Branky, body, vteřiny (TV pořad)

• Československo

Branky, body, sekundy

Publicistický / Sportovní

Československo, 1956, 15 min

Konečně můj oblíbený pořad BBV na csfd:-) Teď už zbývá jen přidat Počasí a Minuty z regionu:-) Byly doby, kdy jsem hltal jen BBV, v posledních letech vnímám zpravodajství komplexněji. Navíc ve srovnání se Sportovními novinami nejsem už až tak kritický.(14.2.2010)

Bývaly doby, kdy BBV bylo něco úžasně informativního, báječného a pro sportovní fanoušky nezbytného. Dnes, v roce 2012, po změnách v ČT, bohužel jeden z pořadů, jehož úroveň klesla na minimum. A smutné je, že na Markíze se ve Športových novinách člověk dozví daleko víc a dokonce i z českého sportu, zatímco u nás se o slovenských úspěších můžem nechat jenom zdát.(20.7.2012)

V porovnání s konkurenčními českými stanicemi asi nejlepší sport. Nicméně občas informují o pro většinu lidí nezajímavých výkonech českých sportovců a jisté nadržování je také na denním pořádku. Ale asi to tak má být. *** Ve zkratce: Český rekreační běžec Kamil Rychlonožka se umístil na vynikajícím 45. místě divizního běhu v Běhounovicích. Gratulujeme.(8.7.2010)

Největší sledovanost mají BBV v tavernách našich tuzemských luhů a hájů. Jsem za to rád, protože lepší je, když se chlapi hádají nad Barošem, než nad Kalouskem ušatým. A lepší je, když si zanotují "Vzhůrůů do Anglie" než "Nad poslaneckou sněmovnou se blýská, dph divo bijů, kdé domov můj, korupce šumí". A když porovnám toto zpravodajství s pandánem na Nově, tak dospěju k názoru, že jsou neporovnatelné.(6.3.2012)

Mohly by být objektivnější. Dají tam například zprávu o závodu biatlonu, kde se dozvím kolikátí byli všichni Češi a slyším jejich pocity po závodě, ale to že vyhrál Emil Hegle Svendsen (např.) se nedozvím... Navíc mi nejsou Smetana a Černošková sympatičtí a když komentuje Vichnar tak usínám... Na druhou stranu, když to porovnám s Novou tak to je na 5* :D(15.3.2018)

• - Po autorovi původní znělky bylo nutné značně pátrat, než se podařilo zjistit, že jím byl Štěpán Koníček. Znělka je neuvěřitelná tím, že jako jediná zůstala na obrazovkách od roku 1956, přestože později mírně upravená. (sator)

• - Většina původních starých reportáží je nenávratně ztracena - zplesnivěla a byla skartována. (sator)