Drive Angry

Smrtonosná jazda

Drive Angry 3D

Fantasy / Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 100 min

Mega e-e. Lobotomik Cage jede to svoje, přehnaná akce, solidní gore, hezky blbý triky (viděla 2D), demence, vraždění se Smolíčkem v jeskyňce... Ale všecko, všecičko převyšuje (zachraňuje) postava Účetního. Na Fichtnerovo vystupování z cisterny budu při masturbování vzpomínat ještě dlouho. (3,333* nahoru, má to málo procentíček)(27.6.2011)

,,SLYŠEL JSI O MOJÍ DCEŘI? TAK UŽ VÍŠ, PROČ JSEM SE VRÁTIL“..... /// Když střelíte do oka člověka, umře. Když Miltona - musí si nasadit brejle! Je vrah? Nebo utekl z vězení? Těžko říct, ale dokáže šukat i během přestřelky.... Ale to jakej a kdo skutečně je nikdo neřeší. Proč taky. Je to BÉČKO, tak nač pitvat kraviny. KDYŽ NEPŘIJDU JÁ, PŘIJDE NĚKDO JINEJ! Nikdo (většinou) nezdržuje zbytečnostma, celkem vtipné okamžiky střídají (bohužel) ty horší – (scenárista jakoby vyndal z akce logiku). Což je škoda, protože jinak to docela ujde! Řekl bych, že je to zábavnější než třeba Legion. Tohle má totiž výbornýho účetního! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Je mi jedno jak N.Cage vypadá, hlavně že je akční a cedí suchý hlášky! 2.) Uvažuju o vstupu do sekty. 3.) Doma se mi povalujou stehenní kosti. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ *(19.5.2011)

• Davies182

Bohužel u mě zvítězila ubohá trapnost nad sladkou béčkovostí, a film mi nesednul. Je fakt, že u některých vyloženě přehnaných scének jsem se pousmání neubránil..! Navíc Cage se asi konečně našel a je mu jedno, jak debilně v podobných úletech vypadá; démonický Fichtner si pro sebe dokázal ukrást každou scénu, do které se přichomýtnul: koukalo se na to hezky, k větší spokojenosti to ale nestačilo.(20.6.2011)

Podľa traileru som čakala viac. O dosť viac. Ale aj tak som sa nenudila a slušne bavila. I keď som občas mala pocit, že sa film vlečie. Možno mohlo mať tých 104 minút predsa len hustejšiu plnku. Inak príjemné guilty pleasure béčko a... nič proti Nicolasovi, ale keby ho vymenili za niekoho zaujímavého s dôkladnejšou charizmou zlého chlapca, mohlo to film vylepšiť o 20%.(3.1.2012)

Docela netradiční příběh o jednom moc hodným a starostlivým taťkovi, kterému jeho (ne tak malou) dceru zabijou zlí lidé no a on musí… utéct z pekla, aby zabránil obětování své vnučky nějaký potrhlým kultem?! HELL YES! Drive Angry jako film zklamává na všech frontách. Jak na efektech, které měly být uzpůsobené pro 3D (ale v 2D vypadají vcelku směšně), tak na příběhu, který by se dal rozvinout ještě více (dialog z filmu: Jak se ti podařilo zdrhnout s bohovražednou zbraní? -Prostě jsem ji vzal.) A tím více rozvinout samozřejmě myslím, udělat si z toho ještě větší prdel. Protože tenhle film je prakticky dokonalá komedie, ve které se dočkáte spousty nevídaných věcí. Mimo jiné i toho, že skladatel Michael Wandmacher doslova vykrádá Hanse Zimmera a jeho soundtrack k filmu Inception (konkrétně skladbu číslo sedm - Mombasa.) Jinak důvodů, proč zhlédnout tento film je více - od kulervoucího castingu (Nicolas "poslední dobou na každý film kývnu" Cage se mi zde líbil více než v tomto filmu, Amber Heard je neskutečná žena a konečně se na plátně sešli dva mistři vedlejších rolí - William Fichtner a David Morse.) A upřímně doufám, že první zmíněný dostane i svůj vlastní film, protože postava účetního je zřejmě jedna z nejdrsnějších postav, co jsem za hodně dlouhou dobu viděl. Prostě a jednoduše - pokud se chcete kochat krásnými auty, ještě krásnějšími ženami a nechcete moc přemýšlet, tak se zkuste projet, ale bacha, některým se, podle jejich hodnocení, udělalo špatně. 70 %.(29.5.2011)

• - Fichtner měl stejný styl obleku také v seriálu Útěk z vězení, tady se lišil fialovou kravatou. (Roman.Ticka)

• - Během natáčení se stalo nejoblíbenějším autem Nicholase Cage Chevrolete Chevelle. (Folky)

• - Nicholase Cage byl za svůj výkon nominován na Zlatou malinu pro nejhoršího herce. (Folky)