Méďa Béďa

Medveď Yogi

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Nový Zéland, 2010, 77 min

• Pedestrian

Na renderech Anny Faris se příliš nezapracovalo... Doporučuji si k ní přečíst i samostatné vlákno na IMDb: http://www.imdb.com/title/tt1302067/board/nest/175742007. "She looks ten years freaker in this movie. She sure did something stupid to her face. She lost the movements of her brows and the V on the top of her nose - the gap between her eyebrows. She used to be really cute, but now... gee... what a shame." Také mě to vyděsilo, Anička už není co bývala.(9.3.2011)

Medveď Yogi je zaujímavým filmom, ktorý prišiel do kín. Človeka príjemne pobaví, možno sa aj pousmeje, uvoľní sa. "Herecké" výkony boli výborné, námet bol originálny, réžia bola v podstate výborná ... No zároveň film človeka neuspokojí natoľko, aby mohol vravieť o umeleckom diele. Niektoré veci v tomto filme mi pripadali ako nejaké sci-fi, niektoré scénky boli zbytočne prehnané ... No mňa film nesklamal, celkom slušne som sa bavil a preto ***. Myslím, že presne to si tento film zaslúži.(13.3.2013)

• Dado513

Medveď Yogi mal oproti obdobnému projektu so Šmolkami výhodu v tom, že už pôvodný kreslený seriál bol zasadený medzi ľudí a tak jeho vyčíňanie nepríde človeku okamžite ako umelá snaha o niečo, čím nikdy hlavný hrdina nebol. Ani to však filmu veľmi nepomáha, tých pár v celku podarených vtipov nemá šancu zakryť hlúpy scenár, slabé herecké výkon živých hercov a všeobecnú snahu tvorcov vyžmýkať zo známeho mena čo najviac peňazí za málo muziky. (40%)(30.6.2013)

• Domec

Ach jo, serial byl perfektni a oni z toho udelaj tohle... Pribeh je hloupej, postavy jeste vic, graficky zpracovani bedi a budu celkem slo, ale celkove spatny. Annu mam rada, ale jeji postava me iritovala a spravce parku byl teda taky neco. Proste se to nepovedlo... no uvidime co udelaj ze smoulu, po tomhle fiasku mam docela strach.(3.4.2011)

• korbitch22

Sterilní slátanina s minimem vtipů, která se neznaží absolutně vybruslit z rutinny typicky infantilní rodinné zábavy, která pobaví opravdu jen děti do osmi let.Výdělek týhle slátaniny opět dokazuje, jaké v americe frčí filmy a proč jsou všobecně američani totálně vymaštěný...ještě aby nebyly, když jejich děti mají nejraději tyhle tupý zvratky.Jako plus můžu snad jen vzdát hold povedené animaci, tý ujetý želvě a faktu, že vaše malé dítě bude aspoň 77 minut držet zobák.Dabing Tůmy už se stáva opravdu nesnesitelný.15%.(7.10.2013)

• - Jedná se o první snímek společnosti Hanna-Barbera, který byl distribuován po smrti zakladatelů Hanny a Barbery. (Terva)

• - Film byl nominován na cenu Teen Choice za nejlepší animaci. (Terva)

• - Film měl původně režírovat Ash Brannon. (Terva)