Méďa Béďa je legendárním obyvatelem Želéstonského národního parku. Statný medvěd se celé dny baví tím, že okrádá turisty o svačiny, a nyní si stanovil nový úkol. Svého mladšího kamaráda Boo Booa se rozhodl naučit, jak se zmocnit piknikových košů plných lahůdek. Na Béďovo úřadování nezabírá ani neustálé přesvědčování správce parku Smithe, aby se populární medvídek choval k návštěvníkům slušně. Jednoho dne přijíždí do parku milovnice přírody Rachel, která chce o Béďovi, jeho vynalézavosti i schopnosti mluvit natočit dokument. Nikdo ale netuší, že místní starosta Brown má s parkem zcela jiné plány - hodlá ho totiž zavřít, vykácet a pozemky draze prodat. Vydělané peníze chce využít k zaplacení své kampaně a neúspěch akce na záchranu parku chce svést právě na Méďu Béďu... (TV Nova)

Trailer 3

Beastmaster4

Nebýt Buba, tak dám možná i odpad, ale s ním to celkem ušlo :-)....No žádná sláva to tedy nebyla, ale děti to možná pobaví a pro ně to je myslím především. Párkrát jsem se od plic zasmál a víc jsem od Yogi Bear stejně nečekal, takže nakonec klasicky podprůměrná ptákovina s klišé scénářem a digitálními postavičkami, které na statickém pseudo2D pozadí vypadali někdy dost divně :-) ()

Kryton

Blbost na kvadrát! Tohle je přesně ten důkaz, že animovat a přetvářet se klasické animované přiběhy nemají. Jednak to do rukou dostali lidi co sotva prolezli mateřskou školkou. Tipuji, že si jí do svých 18ti tak desetkrát zopakovali. Animace děsná, nechat to celé klasicky animovat by vyšlo levněji a líp. O tom, že Anna Faris zde celou dobu hraje a tváři se jako jelen se střevní chřipkou nemluvě. Průser se vším všudy! ()

BigDeal

Film je to zlý snáď po všetkých stránkach, vyzerá lacne a obsahuje do bodky všetko klišé rodinných komédií. Na druhej strane sa mi ale nezdá, že by Yogimu, ako charakteru, nejak poškodil. Ten je tu viac menej vtipný a klasicky stále čosi vymýšľa. Aj Bubu je fajn. Šarmantný a roztomilý ako vždy. Horšie je to so zápletkami, ktoré sa týchto dvoch netýkajú a tie sú bohužiaľ hlavnejšie. Myslím, že romantické scény a zápletku s mladým správcom označia za nudné aj malé deti. ()

tommy187

Medveď Yogi je zaujímavým filmom, ktorý prišiel do kín. Človeka príjemne pobaví, možno sa aj pousmeje, uvoľní sa. "Herecké" výkony boli výborné, námet bol originálny, réžia bola v podstate výborná ... No zároveň film človeka neuspokojí natoľko, aby mohol vravieť o umeleckom diele. Niektoré veci v tomto filme mi pripadali ako nejaké sci-fi, niektoré scénky boli zbytočne prehnané ... No mňa film nesklamal, celkom slušne som sa bavil a preto ***. Myslím, že presne to si tento film zaslúži. ()

Bingos

První 2 minuty filmu stačily, abych přesně věděl jak se celý "děj" vyvine. Padouši: Co jiného než nějaká zlotřilá korporace ovládaná starosty a papaláši, kteří jsou strašně chamtiví a fakt zlí... Klaďasi: Jasně, že ňáká roztomilá aktivistka a nějaký ňouma, který taky chce něco zaručeně správného. Všichni za něco bojují a pak dopadne všechno tak pěkně, že se tomu smějeme, až se za břicho popadáme. A pak je tu ještě nechutně animované a zasraně otravné chlupaté prase, které má být hmmm .... vtipné? A to jsem měl původní seriál docela rád.... ()

• Natáčení probíhalo převážně na Novém Zélandu. (Terva)
  • Keď pomocný správca parku pripúta Yogiho k stromu, v každom zábere si môžeme všimnúť pripútanú inú labu. (Johnny.ARN)