Erinin (Drew Barrymore) ironický smysl pro humor a naprostá otevřenost naprosto okouzlil Garretta (Justin Long). A to všechno u piva a u snídaně druhý den ráno. Jiskra přeskočila a byla z toho plnohodnotná letní láska a nikdo nečekal, že potrvá, až se Erin bude muset vrátit do San Francisca a Garrett zůstane kvůli práci v New Yorku. Jenže když se šest týdnů radovánek nenápadně změní v něco hlubšího, ani jeden z nich si není jistý, že to chce ukončit. A i když si Garrettovi kamarádi Box (Jason Sudeikis) a Dan (Charlie Day) dělají legraci z jeho vztahu s telefonem, nechtějí svého „kámoše“ ztratit kvůli úletu s nejistým koncem. Stejně tak Erinina upjatá a až příliš ochraňující vdaná sestra Corrine (Christina Applegate) chce zabránit tomu, aby se Erin vydala na tu neslavně známou cestu za zklamáním. Ale navzdory rozdílným pobřežím, opatrným kamarádům a rodině a několika nečekaným pokušením tenhle pár možná našel něco jako lásku a s pomocí textovek, „sextovek“ a nočních hovorů, možná tu vzdálenost překonají. (oficiální text distributora)

suzanne1997

Tenhle film byl jiný, musím se přiznat, že mne neoslovil, nijak nenadchl ani nepřesvědčil o tom, proč se na něj mám dívat. První polovina ušla, druhá stála za starou bačkoru, asi tak, protože označení, že nestála za nic se mi zdá velmi chabé a nepřijatelné. Kdybych měla napsat, co všechno se mi na filmu nelíbilo, byli bychom tu do zítřka. Co takhle napsat, co se mi na něm líbilo. Tohle bude těžká otázka, možná ten příběh, měli celkem dobře vymyšlené téma, láska dvou lidí, které dělí velké vzdálenost, ovšem zpracování se mi nelíbí. Tenhle film měl jenom málo světlých momentů a díky nim je mé hodnocení takové, jaké je. ()

Standic1

Super oddychovka o páru, který se snaží překonat vzah na dálku. Drew Barrymore nemám jako herečku rád, ale tady mi nevadila, což vnímám jako plus. Pár vtipných scének vás tu určitě dostane a Garretův spolubydlící Dan mě párkrát solidně rozsekal:) Žádné inteligentní dialogy tu nečekejte, po té záplavě slova fuck si vlastně ani nevzpomínám jestli tam nějaké byli... ale jo jeden nebo dva určitě:) ()

Domec

Oddechova komedie s prijemnejma hercema, na ktery se dobre kouka. Je videt, ze Justin a Drew uz maj neco za sebou a dokazou vtahnout do pribehu a bavit vas celou dobu. Tema vztah na dalku je pomerne zajimavej a a tady i pomerne povedenej. ()

tragicus

Vcelku vtipne scenky naprosto shazuje otravna, stokrat videna zapletka, coz je dost skoda; velmi slabe 4*... A to jen proto, ze mam Drew fakt rad. ()

lili6

Mám ráda romantický komedie, a miluju Drew, ale tohle mě nijak moc nebralo. Samotnej film na mě nijak nezapůsobil, nevyvolal u mě žádný emoce, jako třeba jiné romanťárny.. Aspoň, že tam byla Drew, ta to vždycky zachrání :)) ()

barteca

Velice líbilo- živoucí scénář s vtipnými postřehy, kvalitní herecké výkony, chemie v páru funguje a živočišný smích Drew je nakažlivý. ()

jasanka

Drew Barrymore patří k mým nejoblíbenějším herečkám, ale sem se mi nějak moc nehodila... Asi by to chtělo někoho trošku mladšího. Jediným hereckým výkonem byla podle mě Christina Applegate. Jinak příběh není špatný, ale v téhle podobě to nějak nefungovalo... Ale i tak na tu bídu novějších romantických komedií to šlo. ()

ladno

Ďalšia romanticko-komediálna tuctovka s nevtipnými úchylnými fórikmi. Taká ideálna, aby som si raz za čas pripomenul, prečo romantické komédie nepozerávam (výnimkám sa ospravedlňujem). 35% ()

Matli

Běžná průměrná romantická komedie (zasmál jsem se jednou) o vztahu, který řeší vztah na dálku, prostě nic převratnýho. 10% ubírám za urážení Michaela Baye a jeho Transformers od Drew, to si mohla odpustit :-) Z toho vyplývá, že ubývá hvězdička. 32% ()

allebra

Velmi příjemná romantická komedie, od trefně vytvořených úvodních titulků až po výstižný konec. Skvěle jsem se bavila! ()

Mlle

Je to hrozná blbost, ale vztahy s předem vymezenou dobou trvání i vztahy na dálku mají rozhodně něco do sebe, nabízejí zajímavý potenciál, který tu mohl být využit přece jen trochu zajímavěji a méně tradičně. ()

zelda82

Zabavna romantika s pro zanr netradicnim nametem...A Christina Applegate si tu roli opatrovnicke a psychoticke uklizecky evidentne uzila:)) ()

sbl

Příjemná romantická oddychovka a "sonda?" do vztahu(singulár!!!!!) na dálku. Zatím jsem žádný vztah na dálku nezažil, takže jsem jen nezaujatě sledoval co se to tam na té obrazovce vůbec děje. Nevím jestli mi celý ten příběh přišel nezajímavý, ale prosvištěl jsem jím, aniž bych nad něčím musel přemýšlet a nevím jestli zrovna tohle byl záměr tvůrců. Nicméně ústřední dvojice je uvěřitelná, řeší své problémy logicky a inteligentně, na rozdíl od jiných postav z podobných typů komedií, které vymýšlí bejkárny a vždy vyrobí nějaký průser, který na konci filmu vyřeší happyendem. Ano, taky tady byl happyend, a byl cítit tak z poloviny snímku, ale ono to ani jinak nešlo. Další plusem jsou možná klišoidní, ale pořád vtipní kámoši hlavního hrdiny v podání mojeho oblíbence z It's Always Sunny in Philadelphia Charlieho Daye, a stále častěji obsazovaného Jasona Sudeikise. Navíc Christina Applegate jako neurotická, puntičkářská hysterka je taky plusem. No a největší devízou bylo pro mě objevení nové kapely: alternativních rockerů The Boxer Rebellion. Ti jsou přesně tím typem muziky co já můžu a proto jsem byl s hudební stránkou naprosto spokojen. No, na všech frontách je to lepší průměr (až na tu vynikající muziku), takže hodnotím lepší 3*. ()

atmen

Matadorka romantických komedií Drew Barrymore přidala na svém náhrdelníku další korálek v podobě filmu Dál než se zdálo. Nemůžu tvrdit, že bych byl při sledování vysloveně zklamán, ale na druhou stranu v příběhu nebylo nic originálního, čím by výrazně utkvěl v paměti. Pro film se hodí nálepka - dobrý řemeslný film. Nic víc, nic míň. Ale zase abych film jen neshazoval, chtěl bych vyzvednout hudební složku, zvláště pak písně od kapely The Boxer Rebbelion pohladily na duši... ()

Rokle

Klasická americká romantika se všemi klady i neduhy. Kouká se na to hezky, Justin i Drew jsou prima, ale všechno tu tady už bylo... ()

bagetka007

Prvních deset minut vás naprosto ohromí svým vtipem. Jenže pak už to má sestupnou tendenci. Ano, pak ještě proběhně pár vtipných scének (viz sex na stole a následná čistící mánie její sestry), ale jinak je to klasická, trapná romantika. ()