Méďa Béďa

Yogi Bear

Medveď Yogi

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Nový Zéland, 2010, 77 min

Jasně, že je to jen pohádka pro děti a ty pravděpodobně i pobaví, ale jestli mě vzpomínky neklamou, tak ta stará kreslená verze je mnohem lepší. Hrané mi to vůbec nepasuje, herci v čele s Annou se tu spíš ztrapňují. U ní se mi to v případě Scary Movie líbilo, ale tady fakt ne. Ke všemu děj takový nijaký, tak už z principu víc dát nemůžu.(16.10.2015)

• bloodline

Dehonestujúce znesvätenie "Méďu Béďu" (ako ste na tento "preklad" bratia Česi prišli?), aneb filmová samo/vražda, ktorá Vás donúti ľutovať vlastné oči. Dúfam, že sa nechystá pokračovanie tejto primitívnosti, ktorá mi svojou hlúposťou po (skoro) všetkých stránkach pripravila o hodinu kratší život. Kde sa dá reklamovať môj zabitý čas?(4.7.2011)

• Domec

Ach jo, serial byl perfektni a oni z toho udelaj tohle... Pribeh je hloupej, postavy jeste vic, graficky zpracovani bedi a budu celkem slo, ale celkove spatny. Annu mam rada, ale jeji postava me iritovala a spravce parku byl teda taky neco. Proste se to nepovedlo... no uvidime co udelaj ze smoulu, po tomhle fiasku mam docela strach.(3.4.2011)

• PauloZ

Méďa Béďa dopadl hůř než jsem čekal. Jednoduchý, ničím originální příběh doplněný fórkama pro děti. Beru to jako profláklou verzi pro nejmenší, bez respektu ke kreslené verzi a seriálu. To, že spojím animovaná zvířata do reálného světa dnes nemůže stačit. Jediné pozitivum jest, že vyloženě nudou jsem neoplýval.(24.8.2011)

• Elfias Dóže

Ve zkratce, digi medvědi mně přišli hnusní (takhle by se to mělo dělat), Cavanagh v úloze strážného Smithe mně něčím (snad svým přitroublým výrazem ve tváří, snad svou karikaturou tokání) děsně iritoval, záporáci trapní (že by byl volič až takový blbec?). Na druhé straně, díky za žáboželvu. A Annu Faris. Bez těch by byl život ještě smutnějším. 40%(23.11.2020)

• - Keď pomocný správca parku pripúta Yogiho k stromu, v každom zábere si môžeme všimnúť pripútanú inú labu. (Johnny.ARN)

• - Natáčení probíhalo převážně na Novém Zélandu. (Terva)

• - Jedná se o první snímek společnosti Hanna-Barbera, který byl distribuován po smrti zakladatelů Hanny a Barbery. (Terva)