzil. ()

Zuzyzss

Na tenhle film se musíte dívat s mozkem zavřeným na 5 západů. Když se vám to podaří užijete si neuvěřitelné množství zábavy. Konvenčně to sice není něco co by se dalo nazvat 'dobrým filmem', ale dá se to nazvat úžasnou kulervoucí jízdou. Jasná pocta grindhouse filmům. No řekněte, kdo z vás se u toho nudil? ()

zekkx

Ze začátku to nebylo tak špatné - kráska, pěkné auto, Nick a vtipná smrt. Jenomže pak se to zlomilo. Obvykle je docela těžké určit, kdy film přejde v trapnost. U Drive Angry ten okamžik zaznamenávám docela jasně. Rozhodně je to ta přestřelka, kdy Nicolas v jedné ruce drží whisky, v druhé zbraň, v puse doutník, na klíně ženskou a střílí nepřátele s brainem zombie. A od tohodle okamžiku jde všechna důstojnost a tím i celý film do hnoje. ()

LyBerion

Já to věděl, pustil jsem si to jen ze zvědavosti a naservíroval sem si další srajdu. Hold Ghost Rider se nedá točit každé dva měsíce a Cagův bezstarostný úsměv už nefunguje jako dřív. ()

Cryptkeeper

Radoby napadity a napinavy pribeh s krasnym a herecky vsestrannym Cagem,radoby krasnou blondynkou v hlavni roli a radoby vtipnym scenarem. Vysledek = Cage na konci sve kariery,hloupa,vyhubla,umela blondyna co nejspis od mala mlati kluky na ulici(aspon jak ji reziser vykreslil),nudny pribeh a este nudnejsi scenar a vedlejsi postavy. Tohle neslo do kin,ze ne?!.. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo