Méďa Béďa

Yogi Bear

Medveď Yogi

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Nový Zéland, 2010, 77 min

Ja som sa na počudovanie miestami aj bavil.. Animácia viac-menej podarená a "hviezdna" dvojka Yogi/Bubu mi ulahodila... Slovenský dabing ponechaný a ve0ľmi príjemný. Ľudské postavy trápne a detinské. Ako písal Psema nižšie... decká sa bavili čo som v sále zaznamenal hneď v úvode samotného "filmu"... Dalo sa na to dívať určite... nečakal som osobne od toho moc a teda som ani neni nejak sklamaný.;)(21.3.2011)

• kocik1

Tenhle blábol s klidem trumfne i nechvalně známý fenomén "upištěná česká pohádka po roce 2000". Pokusy o humor byly tak prvoplánové, že se jim člověk skoro musel smát, nevím ale, zda se to dá zařadit ke kladům snímku. Nelíbila se mi ani kombinace lidských herců a animace. Béďa mi navíc připomínal takovou tu opičku na dřevě, co za mého dětství prodávali na každé pouti. Sumasumárum, nebyla jsem schopna se dodívat a zhruba po půlce filmu jsem televizi vypnula.(12.8.2015)

• campix

V dnešní záplavě dětských filmů a animáků nemá moc Méďa Béďa šanci, teda spíše jeho nová z poloviny hraná a z poloviny animovaná reinkarnace. Abych to v krátkosti shrnul, tak neznámý herci mě nepřesvědčili o svých kvalitách ( Anna Faris vyloženě zklamal, především kvůli ní jsem na film koukal), dále pak dávno překonaná animace, chatrné dialogy a neoriginální příběh. Prostě kravina.(7.4.2011)

• milka

Nakonec ne tak pekelný, jak jsem po trailerech očekával, ale žádná pecka to taky není. Příběh je primitivní, lidské postavy totálně nezajímavé a Méďa Béďa je tam, na to že se jedná o titulní postavu, docela málo. Což je škoda, protože u jeho scén se člověk aspoň občas pousměje a děti se u jeho skopičin budou jistě hodně bavit. Navíc mě překvapila hodně dobrá animace a digitální zvířata jsou do prostoru zakomponovány opravdu hodně dobře. Stále se však ale jedná o jednu z těch pohádek, u které se děti hezky pobaví, ale rodiče spíše unudí nebo je naštve prznění staré klasiky. Pořád ale lepší než vykastrovaní Chipmunkové. 50%(6.4.2011)

• Kryton

Blbost na kvadrát! Tohle je přesně ten důkaz, že animovat a přetvářet se klasické animované přiběhy nemají. Jednak to do rukou dostali lidi co sotva prolezli mateřskou školkou. Tipuji, že si jí do svých 18ti tak desetkrát zopakovali. Animace děsná, nechat to celé klasicky animovat by vyšlo levněji a líp. O tom, že Anna Faris zde celou dobu hraje a tváři se jako jelen se střevní chřipkou nemluvě. Průser se vším všudy!(30.7.2011)

• - Natáčení probíhalo převážně na Novém Zélandu. (Terva)

• - Keď pomocný správca parku pripúta Yogiho k stromu, v každom zábere si môžeme všimnúť pripútanú inú labu. (Johnny.ARN)

• - Jedná se o první snímek společnosti Hanna-Barbera, který byl distribuován po smrti zakladatelů Hanny a Barbery. (Terva)