VOD (1)

Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Trailer 1

akisha

Byla jsem v pokušení dát 4*, ale nakonec dám ty starý dobrý 3* se vším všudy. Čekala jsem to, co každej. Strašně uhozenou kravinu s chudákem Cagem, co se v tom bude plácat a zase se ztrapňovat a bude mít nový vlasy. A světe div se, že to nakonec dopadlo dost dobře. Je to takovej mix 60ti sekund a Ghostridera, ale tentokrát naštěstí chybí esence Rituálu. Cage osciluje na hraně sebeparodie, stejně jako vše ostatní, a to je právě tak fajn. Scénky jako Cage se převalující na nahý blondýně ze strany na stranu zatímco do pokoje ve zpomaleným záběru proudí jeden vidlák s motorovkou nebou mačetou za druhým, a Cage je masakruje a do toho chlastá a hulí, tyhle scénky jsou svým způsobem vlastně geniální. Zažraná Amber Heard byla víc než zábavná, tvrďák Cage svým výkonem dojem parodie ještě prohlubuje (zřejmě nevědomky), škoda jen, že záporáci jsou za a) teploušek v červený košulce a b) ožralý pošuci co tancujou kolem ohně. Ten sataní vůdce nejvíc připomíná špatnýho imitátora Benicia Del Tora z Obvyklých podezřelých. Naštěstí je tu ultimátní William Fichtner, a pravdu říct, že už dlouho mě nějaká postava tak nebavila, jako jeho Účetní. Jestli je v Drive Crazy něco dokonalýho, tak je to on, a jestli budete chvilku fandit hlavním dvěma hrdinům, jakmile se zjeví on, budete přát jedině jemu. Triky jsou až mile blbý a hudba mile drsňácká. Příběh dostačující, ovšem potenciál zábavnosti tentokrát pořádně vysoko. Z poslední doby nejpříjemnější překvapení. Jestli Cage hodlá takhle pokračovat dál, bude mít mou podporu! ()

hirnlego

Mega e-e. Lobotomik Cage jede svoje, přehnaná akce, solidní gore, hezky blbý triky (viděla 2D), demence, vraždění se Smolíčkem v jeskyňce... Ale všecko, všecičko převyšuje (zachraňuje) postava Účetního. Na Fichtnerovo vystupování z cisterny budu při masturbování vzpomínat ještě dlouho. (3,333* nahoru, má to málo procentíček) ()

B!shop

Lussier mi naserviroval presne to, co jsem cekal. Beckovou jizdu o drsnakovy na ceste za pomstou. Cage je v roli z pekla uprchlyho mstitele naprosto perfektni, sice se ne uplne stoprocentne zbavil svyho klasickyho vyrazu, ale toho drsnaka mu clovek proste veri, obzvlast, kdyz z vystrelenym okem a svoji vernou brokovnici rube jednoho smejda za druhym a sem tam utrousi i nejakou tu hlasku. Navic mrtvoly tu fakt nejsou jedna nebo dve, rek bych, ze pocet se zastavi nekde okolo padesati. Do toho sem tam nejaky ustreleny koncetiny, cakance krve, nahy zensky a zadny zbytecny kecy, Cage sedne do nadupany kary, nabali drsnou blondynu a jede a masakruje. V patach ma sympatickyho dablovo poskoka v podani paradniho Fichtnera. Celkove samozrejme, ze by se dalo kritizovat, pribeh je proste stupidni, herci nic moc nehrajou a triky jsou skoro az hnusny, ale co na tom, tohle je proste zabavny becko a jako takovy bavi dokonale. ()

LihO

Brutálny prológ, super soundtrack, slušné efekty, Nicolasa Cage + Amber Heard sa postarali o to, aby nebola ani na chvílu nuda a William Fichtner to zabíjal :D ...pár krát som sa fakt schuti zasmial :D Musím povedať, že dejovo je to strašná blbosť, ale v porovnaní s Ghost Rider-om je to stále v pohode. Pre tých, čo to ešte nevideli: Neopovážte sa to pozerať s dabingom! Prišli by ste o veľa ;) ()

Ampi

Tak udajně byl v sobotu nejjasnější měsíc od roku 1993, a protože bylo zataženo, tak jsem se šel na něj podívat na platno a ve 3D do Palace Cinemas. Po pravdě je to hezká trojhvězdičková zaležitost. Některé akční scény jsou povedené a některé hlašky jsou pěkné. Velmi dobře hodnotím Williama Fichtnera v roli učetního. Ten chlap by měl dostavat víc takových roli. ()

• Mince, kterou účetní (William Fichtner) v průběhu filmu používá, je Obolos, pocházející ze starověkého Řecka. Tehdy se tyto mince dávali do rukou mrtvého, nebo na jeho oční víčka, jako platba pro Kharona, převozníka mrtvých, který se staral o to, aby duše překročili řeku Styx. To potvrzuje, že role účetního je přivést ztracené duše zpět do pekla. (Zuzyzss)
  • Scénárista Todd Farmer ve filmu ztvárnil postavu Franka. (Terva)
  • Nicholase Cage byl za svůj výkon nominován na Zlatou malinu pro nejhoršího herce. (Folky)

Související novinky

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

To samozřejmě vyvolá spoustu spekulací o podílu Jamese Camerona na pátém pokračování ságy, kterou před téměř třiceti lety odstartoval. Teď ale fakta: produkční společnost Annapurna Films, která před… (více)

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

12.02.2011

V 80. letech ji po Arnoldově boku hrála Brigitte Nielsen, před nějakým časem si měla kroužkový pancíř ve formě sexy bikin v Rodriguezově produkci navléct Rose McGowan (dokonce se objevila i na… (více)