Komentáře uživatelů k TV seriálu (27)

• kulyk

Rozředit píčovinu na díly bohužel znamená jen to, že trpíme kratší časový úsek. Je tedy trochu méně Kokotka a Mada v jedné dávce, nedojde tedy k přestřelení a krevní oběh, byť s problémy, šustí dál. Langmajer ve své snad neblbější roli. Několik osmiletých sněhomilů se patrně poučilo, jak hláškovat jako frikulín před prvním pádem na držku ze splašenýho žehlicího prkna. Devítiletí již musí obracet oči v sloup. Ano, uznávám, chvíli se tam někde v dálce u jakési sauny venčily známé kozy, ovšem to tu blbárnu nespasí.(4.5.2012)

Aspoň tam byly nějaké nové scény :)(21.6.2010)

Nic moc záživnějšího oproti filmu tady zas až tak není. Snaha vytřískat co nejvíc peněz...(12.9.2010)

• Paity

Tohle je snad nějaká pošahaná móda rozdělit jak takž shlédnutelnou komedii na tři části a udělat z toho seriál. Proboha, koho tohle vždycky napadne. Podobně byl zmršen Saturnin a já doufal, že už se toho nedočkám.(12.2.2013)

• Foxhound#1

Seriál má oproti filmu jediný klad, a sice se dozvíte, kde tam vlastně hrála Dana Morávková s manželem.(9.3.2010)

• wosho

Za to, že z diváka dělá režisér debila, si tento film rozseknutý na tři dílečky s pár záběry, co mu vypadly ze střižny a prezentovaný jako seriál zaslouží odpad. Ale jsem fér a chápu, že se to nějak zaplatit muselo. Ale cesta, kterou se vydal v podobě seriálu Ať řijí rytíři, je stejně ubohá a nudná.(28.12.2010)

• Bohemák

Třeba si s tím příště dají více práce.(15.8.2010)

• Prochy38

Viz film: A už jsou tady ty filmy, díky kterým si začínám připadat fakt už starý. A tímto přesně začíná moje averze vůči V . Kotkovi jako herci. J. Mádl mě tolik netrápí, ale tento film je natolik špatný, že je to fuk. Pokus o českou teen-komedii, kde tradičně o nic jiného než sex nejde, dopadl asi dle očekávání. Divákům do 16 let se třeab líbil, ostatním spíše asi ne. * za kočky Vondráčkovou a Seidlovou a * za kvalitní pilotní píseň. Nic víc! |||||| A že to rozdělí na tři díly a přidají dvě nové scény na tom nic nemění....(26.12.2011)

Film rozdělený na tři části. Proč tomu lidé dávají horší hodnocení, než u filmu?(10.4.2013)

55%(29.4.2018)

• Pitrsss

Jak vydělat o pár korun navíc, aneb rozstříhejme film na tři části.(18.6.2010)

O stupeň lepší než film.(28.5.2010)

• alambert

Proboha proč seriál? Škoda, vždyť ten film nebyl špatný...(9.1.2011)

• FireTight

Hm, český pokus o teenagerskou komedii rozsekaný do seriálu? Ultra-hustu-kruťácký, ne?! V podstatě bych sem mohl překopírovat svůj komentář k samotnému filmu, ale raději to pro svoje osobní zdraví (a pro zdraví i ostatních uživatelů) dělat nebudu.(15.7.2011)

• Tormentor665

Že je to naprosto nekoukatelná sračka? Ne, tak bych to nenapsal...Že jsem to právě napsal? "Malej Vojta Kotek už si zjevně nasral do kalhotek"(27.9.2013)

• Automaniak

Radši film! Se seriálem do koše.(24.11.2014)

Mnohem soudržnější než samotný film. Zcela logicky. Mezery nejdou duté, ale vyplněné. Story je rozvinutější, s potřebným dojezdem jednotlivých fórků. Oproti samoúčelně koncipovanému (=sestříhanému) filmu svěží verze "téhož". Překvapivě nenásilné.(6.1.2010)

O dost lepší seriál než ten film teda!(20.7.2014)

Nechápu ty odpady... vždyť přibyly nové vystříhané scény a některé docela podstatné .... rád bych někde sehnal celý prodloužený film ;-)(15.1.2014)

• zuldaz

film alebo seriál -asi rovnaké.Toto skôr uťahané.(27.8.2014)

<< předchozí 1 2