VOD (1)

Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Trailer 2

Karlos80

Pěkný 70s grindhouse post-retro feeling, parádní staré auta, spousta krve, akce, prostě klasické béčko se vším všudy. Dědek Cage mi ve své roli vůbec neseděl. Jinak film je prošpikovaný okultismem, otevřené se tu mluvi o satanisnu, NWO, ritualní obětovaní, všude samý pentagramy, sekta kolem Burkeho (ten byl výborný!) připomínala "Manson family", což byl tajný projekt CIA MK-Ultra, tady alespoň nevěřící Tomášové vidíte ze vše z toho co se vydává jako konspirace uz konspirací dávno není, celý hollywood je ovládán satanovou synagogou, pedofily, úchyláky, degeneráty atd. Kauzy jako Pizza Gate a nebo třeba pedo/sexuální impérium kolem údajně zemřelého Epsteina jsou dostatečně výmluvné. Jediu v tom všichni vážení nebo jsou někteří z nich minimálně zasvěcení v nějakém tom ritu, to platí i o hudební branži. Covnout už nemohou to by se rovnalo smrti. Všichni se klaní Baphometovi. ()

Dever

Aj keď je Niki môj obľúbený herec, musím povedať, že v tomto naloženom akčnom béčku by som uvítal niekoho iného. Nie že by bol zlý, to vôbec nie, ale aby som dal filmu za 5*, to by musel obsahovať ešte niečo naviac. Krásna Amber Heard a Wiliam Fichtner parádne Nkimu sekundujú, no aj tak to stále nieje ono............. Soundtrack Michael Wandmacher : 1. Full Frontal Shotgun ,2. Milton ,3. The Accountant ,4. Palomar Motel ,5. The Iron Godkiller ,6. Burning Memories ,7. Checking Out The Hard Way ,8. Piper Rides Shotgun ,9. The Bridge ,10. Good Little Follower ,11. Let's Go For A Ride ,12. Eyes Wide ,13. Revolutions Per Minute ,14. I Never Get Curious ,15. A Door That Can't Be Closed ,16. Road Raging ,17. Webster ,18. Milton's Backstory ,19. All You See ,20. Mass vs. Acceleration ,21. Chevelle ,22. Walking Contradiction ,23. Roadblock ,24. G-Man ,25. Redline ,26. Say Thank You Or She Dies ,27. Not Of This Earth ,28. Grandaddy ,29. I'll Have That Beer, ()

Djoker

Jsem ten poslední, který v každém druhém komentáři zmiňuje, jak ulítává na akčních béčkách, se slzou v oku vzpomíná na 80. léta a za vzory má Arnolda, Jean-Clauda a Slye, jenže tahle šílenost zlomila i mě. Skvělé tempo, hlášky, sexy holky, zábavná akce a minimum srdceroucích proslovů plných patosu a hlouposti. Moderní akční béčka u mě mají rozhodně větší šanci než jejich předchůdci. Nicolas si jede svůj drsný styl, na hlavě má přilepenou hřívu z koně a mě to baví. Scéna, kdy souloží, střílí, kouří a pije whisky zároveň, je už teď kultovní. Amber dává zapomenout na Elishu a William je tak nad věcí, že se divák těší na každý jeho návrat na scénu. ()

viperblade

Docela netradiční příběh o jednom moc hodným a starostlivým taťkovi, kterému jeho (ne tak malou) dceru zabijou zlí lidé no a on musí… utéct z pekla, aby zabránil obětování své vnučky nějaký potrhlým kultem?! HELL YES! Drive Angry jako film zklamává na všech frontách. Jak na efektech, které měly být uzpůsobené pro 3D (ale v 2D vypadají vcelku směšně), tak na příběhu, který by se dal rozvinout ještě více (dialog z filmu: Jak se ti podařilo zdrhnout s bohovražednou zbraní? -Prostě jsem ji vzal.) A tím více rozvinout samozřejmě myslím, udělat si z toho ještě větší prdel. Protože tenhle film je prakticky dokonalá komedie, ve které se dočkáte spousty nevídaných věcí. Mimo jiné i toho, že skladatel Michael Wandmacher doslova vykrádá Hanse Zimmera a jeho soundtrack k filmu Inception (konkrétně skladbu číslo sedm - Mombasa.) Jinak důvodů, proč zhlédnout tento film je více - od kulervoucího castingu (Nicolas "poslední dobou na každý film kývnu" Cage se mi zde líbil více než v tomto filmu, Amber Heard je neskutečná žena a konečně se na plátně sešli dva mistři vedlejších rolí - William Fichtner a David Morse.) A upřímně doufám, že první zmíněný dostane i svůj vlastní film, protože postava účetního je zřejmě jedna z nejdrsnějších postav, co jsem za hodně dlouhou dobu viděl. Prostě a jednoduše - pokud se chcete kochat krásnými auty, ještě krásnějšími ženami a nechcete moc přemýšlet, tak se zkuste projet, ale bacha, některým se, podle jejich hodnocení, udělalo špatně. 70 %. ()

igi B.

Ve jménu Riviery, Chargeru a Chevelle pekelných, (k)ámen! ;o] . . . Noha Šejtanášova (byť v. z. "účetním") zase jednou zamířila (tentokráte pozor! - s dobrými úmysly!!!) k lidskému hmyzu, aby navrátila do lůna pekel mstivého nemrtvého tatínka, hledajícího u satanistické sekty chystanou úplňkovou obětinu coby sladké miminko své podříznuté dcery - a našinec hnedle pěkných sto minutek zírá civí, co to ejhle bylo za jízdu! Spousta bolestně rozkošných momentů s ustřelenými hnáty, rozjetými trupy i (h)různými dalšími ranami smrtelnými a tak, jiných efektních vizuálních efektů nevyjímaje - ale to je zase asi tak celý... . . . Takže poctivé tři hvězdy za tu čertoffskou >zábavičku< a taky za ty nádherné >vymuzglené< staré poctivé americké auťáky (ach mocnosti pekelné, jak tenkrát zněly ty motory!), jež jak vidno zatím nechrání žádná vlivná zájmová organisace tak jako kytičky či zviřátka... °-/ - - - P.S. A pokud máte doma original filmové dvd s filmem, dejte si jako nášup bonusy! Čeká vás mmj. milá >rekalupitace< všeho toho smrtelného kalupu... - - - - - Poprvé viděno 16.1.2013 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 7448., komentář zde jako šestistýdevadesátý - 17.1.2013) ()

• Latinský nápis na kulkách zbraně zabijáka bojů je „Deus Velox Nex“, což se dá volně přeložit jako „Rychlá násilná smrt Boha“. (Zuzyzss)
  • Ve filmu se mimo jiné objevuje trojice legendárních aut, a to Buick Riviera 1964, Dodge Changer 440 Engine 1969 a Chevrolet Chevelle 1971. Vozidlo, ve kterém v závěrečné scéně odjíždí Milton (Nicolas Cage) s účetním (William Fichtner), je pak Chevrolete One-Fifty 1957. (Terva)

Související novinky

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

To samozřejmě vyvolá spoustu spekulací o podílu Jamese Camerona na pátém pokračování ságy, kterou před téměř třiceti lety odstartoval. Teď ale fakta: produkční společnost Annapurna Films, která před… (více)

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

12.02.2011

V 80. letech ji po Arnoldově boku hrála Brigitte Nielsen, před nějakým časem si měla kroužkový pancíř ve formě sexy bikin v Rodriguezově produkci navléct Rose McGowan (dokonce se objevila i na… (více)