Branky, body, vteřiny (TV pořad)

• Československo

Branky, body, sekundy

Publicistický / Sportovní

Československo, 1956, 15 min

Kontinuita trvání přes 50 let tohoto pořadu mluví za vše. Vždy ve zkratce to nejdůležitější (což je mimochodem velmi důležité slovo, neplést si s nejžádanější) ze světa sportu v podání příjemného moderátora Bernatského a když není k dispozici internet, šáhnu po ovladači s prstem na tlačítku 1 ještě dnes. A to nejen kvůli neoposlouchatelné znělce. 70%(11.11.2012)

Nejlepší zpravodajský sportovní pořad u nás. Vadí jen to, že se upřednostňují sporty u nás sice populární, ale za hranicemi po nich neštěkne pes (typicky florbal). Jenže o tom, co je populární, do značné míry rozhoduje právě televize, takže se ocitáme v bludném kruhu....ale sympatičtí moderátoři moje chmury vždy rozptýlí. Horší je to někdy s kvalitou příspěvků, proboha Oto Ćerný, pošli chlapce na povinné pravidelné kurzy češtiny! a taky nasaďte zpět originální znělku, ta je totiž nejlepší!(12.1.2014)

Jako sportovní fanatik jsem Branky, body i vteřiny kdysi nedočkavě vyhlížel a hltal všechny výsledky. Jenže pak se zjevili zákeřní konkurenti nejprve v podobě stručného teletextu a následně informacemi překypujícímu internetu. Přesto si BBV většinou nenechávám utéct, ale již to není ten jediný zdroj sportovních informací a tak se ode mne absolutního hodnocení nedočká.(14.1.2016)

"Branky, body, vteřiny" - Góly, body, sekundy. Priekopník všetkých športových, televíznych relácii vysielaný už od roku 1956 v dnes už neexistujúcej Československej socialistickej republike. Jedným z mála osviežení v šedivom, ideologicky zameranom programe, monopolnej štátnej televízie bol aspoň šport. Táto pravidelná publicistická relácia prinášala dôležité aktuality zo svetových športovísk, a prináša ich dodnes. ***(12.10.2011)

Dnešní zprávy ze sportu. Zatímco Adam Sebastian Helicid trošku zabral, aby ho Dvořka neutratil, Zorkana Hejdová není až taková běhna, jak jsme doufali. Ani Staňkovy koule nám krajní lábuž neudělaly. Naštěstí však oštěp třímá dáma, že. Barbora hází jako Janek, tedy si do důchodu odnáší další materiál na třetí chrup. Zítřek nám pak přinese Holouušu, která se pokusí o nečekané - nenechat se zase! zavřít u lajny a prodat, na co má, což je porazit všechny afroameričany, afroafričany a těch pár vyjukaných bělásků. Bolt se konečně loučí, lidé jsou z toho tak nadšení, že to chtějí vidět naživo a podnikaví Londýňané operativně ženou stadion o další štok nahoru. Za pozornost stojí i Rusáci, kteří tu nesmí být, a tak berou medaile pod jakousi pirátskou vlajkou. A jejich ostuda zmátla i Amíky s Keňany natolik, že houfně přestali dopovat a s výkony šli do prdele. Jediný zatvrzelý frajer, co si infuzi neodpustí, je Číňan - prostě tradicionalista. Pomocné prostředky však rozhodně nepotřebují Semenyaová a řada dalších tmavších chlapíků, co si péra obrátili naruby, sáčky zašoupli do prdelí a nechali narůst copánky na plešatící hlavy, aby při klání ukázali ženám, zač je toho testosteron. Konec reportu z MS v atletických zápoleních. Jo, a taky někde běhali nějaký koně, tenisti si pinkali a melírci čutali do merun. - Tři prdele soukromých telin a BBV se zatím nikde ani nepřiblížili.(12.8.2017)

• - Většina původních starých reportáží je nenávratně ztracena - zplesnivěla a byla skartována. (sator)

• - Po autorovi původní znělky bylo nutné značně pátrat, než se podařilo zjistit, že jím byl Štěpán Koníček. Znělka je neuvěřitelná tím, že jako jediná zůstala na obrazovkách od roku 1956, přestože později mírně upravená. (sator)