Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Etherium

A som sa tešil, a na čo... Na toto? Akože dobre, nadhľad nad vec to má, ale chce sa mi grcať. Nicolas sa pre takúto rolu hodí, šak čo by nie, je to macher... Ale neuveril som mu to... Tento film mi pripadá, ako neposedný spolužiak na základke, čo rýpe do učiteľky mysliac si, že vytvára zábavu, ale každý vie, že je to debil... ()

Nerdvana odpad!

To byla taková blbost, že jsem měla chuť mlátit hlavou do zdi. Škoda skvělého Williama Fichtnera pro takový brak. Pokud to takhle bude s filmy Nicolase Cage pokračovat, vyhlásím mu válku. ()

MiniRecenze

Zajímavé,Nicolas Cage dostává role "mstitelů" z pekel.Tady ve snímku Drive Angry mu role sedí víc(než ghost rider).Jedná se o akční žánr,takže celým filmem Vás budou provázet výstřely a výbuchy,které jsou věrohodně udělané.Občas si určitě všimnete,že si režisér nelámal hlavu s fyzikou,poněvadž v určitých záběrech přestane fungovat zemská přitažlivost.Na film by se určitě neměli dívat diváci mladších 18 let. ()

Lucccy.N

Lidmi opět nepochopený film za 1) Pokud má někdo rád nadsázku ve filmech ,kdy se film nebere tak vážně je to film pro něj. 2) Cage ve filmu hraje bravurně pokud je někomu nesympatický tak nevím proč se na film dívá , každý má rád určitý styl a ten komu Cage nesedí tomu nebude sedět ani tento film a je zbytečné aby hodnotil zbytečně kazí dojem pro lidi kterým by se mohl případně líbit. 3) Je to klasické akční Béčko, takže do ruky popcorn a nepřemýšlet nad zbytečnostmi a film si prostě jen užít. 4) Digitální triky mohli být lepší ,ale na vystoupení z cisterny v podání účetního (William Fichtner) ... prostě nezapomenutelné. 5) 5 hvězd by bylo moc ale 4 tento film dle mého názoru vystihují. 6) Pěknou podívanou těm co ještě neviděly :) ()

blezg

Jak tady všichni píšou, je to sračka, ale oči z toho přes tuny nactiutrhačskejch keců nikdo ni na vteřinku nespustil. Pokrytci :) Mě naopak komixová půlka baví včetně kreslenýho hraní, co ale vysloveně nesnáším je motiv sekty a nehynocí davy jejích hynoucích stoupenců. God bless America, hallelluyah! ()

bmx6

Přišlo mi to tak nějak k smíchu.Nicolas Cage opět příšernej.Je tu spousty trapných až blbých scén.Jediné co film zachraňuje,tak je kočička Amber Heard a můj oblíbený William Fichtner. ()

PatrikP4

Střelba akce kozy auta... Přišlo mi to dost podobné s Ghost Rider nevím proč, ale schodou okolností tam také Nicolas hrál náhoda nebo se mu nechce ve filmech umírat a chce bejt nesmrtelnej? Každopádně jedna hvězda navíc za Amber Heard... ()

R-2

Fakt nic moc, sice 3D, ale jak je vidět o formátu prostě film není. Kdyby tam nebyl pan účetní William Fichtner, tak by film nestál ani ty dvě hvězdičky. 45% ()

Medic.Droid

Neskutečné béčko, předrsňěný Cage, pekelníci, skvělá auta a neskutečně sexy Amber Heard. Je to volovina, ale prostě baví od začátku do konce. Už se těším na lepší kvalitu, abych si tuhle pekelnou jízdu mohl dát znovu. ()

Z258

Úplně normálně jsem si při sledování tohoto díla připadal jako před dvaceti lety. Trošku mi to připomnělo filmy jako Velké problémy v Malé Číně, Highlander, Cobra, prostě trháky, jež jsme hltali po revoluci na VHS kazetách... A to jak námětem, tak v podstatě i zpracováním. Ve filmu nehledejte žádnou hlubší myšlenku, je to pár známých obličejů, hezká dívka, střílečky, auta s osmiválcovými motory a ve finále happy end po americku (to "happy" v uvozovkách). Pokud vydržíte prvních patnáct minut, asi to i dokoukáte :-) ()

Bearder odpad!

No panebože, odpad sem dal snad jen jedinkrát a teď se ho nebojím použít zase... příběh byl tak ubíjejíci že sem myslel že se na to vybodnu už v první čtvrthodině. Nakonec dokoukal jen abych mohl napsat komentář pro ostatní že to nemá absolutně smysl sledovat. Někdo se tu pokoušel tragicky napodobit Tarantinův důvtip. ()

snupko13

Každý stále hodnotí filmy Caga, vrátane mňa, a zaraďuje ich do "B" kategórie, ale ak je tomu ozaj tak? Cage berie síce všetko, kvôli jeho známej finančnej situácii, ale kam potom radíme ostatné označované ako "béčka" od žanklodoviek, cez J.Cenove filmy a podobné trapošiny. Tak ja som si to rozdelil do "A"kategórie "B" filmov a "B" kat. "B" filmov, :DDD...ok, blbosť. Každopádne, mne sa posledné filmy Cage páčia, buď upadám ja alebo sa mi páči , čím ďalej viac, oddychová zábava. Žeby to bolo tou vážnosťou v reálnom živote ? No, ale trochu k filmu, aj keď povedané od iných tu toho bolo dosť. Vhupslo sa doň vcelku rýchle, možno miestami slabšou rockovou hudbou, a myslím, že v tom trende to ostalo až do konca. Krv, nahota, chýbali len drogy, ale tie nahradili satanisti. Trochu na štýl Rodriguesa alebo Tarantina, pri druhom ovšem menej ukecané. Na nejakú extra vážnosť ako vo Faster sa však nehraje, Cage to tam strieľaľ zaradom, ozaj pôsobil drsne. Amber Heard mlátila ženskú za ženskou a pán "účetní" mal zväčša pripravenú hlášku, potešil aj Cagov kamoš z iných filmov David Morse. 3,5* ()

kondomxxl

Ťažko uveriť že Cage raz dostal Oscara.....za toto malinu. Jeden z mála filmov kde ktokoľvek hrá lepšie než samotný hlavný hrdina. Ale to nevadí, Amber je dračica, Fichtner si to viac užívať ani nemohol. Béčko ako sviňa ale zabaviť som sa zabavil. ()

czjezisek

Nicolas Cage s dalším příčeskem, nad kterým zůstává rozum stát :D - kdyby se ten chlap rozhodl jít do hola, jako třeba Willis, tak mu to i sekne, takhle je to jen k smíchu. Ale co se týče filmu - čekal jsem béčko, dostal jsem béčko, které mě navíc i vcelku bavilo - je to sice kravina, ale dobrá kravina :)) Spousta věcí šla určitě udělat lépe, ale už jenom kvůli Williamu Fichterovi a jeho postavě, která je jednoznačně nejlepší na celým filmu, se mé hodnocení vyšplhalo takto vysoko :) 4/5 ()

shurin

Tenhle film by si vážně zasloužil remake, nebo alespoň nějakou kvalifikovanou pomoc na scenáři, protože je to místy naprosto geniální akční béčko, který chrlí jeden neuvěřitelný nápad za druhým a pak je to zase chvílemi hrozná nuda. Takže něco za 5* a něco je tak na 1*, dohromady 3*, ale ten potenciál má opravdu obrovský. ()

Bitcheeck

Cage jako hláškující (anti) hrdina? No už to tu párkrát bylo, ale takhle zběsilé to, troufám si říct, ještě nebylo. Drive Angry si hraje na Bčko a nutno podotknout, že se mu to celkem i daří. Dialogy jsou správně pitomé a akční scény (draze) levné. Když do toho přimícháme elektrizující Aber Heard, je tu zábava, která není sice bůhví jak extra, ale zabaví. **** 70% ()

s7RanG

Ze začátku to vypadalo slibně. Pršelo, super akční trailer s doporučením z Top Gearu a krásná Amber. Začátek to mělo super, ale tak trapnou druhou půlku si to nezasloužilo. Jediný kdo byl vynikajici po celý film byl William Fichtner s jeho postavou "účetního". ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo