Série(8) / Epizody(128)

Adámo

Jeden z mých nejoblíbenějších animovaných seriálů, tihle dva jsou fakt skvělí! A to precizní provedení? Super! | 12/2009 ()

MDesign

Dokonalý príklad toho, že komédia sa dá natočiť aj bez jediného slova. Pre 5*, ale trebalo skončiť v tom najlepšiom a nesnažiť sa zbytočne ešte niečo vyťažiť zo slávy Pata a Mata. ()

WolfIssen

Celkově musím dát celému seriálu (tuším 78 epizod) nejvyšší hodnocení, i přesto, že nejsou všechny díly stejně dobré. Osobně mám nejradši Budku a Kolečka. Celý seriál nepostrádá humor, nápady, propracování, skvělé zvukové efekty atd. Prostě KULT. ()

yaqwsx

Na tomto večerníčku jsem vyrůstal. Sympatická animace, ve většině případů povedený scénář - pádům ze židle se nevyhnete. ()

rob_troy

Mistři v oboru, kteří se do toho umějí opravdu opřít aneb Jak se opravdu zasmát při snaze jiných lidí (panáčků). ()

N3O

Kam se hrabe Přemek Podlaha s Receptářem. Ty jejich scénky jsou jak reklama na Bauhaus :D nešetřete nápady, setřete náklady. ()

Wooke

Nesmrteľná legenda. Už nespočetné roky sú Pat a Mat synonymom neschopnosti. A pritom každá práca, do ktorej sa dali, vyzerala tak sľubne. Miloval som časti,keď robili víno či opekali v byte, pretože tie boli pre nich viac menej úspešné. Nie je čo ďalej dodať, táto rozprávka tu bude navždy a každé malé dieťa, ktoré ju nevidelo, stratilo kúsok svojho života. A netreba ani slová. ()

TarzanLesni

Kutilové, co se toho nebojí. Když na ně koukáte, tak už přesně víte co vyvedou. Vždycky mají na všechno řešení a vymyslí nějaký zlepšovák, aby si ulehčili práci. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 8,5/10 | Rotten Tomatoes - ? | FDb.cz - 86,9% | ...A je to! Tato věta nás provázela dětstvím. A ti dva troubové nás dokázali vždy rozesmát. Dospělost není výjimka. Ano teď už tento seriál moc nesledujeme, ale na něj nikdy nezapomeneme. Prostě česká klasika mezi animovanými seriály. Ve škole jsme slyšeli, kdo je podle tebe lepší. Pat nebo Mat? A nebo kdo je zábavnější..... a který díl je nejlepší a to bychom tady byli ještě dlouho. Prostě jednohubka, která dovede vždy rozveselit :D 100%!!! ()