Komentáře uživatelů k TV pořadu (135)

 • Zíza
  odpad!

  No ano, je to naprosto unikátní!(14.3.2010)

 • dex2man
  *

  Někoho tak arogantního by člověk v televízi težko pohledal.. ale musím se přiznat, že v některých snech by mé malé, uvězněné, úchylně submisivní Já před madame Tachecí rádo pokorně pokleklo:)(7.5.2011)

 • iamek
  odpad!

  Tu ženskou nesnáším !(18.10.2010)

 • Vančura
  *

  Z těch pár dílů, ke kterým jsem se omylem nachomýtl, jsem si odnesl dvojí dojem: 1) Těžko si vybavím současnou moderátorku, která by mi byla více nesympatická, než Barbora Tachecí - to je přímo pudová averze nejtěžšího kalibru! 2) Fascinuje mě, že vlastně pořádně nevím, jak ta ženská vypadá, protože tohle je zřejmě jediný pořad tohoto formátu, kde není moderátor zabírán kamerou en face, ale z boku. Pokaždé mám hrůzu z toho, že Tachecí tím svým špičatým nosem musí svého nebohého hosta každou chvíli propíchnout. Když ji vidím, jak se válí po stole, opřená o ruku, špičatý nos namířen k hostovi, a slyším jejím hloupé a zlé otázky, běhá mi mráz po zádech, jako kdybych sledoval oživlého Michaela Jacksona či jinou zombie. Mimořádně upadlá talk-show, brr.(26.8.2011)

 • Nettrass
  odpad!

  Barbora mně zaujala. Nastudoval jsem si její minulost, prohlédl pořady...A došel jsem k závěru, že bych jí rád viděl v televizi častěji častěji - ve skle a zakonzervovanou lihem.(10.11.2012)

 • triatlet
  odpad!

  Fakta o BT: 1. Radiožurnál za svého jepičího šéfování posunula o pořádný kus dozadu. 2. Pokud není slyšet a vidět, je občas k učtení nějaký její rozhovor. V pořadu Fakta BT má "moderátorka" všech 5 P: pózerská, pseudointelektuálská (proč tak často zmiňuje, že se o hostovi něco dočetla?), protivná, přehrávající, populistická (směšné, jak týden po pořadu s Martou Kubišovou /17.9.2010/ tlačí i zpěváka Jana Žampu ze skupiny Eddie Stollow, aby se přiklonil na správnou stranu v konfliktu Marta Kubišová x Helena Vondráčková).(27.9.2010)

 • hrona
  odpad!

  Fakta Barbory T., aneb jak z hostů blbce udělati. Nechápu, že se tento pořad ještě drží.(11.7.2011)

 • Spinosaurus
  odpad!

  Naprosto otřesná talk-show s neskutečnou arogantní zrůdou. Když příjde například pan Jandák, o zábavu je postaráno. Václav Moravec se musí asi hodně bavit, když vidí, že je o několik tříd výše.(4.2.2010)

 • duklak2
  *

  Tento pořad sleduji skoro každý den. Barbora je v mnoha ohledech nesympatická. Názory některých hostů jsou velmi neivní a já přemýšlím, proč si je pozvala.(12.4.2012)

 • Handle
  odpad!

  Vystupování Barbory Tachecí opravdu moc nemusím a proto už si tento pořad nepustím. A celkově je to opravdu zbytečných pár minut na Primě..(13.6.2010)

 • Caszidy
  *

  Nechápu, jak mohla paní Tachecí opustit Interview, které měla na Z1 kvůli tomuto zkrácenému paskvilu. Tedy chápu, pokud teď spokojeně každý večer usíná na hromadě peněz(jak by řekl jeden filmový kritik ze Simpsonových). Pokud ne, pak teprve nechápu.(11.9.2010)

 • Krissty
  **

  Nechápu hodnocení.. Není to nijak zdlouhavé, spíše tento pořad vnímám jako příjemné zpestření vysílání.. Barbora Tachecí sama o sobě není nic extra, ale zve si zajímavé hosty a hlavně jim pokládá zajímavé otázky. Není to jako v ostatních pořadech, kdy se politici hodinu hádají na jedné věci, ona se za tu chvilku zeptá přesně na to, co chci slyšet a neřeší hlouposti.. A hlavně se nebojí, se všemi mluví napřímo, což se jen tak nevidí :)(30.5.2012)

 • NinonL
  odpad!

  Odpad dávám pořadům velmi nerada. V případě paní Tachecí však velmi ráda zejména pro její neobjektivitu a nepříjemný slovní projev.(27.6.2010)

 • Korbitch
  odpad!

  Ještě ubožejší a trapnější než Ester Kočičková! Léta jsem si myslel, že ji nikdo nepřekoná! Ale pak jsem jednoho dne zřel toto monstrum! Nejenže se jí svou "líbezností" plně vyrovnala, ale v mnohém dalším, jako třeba v aroganci, stupiditě nebo nelogičnosti, ji sáhodlouze převyšuje! Bravo, Bramboro, bravisimo! Hodnocení -100%!(27.2.2010)

 • Laxik
  odpad!

  Jak může bejt někdo tak blbej a přitom dělat v televizi "seriózní" politickou publicistiku a diskusi?(17.5.2012)

 • gogos
  odpad!

  Nejhorší talk show, jakou jsem kdy viděl, která pobaví maximálně tím, když nějaký inteligentní host, který je nad věcí, totálně setře Barboru Tachecí...(25.4.2011)

 • rt12
  odpad!

  Jak může moderovat někdo, kdo má vadu řeči?(28.10.2013)

 • K.I.N.G.
  odpad!

  Co to je zase za recesi, občas by to asi chtělo i překladatele. Zřejmě ani nechápu podstatu tady toho.(4.3.2011)

 • Tryskomyš
  *

  Tak takovéto pořady mě opravdu nezajímají.(16.8.2010)

 • Colonist
  odpad!

  Jaký smysl má talk-show, která trvá jen pár minut? A hlavně nemá žádný koncept. Jednou si hrají na "seriózní" politickou debatu, jindy si zase s Václavem Vydrou povídají o koních...naprosto nezajímavý a zbytečný pořad.(20.7.2010)

 • Petroff
  odpad!

  Tuhle pani by neměli pouštět před kamery ani mikrofony... Větší krávu ze sebe veřejně v televizi udělala snad už jen Kateřina Jacques a "Anička Dajdo" ... Paní Tachecí na mě ve svém legendárním TV vystoupení zapůsobila dojmem staré, bláznivé, odulé ryby! Řekl bych, že je prostoduchá, šupinatá piraňa! Naznačil, že je ošklivá, ocasatá, mořská potvora, kterou cloumá senilita! Seschlá obojživelná škeble, která má méně rozumu, než měkkýš! No, a taky prostě nesnášim tyhle afektovaný .... hovězí samice.(6.4.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace