Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavné večerné športové spravodajstvo verejnoprávnej Českej televízie. (oficiální text distributora)

Recenze (146)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

"Branky, body, vteřiny" - Góly, body, sekundy. Priekopník všetkých športových, televíznych relácii vysielaný už od roku 1956 v dnes už neexistujúcej Československej socialistickej republike. Jedným z mála osviežení v šedivom, ideologicky zameranom programe, monopolnej štátnej televízie bol aspoň šport. Táto pravidelná publicistická relácia prinášala dôležité aktuality zo svetových športovísk, a prináša ich dodnes. *** ()

salahadin 

všechny recenze uživatele

Největší sledovanost mají BBV v tavernách našich tuzemských luhů a hájů. Jsem za to rád, protože lepší je, když se chlapi hádají nad Barošem, než nad Kalouskem ušatým. A lepší je, když si zanotují "Vzhůrůů do Anglie" než "Nad poslaneckou sněmovnou se blýská, dph divo bijů, kdé domov můj, korupce šumí". A když porovnám toto zpravodajství s pandánem na Nově, tak dospěju k názoru, že jsou neporovnatelné. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Jako sportovní fanatik jsem Branky, body i vteřiny kdysi nedočkavě vyhlížel a hltal všechny výsledky. Jenže pak se zjevili zákeřní konkurenti nejprve v podobě stručného teletextu a následně informacemi překypujícímu internetu. Přesto si BBV většinou nenechávám utéct, ale již to není ten jediný zdroj sportovních informací a tak se ode mne absolutního hodnocení nedočká. ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

Reportáž o fotbalové Spartě, reportáž o fotbalové Slavii, reportáž o fotbalové Bohemce, trapácký živý vstup (vykulená očka a přiblblý výraz moderátora, než za dlouhých 5-6 vteřin kašpárkovského tlemení začne žvatlat) z hokejového utkání Sparta - Slavia. Hmm, tak tenhle pořad o sportu se taky nějak propadá do jemně zapáchajících hlubin průměru. 55% a stále klesá. ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Dnešní zprávy ze sportu. Zatímco Adam Sebastian Helicid trošku zabral, aby ho Dvořka neutratil, Zorkana Hejdová není až taková běhna, jak jsme doufali. Ani Staňkovy koule nám krajní lábuž neudělaly. Naštěstí však oštěp třímá dáma, že. Barbora hází jako Janek, tedy si do důchodu odnáší další materiál na třetí chrup. Zítřek nám pak přinese Holouušu, která se pokusí o nečekané - nenechat se zase! zavřít u lajny a prodat, na co má, což je porazit všechny afroameričany, afroafričany a těch pár vyjukaných bělásků. Bolt se konečně loučí, lidé jsou z toho tak nadšení, že to chtějí vidět naživo a podnikaví Londýňané operativně ženou stadion o další štok nahoru. Za pozornost stojí i Rusáci, kteří tu nesmí být, a tak berou medaile pod jakousi pirátskou vlajkou. A jejich ostuda zmátla i Amíky s Keňany natolik, že houfně přestali dopovat a s výkony šli do prdele. Jediný zatvrzelý frajer, co si infuzi neodpustí, je Číňan - prostě tradicionalista. Pomocné prostředky však rozhodně nepotřebují Semenyaová a řada dalších tmavších chlapíků, co si péra obrátili naruby, sáčky zašoupli do prdelí a nechali narůst copánky na plešatící hlavy, aby při klání ukázali ženám, zač je toho testosteron. Konec reportu z MS v atletických zápoleních. Jo, a taky někde běhali nějaký koně, tenisti si pinkali a melírci čutali do merun. - Tři prdele soukromých telin a BBV se zatím nikde ani nepřiblížili. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (9)

  • Po autorovi původní znělky bylo nutné značně pátrat, než se podařilo zjistit, že jím byl Štěpán Koníček. Znělka je neuvěřitelná tím, že jako jediná zůstala na obrazovkách od roku 1956, přestože později mírně upravená. (sator)
  • V roce 1980 dochází k přejmenování pořadu, slovo „vteřiny“ nahrazuje „sekundy“. Z důvodu změny názvu přijetím systému jednotek SI („Le Système International d'Unités“) roku 1974. V lednu 1993 se Česká televize vrací k tradičnímu názvu se slovem „vteřiny“. (sator)
  • Většina původních starých reportáží je nenávratně ztracena - zplesnivěla a byla skartována. (sator)

Reklama

Reklama