Akce filmu THE CANYON představuje příběh mladých manželů Lori a Nicka, kteří se ztratí během svých svatebních líbánek v okolí Velkého kaňonu. Manželé měli smůlu, že si předem nezajistili propustky. Narazí však na Henryho, bývalého průvodce, přijmou jeho nabídku a vyrazí na dobrodružnou cestu. Zpočátku bezstarostný výlet je však narušen smrtelnou nehodou Henryho. Nick s Lorou zůstávají sami uprostřed pustiny. Neznají cestu, nemají nic k pití ani k jídlu, a navíc budou muset bojovat s krutou přírodou. Výlet se tak stává děsivou noční můrou. (LIVINGDEAD)

newSami

Príjemné prekvapenie. Trochu naivné dialógy aj konanie postáv, od polovice filmu sa to už ale začne "lámať" a dýchne na vás drastickosť reality Grand Canyonu. Herecký koncert troch hlavných postáv (80 % filmu tam boli len oni) - Yvonne Strahovski, Will Patton a Eion Bailey. Najsilnejšia scéna - záver filmu + "googlovský" pohľad na Grand Canyon. Brrrr, až ma striaslo pri pomyslení, že by som sa tam stratil. Extra výkon predviedli vĺčkovia a štrkáčikovia (just kidding :-)) ()

Eksi

Za toto by potreboval milý pán scenárista vyškoliť. A poriadne. Štyri dni v takom horúcom počasí bez vody a jedla, navyše s "odkrojenou" nohou je... smiešne. Yvonne je moja oblúbenkyňa, Grand Canyon je nádherný, ale to je asi tak všetko. A o tom konci radšej nebudem hovoriť. ()

sako44

Můj komentář k tomuto filmu? Stačí dvě slova: YVONNE STRAHOVSKI!!! Kdyby v tom nehrála, tak se na to v životě nepodívám, protože to je kravina. ()

sabotage22

pôvodne som uvažoval nad solídnymi 3*, ale Yvonne pridala svoju trošku k vyššiemu hodnoteniu a posunúť to vyššie až na solídne 4* ma primäl aj záver filmu. Inak podľa mňa film je dosť zdĺhavý; miestami ozvláštený akou-takou akciou. ()

mudo1982

Síce si to asi objektívne štyri hviezdy nezaslúži, ale dám ich, nakoľko survival filmy môžem. A popravde som im aj fandil, čiže ak toto film dokáže, tak si ich zaslúži :) ()

peproch

Budu stručná, bavilo mě to. Yvonne je krásná i když tři dny nepila. Příroda je drsná, člověk není pánem ničeho, sex v motelu by byl asi lepší. Pokud ale byste potřebovala nějak zdůvodnit, proč po třech dnech líbánek jste se stala vdovou, tak to je přesně vono. Právníci? Rozvody? Houby. Nechtěl se se mnou milovat, tak ..... ()

Rechpa

Jestli někdo byl v GC, tak ví, že bez vody sotva den.... Celkově film je nereálný, dávám hvězdu na přírodu, vlky a konec...:) ()