poster

Drive Angry

 • Česko

  Smrtonosná jízda

  (neoficiální název)
 • USA

  Drive Angry 3D

 • Slovensko

  Smrtonosná jazda

 • Velká Británie

  Drive Angry 3D

Fantasy / Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  ***

  Abych pravdu řekl, bavil jsem se mnohem víc, než by asi bylo bývalo vhodné. Moc často nenarazíme na film, u kterého není vůbec jasné, zda-li byl myšlen vážně celý, nebo jenom zčásti, anebo vůbec. Já z toho měl pocit, jako kdyby Lussier řekl každému herci něco jiného. Nicholas Cage totiž hraje úplně komicky drsně vážně, Amber Heard komicky dramaticky a William Fichtner si to prostě jenom užívá a jako jediný je fakt cool sám o sobě. Nevím, jestli ten film funguje tak, jak tvůrci chtěli, každopádně protentokrát budu hodnotit jen a pouze výsledek, kterej mě vlastně nakonec příjemně překvapil. Přestřelka v motelu a Fichtner v digitální cisterně, to jsou tak WTF momenty, že se nejde nesmát. Nemám daleko k poťouchlým čtyřem hvězdičkám.(19.5.2011)

 • Beckett51
  *****

  !---Spoilery ---! Přejet dlouhej kamennej most z Pekla, rozstřílej pár týpků, nabourat pár aut, nasrat policajty, zachránit dítě, přejet most zpátky a koukat jak se rozpadá. Shrnutí filmu, který se měl stát odpadem dnešní kinematografie. A co jsme dostali? Skvělého bad-ass Mikuláše Cage, ultra-černo-humorného Účetního- Williama Fichtera (který si roli užíval nejvíc ze všech), nářezovou hudbu, ne až tak úplně využitého Davida Morseho a strhující závěrečnou scénu s úžasnou písní od Meat Loafa- Alive, která se pro mne zařadila mezi nejlepší filmové scény vůbec (vidět jí tak ve 3D v kině!). Co z toho plyne? Nic, jen to, že pro mě je to kulťák jako hrom a pro většinu ostatních jen další sračkovité B-čko s Cagem. EDIT: Po takřka roce se mi splnil "sen" a díky nové verzi KM-Playeru jsem měl tu čest shlédnout celý film 3D. závěrečná scéna byla samozřejmě naprosto odzbrojující.(15.2.2012)

 • PinokKio
  **

  Zdrhnout z pekla se dá asi horko těžko. Za to palec nahoru. Cageovi se v zahřívačce před druhým Ghost Riderem ovšem na Zemi peklo rozpoutat nepovedlo a tak je třeba přečkat 100 nudných minut dlouhou honičku plnou tlachání a počítačové krve. Triky snad dělal někdo doma na koleně, soundtrack nevýrazný, stejně tak Cage. Tady už to není o palcích, ale hvězdičkách v hodnocení.(14.2.2012)

 • T2
  ****

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $10,721,033Tržby Celosvetovo $48,100,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,198,590 //počet predaných kusov 85,606Tržby za predaj DVD v USA $4,950,391 //počet predaných kusov 321,680║ Slušný Grindhouse nášup, Nicolas Cage šlape na plyn ako už dávno nie, k tomu skvelý pekelný sekundant William Fichtner, +bonbónik na uletenej krvavej torte je elektrizujúca akčná Amber Heard. Režisér Lussier prekvapuje. /75%/(9.8.2011)

 • Pilda17
  ***

  Nicolas Cage, kterého dobře doplňovala sexy Amber Heard a proti nim stál jako vždy skvělý záporák William Fichtner. Obsazení jako stvořené pro takový snímek. Efekty ušly, ale bohužel nebyly nejlepší. Akce vyhovující s dobře doplňující muzikou. Celkový dojem nejhorší není, ale většina šla zpracovat daleko lépe. Patrick Lussier si měl dát větší práci se scénářem a z Drive Angry mohla být podívaná jako fík... 6/10 = 60%(2.7.2011)

 • - Fichtner použil placku FBI také v seriálu Útěk z vězení. (Roman.Ticka)

 • - Ve filmu se mimo jiné objevuje trojice legendárních aut, a to Buick Riviera 1964, Dodge Changer 440 Engine 1969 a Chevrolet Chevelle 1971. Vozidlo, ve kterém v závěrečné scéně odjíždí Milton (Nicolas Cage) s účetním (William Fichtner), je pak Chevrolete One-Fifty 1957. (Terva)

 • - Nicholase Cage byl za svůj výkon nominován na Zlatou malinu pro nejhoršího herce. (Folky)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace