Hlavné večerné športové spravodajstvo verejnoprávnej Českej televízie. (oficiální text distributora)

Dzvandzi

Nejlepší sportovní zprávy na českých tv stanicích.Vždy rychle,dobře a aktuálně informují o sportovním dějství z celého světa.Také jsou zde lidi,kteří tomu rozumí a jde poznat,že text nemají naučenej vzpaměti,jako se to děje na nejmenovaných českých tv stanicích.Nemám co zde vytknout a pořad sleduji,takže hodnocení je jasné ;) ()

C0r0ner

Jediná sportovní relace, kterou má smysl sledovat, protože se na ní podílí lidi, co mají co do činění se sportem. Člověk by řekl, že to bude samozřejmost, ale třeba Poulíček s Tittelbachem se k tomu dostali tak, že NOVA tenkrát hledala dva sporťáky a přihlásili se jim celí dva lidé. Hádejte kteří... A ruka byla v rukávu. 95% ()

LadyPupu

Tenhle "seriál" téměř nesleduji, neboť jako dítě jsem ho sledovat musela a hlavně jsem u toho musela být potichu, protože se třeba zrovna hlásily výsledky bratří Pospíšilů. Z té doby si taky pamatuju zadýchaného Petra Vichnara, který málem nestihl vstup a po dobu celých BBV funěl jak když jde prase z bukvic. ()

Volos

Sportovní zpravodajství je formát, ve kterém není zdánlivě co zkazit. Opak je ale pravdou. BBP se soustředí pouze na domácí události (které v určitých dnech jsou naprosto banální) a často zcela vynechává události ze světa, které se nás velmi často nepřímo týkají. Jako příklad uvedu poslední boxerský zápas Vitalije Klitschka, který vůbec pořad nezmínil a to i přes to, že to byla světová událost ( vysílalo to asi 30 stanic a sledovalo desítky milionu lidí). A další a další, stává se to skoro každý týden. V momentě, kdy budeme obklopeni jenom našimi zprávami, často nepodstatnými, tak se nám postupem času velmi sníží obzory. Zkrátka s časem, který mají BBV vyhrazeny je špatně naloženo a to je zásadní problém. ()

zigy

Nejlepší zpravodajský sportovní pořad u nás. Vadí jen to, že se upřednostňují sporty u nás sice populární, ale za hranicemi po nich neštěkne pes (typicky florbal). Jenže o tom, co je populární, do značné míry rozhoduje právě televize, takže se ocitáme v bludném kruhu....ale sympatičtí moderátoři moje chmury vždy rozptýlí. Horší je to někdy s kvalitou příspěvků, proboha Oto Ćerný, pošli chlapce na povinné pravidelné kurzy češtiny! a taky nasaďte zpět originální znělku, ta je totiž nejlepší! ()

• Většina původních starých reportáží je nenávratně ztracena - zplesnivěla a byla skartována. (sator)
  • V roce 1980 dochází k přejmenování pořadu, slovo „vteřiny“ nahrazuje „sekundy“. Z důvodu změny názvu přijetím systému jednotek SI („Le Système International d'Unités“) roku 1974. V lednu 1993 se Česká televize vrací k tradičnímu názvu se slovem „vteřiny“. (sator)
  • Po autorovi původní znělky bylo nutné značně pátrat, než se podařilo zjistit, že jím byl Štěpán Koníček. Znělka je neuvěřitelná tím, že jako jediná zůstala na obrazovkách od roku 1956, přestože později mírně upravená. (sator)