Erinin (Drew Barrymore) ironický smysl pro humor a naprostá otevřenost naprosto okouzlil Garretta (Justin Long). A to všechno u piva a u snídaně druhý den ráno. Jiskra přeskočila a byla z toho plnohodnotná letní láska a nikdo nečekal, že potrvá, až se Erin bude muset vrátit do San Francisca a Garrett zůstane kvůli práci v New Yorku. Jenže když se šest týdnů radovánek nenápadně změní v něco hlubšího, ani jeden z nich si není jistý, že to chce ukončit. A i když si Garrettovi kamarádi Box (Jason Sudeikis) a Dan (Charlie Day) dělají legraci z jeho vztahu s telefonem, nechtějí svého „kámoše“ ztratit kvůli úletu s nejistým koncem. Stejně tak Erinina upjatá a až příliš ochraňující vdaná sestra Corrine (Christina Applegate) chce zabránit tomu, aby se Erin vydala na tu neslavně známou cestu za zklamáním. Ale navzdory rozdílným pobřežím, opatrným kamarádům a rodině a několika nečekaným pokušením tenhle pár možná našel něco jako lásku a s pomocí textovek, „sextovek“ a nočních hovorů, možná tu vzdálenost překonají. (oficiální text distributora)

Petulka88

Nemůžu si pomoct, ale já se nudil. Kámen úrazu byl asi v tom, že ústřední pár mi byl absolutně šumák (nic proti Justinovi a Drew). Ke konci mi bylo jedno už úplně všechno, jen ať je konec. Protože 100 minut v tomhle filmu znamená týden v reálném čase. A ani nechápu, proč si tvůrci mysleli, že točí komedii. Pravda, párkrát jsem se pousmál, ale to je asi dost málo. Docela vtipné bylo snad jen to, když Dan předváděl, jak pláče chlap. Když si k tomu přičtu ještě ten hloupoučký konec, na víc než na 2* to prostě nemá. Ještě, že tady hraje Christina Applegate, to je asi největší klad tohoto filmu. ()

E lan

Po dlouhé době pořádná romantika, které nechybí vtip, slušný spád a byť neoriginální ale o to zábavnější téma. Justin i Drew k sobě slušně sedí, ba co víc příjemně překvapuje i Applegate. Prima odpočinková podívaná... ()

Zuzzka

Je mi líto člověka co má potřebu vkládat postavám do úst taková sprostá slova. Přemýšlela jsem nad tím, na které planetě takhle lidi mluví. Prostě nic pro mě. Ale je to škoda, neboť některé vtipy byly povedené. Ale díky za kapelu The Boxer Rebellion. ()

Akaja

Justin Long v roli normálního kluka? Zatím jsem ho viděla hrát vždycky jen hlupáky nebo loosery, ale tahle role mu docela sedla. Víc než on mě ale samozřejmě pobavili Sudeikis a Day a napád s Top Gunem tomu dodal správnou průběžnou linku. Drew jako vždy skvělá, až na ty vlasy. Dobré to bylo. ()

Nocturno culto

Romantické dílko s několika vtipnými scénami, Drew to sekne ale Justin je mi takový trochu nesympatický, nevím proč ..Dan s Boxem byli cool a koukám že "melounek" Christina už hezky dozrála ..Pro mě za solidních 60% .. ()

chicab8

Příjemná podívaná, líbí se mi, že nám film nic nenalhává, nepodsouvá, jen si tak plyne ve svých vlastních kolejích, na chvíli nás zabaví a po skončení si jde zase po svém, aniž by zanechal hlubší následky. Proč ne. Vlastně jsem dlouho neviděla nic tak mile průměrného a dospělého. ()

Zajija

Jestliže hledáte opravdu příjemnou romantickou komedii, na kterou byste se podívali třeba se svým partnerem, je tohle to právé. Příjemný nádech a vybraný humor je asi největší předností. Vřele doporučuji. **** ()

DadysGirl

Drew je tu opravdu okouzlující... Navíc jim to tady s Justinem opravdu funguje... Neurotická sestra, kamarádi magoři... Všechno to k sobě hezky pasuje... :) ()

alldo.raine

Tento film byl pro mě jen nudných 100 minut. Ústřední dvojice mě nepřesvědčila a více sem se bavil u Christiny Applegate, jejího manžela a dcery. Vztah na dálku byl vždy o ničem a bude o ničem i ve filmu, obzvláště s takovou to ústřední dvojicí... ()

LukH

Velmi příjemné překvapení, obzvlášť vzhledem ke zdejšímu hodnocení, které mi přijde - v rámci často nekvalitního žánru "romkom" - podhodnocené. Konečně je tu film o lásce, který je ze života, nepřecukrovaný, inteligentně vtipný, se sympatickými herci, kterým to spolu "funguje". Co chcete od romkomu více? ()

boombang

Je to odřený... ehm... průměr. Pár hezkých momentů se zde najde (včetně docela pohodového soundtracku), ale Drew už působí poněkud zestárle a Justin je takový nějaký nijaký (ovšem ta jeho slza je efektní). Děj je nudný a extrémně předvídatelný - ale na druhé straně: lechtivé vtipy mají chvílemi kulometnou kadenci. Shrnutí: do kina jen ve dvou a pak v téže sestavě honem do postele :-) ()

jafuska

klasika-romantika, kam se jen člověk podívá, může opravdu fungovat vztah na dálku? ve filmu možná, ale bohužel tento film mě nenadchnul, jak jsem očekávala, ani hlavní herci tento film nemůžou nijak zachránit, všechno je to nějaké klišé, je to špatným scénářem, nebo opravdu herci? přesto hodnotím jak hodnotím, přeci to mělo něco do sebe ()

vieriX

V podstatě skoro stejné jako naprostá většina romantických komedií, až na jednu drobnost, že Justin a Drew spolu opravdu už při natáčení chodili takže jím to člověk o to víc věřil. Čert to vezmi mě se to líbilo proto za 4*. ()

miki68cz

Ne ne ne ne ne Samotář v Seattlu se neopakuje. Jednoduchý, dopředu čitelný příběh s očekávaným happyendem jako barák. Justin Long nikdy nebude hercem hlavních rolí a Drew vypadala celý film o patnáct let starší. Justinovi kamarádi byli slabý nahrávači a kromě pár humorných scén na mne film zapůsobil poněkud nudně. Slušná doprovodná muzika a krásná Kelly Bundová mne donutila k hodnocení 50% víc ani ťuk. ()

dragosta

Tak to bylo něco! Neuvěřitelné, jak přesně a pravdivě tenhle snímek odhalil radosti a strasti vztahu na dálku...Moc hezky a citlivě mapuje měnící se pocity. Mě to dostalo, dávám 5*. ()

MaxForValue

Inteligentné, dospelácke, triezvy nadhľad na problematiku vzťahov na diaľku. Dobré vtipy (hlavne ten s Hitlerom), kvalitné vedľajšie postavy (hlavne Sudelkis, Livingston a Applegate) a hlavne fantastická hudba. Napriek týmto všetkým argumentom a evidentnej snahe vyhnúť sa zabehnutým stereotypom v danom žánri sa to Nanette Burstein predsa len nepodarilo. Ale Drew herecky dospieva ako víno. čím je staršia, tým viac a viac mi je pri chuti. ()

kubilov

Tak se budu opět vymykat, ale mně se to nelíbilo. Ne, že by to nebyla komedie vtipná, nějaké vtipy se hlavně v první polovině filmu najdou, ale problém byl jinde. Ničím nevýrazný příběh a hlavně, Justin Long, nemůžu si pomoct, ale je to špatnej herec, kterýho si nikdy v životě neoblíbím, protože vypadá jako píča, což ani fajn Drew Barrymore nezlepší. Nechápu jak s člověkem, kterej má místo ksichtu prdel mohla Drew chodit. ()

Samarol

Dneska mě holt romantická nálada nepustila a tak jsem dal další film tohohle ražení. Potěcha se dostavila s občasnými salvami smíchu. A víc jsem od tohohle filmu ani nečekal, protože šťastný konec už je samozřejmostí. Drew a Justin zrovna nejsou mojí oblíbenou dvojící, jako třeba Meg a Tom, ale v tomhle filmu byli docela koukatelní. ()