Branky, body, vteřiny (TV pořad)

• Československo

Branky, body, sekundy

Publicistický / Sportovní

Československo, 1956, 15 min

Nejlepší sportovní zprávy na českých tv stanicích.Vždy rychle,dobře a aktuálně informují o sportovním dějství z celého světa.Také jsou zde lidi,kteří tomu rozumí a jde poznat,že text nemají naučenej vzpaměti,jako se to děje na nejmenovaných českých tv stanicích.Nemám co zde vytknout a pořad sleduji,takže hodnocení je jasné ;)(30.1.2017)

Bývaly doby, kdy BBV bylo něco úžasně informativního, báječného a pro sportovní fanoušky nezbytného. Dnes, v roce 2012, po změnách v ČT, bohužel jeden z pořadů, jehož úroveň klesla na minimum. A smutné je, že na Markíze se ve Športových novinách člověk dozví daleko víc a dokonce i z českého sportu, zatímco u nás se o slovenských úspěších můžem nechat jenom zdát.(20.7.2012)

Kontinuita trvání přes 50 let tohoto pořadu mluví za vše. Vždy ve zkratce to nejdůležitější (což je mimochodem velmi důležité slovo, neplést si s nejžádanější) ze světa sportu v podání příjemného moderátora Bernatského a když není k dispozici internet, šáhnu po ovladači s prstem na tlačítku 1 ještě dnes. A to nejen kvůli neoposlouchatelné znělce. 70%(11.11.2012)

Nejlepší zpravodajský sportovní pořad u nás. Vadí jen to, že se upřednostňují sporty u nás sice populární, ale za hranicemi po nich neštěkne pes (typicky florbal). Jenže o tom, co je populární, do značné míry rozhoduje právě televize, takže se ocitáme v bludném kruhu....ale sympatičtí moderátoři moje chmury vždy rozptýlí. Horší je to někdy s kvalitou příspěvků, proboha Oto Ćerný, pošli chlapce na povinné pravidelné kurzy češtiny! a taky nasaďte zpět originální znělku, ta je totiž nejlepší!(12.1.2014)

Největší sledovanost mají BBV v tavernách našich tuzemských luhů a hájů. Jsem za to rád, protože lepší je, když se chlapi hádají nad Barošem, než nad Kalouskem ušatým. A lepší je, když si zanotují "Vzhůrůů do Anglie" než "Nad poslaneckou sněmovnou se blýská, dph divo bijů, kdé domov můj, korupce šumí". A když porovnám toto zpravodajství s pandánem na Nově, tak dospěju k názoru, že jsou neporovnatelné.(6.3.2012)

• - Většina původních starých reportáží je nenávratně ztracena - zplesnivěla a byla skartována. (sator)

• - Po autorovi původní znělky bylo nutné značně pátrat, než se podařilo zjistit, že jím byl Štěpán Koníček. Znělka je neuvěřitelná tím, že jako jediná zůstala na obrazovkách od roku 1956, přestože později mírně upravená. (sator)