reccal

Komedie se slušným potenciálem a uvěřitelnými hlavními hrdiny. Kdo čeká intelektuální zábavu pro celou rodinu, nechť sáhne po jiném kousku. Slabší místa jsou pohotově nahrazena těmi silnějšími, sice celkový koncept je trochu rozházený, ale to už se koneckonců od ujeté a sexuálně laděné komedie očekává. Po prvním shlédnutí 65%. ()

Wajny13

Toto je žehlící film (typ filmu, který sleduju při žehlení). Nejhorší film Owena Wilsona, který jsem viděla. Film nemá skoro žádný děj, vtípky jsou nudné a velmi trapné. 1* jen za hezký konec, který byl ale jasně předvídatelný. ()

doogiemus

Pohodová jednohubka na nedeľňajšie popoludnie, pri ktorej si človek môže uvedomiť nejednu škrípajúcu, ale aj hodnotnú vec vo svojom manželskom živote. Humor bol celkom príjemný (aj keď občas očakávaný), niektoré scény ma fakt prinútili k výbuchom smiechu. Herci to zvládli v pohode, zdalo sa, akoby ani nemuseli hrať, len sa nechali unášať. Film mi zdvihol náladu, takže za 4. ()

Yokto

Myslím, že mohu říct, že film je podle skutečné události. Po rozchodu, nebo-li týdenní propustce si ženy vždycky užívají více jak muži! To tak prostě bylo, je a vždycky bude. Perfektní komedie o tom jak si můžete zpestřit každodenní manželskou rutinu... čili stereotyp :-D :-D . ()

zeromen

Příjemná komedie s Owenem Wilsonem, takových komediích pro nás chlapy by mohlo být více. Jako inspiraci pro ženské obecenstvo.:-) ()

P@\/EL

Superní komedie plná vynikajících vtípků od začátku až do konce, zkátka parádní přímočará jízda, která trvá více jak hodinu a půl. Ani nedokážu vybrat scénu, která byla nejlepší, jelikož opravdu povedených humorných situací je zde hodně. Konec konců když se děj filmu točí kolem sexu a je založen na jednoduchých a účinných fórech, dá se na to vždycky dívat. ()

pp

Kdo není ženatý, ubere z hodnocení hvězdičku. Komu je pod 35, ubere z hodnocení další hvězdičku. ()

Pythonator

Komedie, jak se na komedii s Owenem sluší a patří. Na to téma je to překvapivě romantické a fekální humor v jedné dost ujeté scéně s postřikem stěny vůbec nevadí. ()

Pejda

Po dlouhé době jsem se opět dobře pobavil a zasmál, tvůrci se snažili tento humor udržet po celý film, pro mě to bylo jako na houpačce, chvíli top, chvíli o ničem....70% ()

BigPeta

Celkem průměrná komedie o dvou dospělích a hloupých chlapech. 105 minutová stopáž se dá vydržet bez bolesti a usměv na rtu se sem tam vykreslí. ()

Montmorency

Ruku na srdce - myslím, že by každý se svou propustkou z manželství naložil jinak (určitě aspon zábavněji), než nám hl. hrdinové předvedli...Celý film mi vrtalo hlavou, proč už se netočí "nekorektní" komedie? Proč se hl.hrdinové připlazili se svěšenými ocasy a proč to sakra pořádně neroztočili? (Při pohledu na manželku O.Wilsona by se snad ani nikdo nedivil:-)) ()

SonyOne

Toto je komedia??? A v com? Asi 99% vtipov nevychadza a zelana reakcia branice sa nedostavuje. Za dlhu dobu film, ktory povazujem za velmi zbytocny a nudny. Na beckovych hororoch sa clovek aspon zasmeje na beckovej komedii sa mi nechcelo ani plakat a len tak tak som to dopozeral. Co sa tyka obsadenia - zle, zle, zle. Strata casu, vrelo nedoporucujem. ()

newSami

K Owenovi Wilsonovi vôbec nevybrali dobrého parťáka, Jason Sudeikis nestojí ani za obyčajný prd a tie fekálne vtipy by si už fakt mohli odpustiť. Zopár vtipných situácii, inak nuda. ()

ZeroX

Tento film si zaslouží pochvalu za snahu ,protože Owen Wilson a jeho scéna u bazénu je naprosto nepřekonatelná. Dalo by se vytknout filmu to ,že konec měl spíše vážnější podobu ,než aby se snažil do poslední kapky vycucnout vtipné okamžiky,takže se dá říct že divák se drží na vtipné vlně.,které se houpe nahoru a dolu. (ZX) ()