Hlavní večerní sportovní zpravodajství soukromoprávní televize Nova, které každý den následuje po pořadu Televizní noviny, obsahuje krátký sestřih z nejsledovanějších sportovních událostí jako jsou fotbal, hokej, tenis nebo formule 1. Na závěr sportovní relace je rubrika zvaná "Borec na konec", kde jsou uveřejňovány zdařilé, kuriózní, vtipné či nepovedené sportovní výkony. (zdeny99)

adams89 odpad!

Totální výsměch všem fanouškům sportovního dění. Výsledky jsou leckdy nepřesné, reportáže často již několik dní staré, spousta druhů sportů naprosto opomíjena a neznalí moderátoři do kamery přečtou úplně vše, co jim redakce špatně napíše. A Borec na konec? Občas pobaví, jenže to je ale zoufale málo... ()

Sfinkter

Jakou úroveň může mít sportovní zpravodajský pořad moderovaný antisportovci a trvající 5 minut. Tittelbach na závěr arogantně odhazující svoje papíry mě vážně neláká. S vývojem času úroveň stoupá, takže 2 hvězdy. ()

ghatos

No dřív to byli 2*, aspoň tam byla minimální snaha poskytnout základní informace o sportu. Teď je to jen paskvil. Jde vidět, že je to děláno z povinnosti, o sportovní info tam vůbec nejde. ()

Ravi odpad!

Z mnoha zřejmých důvodů. Sportovní noviny na nově by se měly přejmenovat na (ne)sportovní senzace. Videa z YouTobe, borec na konec a podobné paskvily mají na svědomí snad 14-ti letí brigádníci, jinak si to neumím vysvětlit. ()

Zagi20 odpad!

Není to taková hrůza jako Televizní noviny ale strašně mě serou s Rubrikou borec na konec a jejich stupidním výběrem těchto "borců" a komentáři k nim. Zlaté Branky, body, vteřiny. ()

Wbcko

L: " Tak Pavle, co nás dnes čeká, ale skutečně jen v rychlosti, tlačí nás čas..." P: "Ano Lucko, takže jen v krátkosti: Dolní Lhotka prohrála v přípravném utkání se Spartou C, vysoko 3:0, dále uvidíte nový extravagantní účet Maxe Biagiho, se kterým se představil na GP v Brně a na závěr vám pustíme jednoho nešťastného baseballistu, který dostal míčkem do hlavy." L: "Hm, tak to se máme skutečně na co těšit a teď pojďme na reklamní blok, ať to všechno stihnem" ()

Čtec

Když propásnu Branky, body, vteřiny na ČT1, tak ještě velmi rád přijmu zavděk těmihle... A mají lepší komentáře z ef-jedniček... No a Poulíček, ten býval k sežrání, stejně jako Pouva, ten je taky dost jedlej :-) ()

lskala

Tragédi Titlbach s Poulíčkem už tolik nebijou do očí a uší. Prvně jmenovaný už tam zůstal sám a ta nová generace je podstatně koukatelnější. 80% - 4**** ()

The Viper

Hokej, tenis, fotbal, lyžování.....žádné jiné sporty pro hledáček ''naší'' televize neexistuje. Především nezapomenout co nejvíce vyzdvihnout naše už tak přeceňované sportovce a pasovat je na nadbohy. Jediné co to zachraňuje pro mne je občasná najmutá NEpornoherečka, která nám tam odříká informace kterým sama nerozumí. I přesto coury z Počasí vedou :) ()

Junglista odpad!

Jak slyšim ten cajdák k blbci na konec (kde by byla nova bez youtube co?), tak bych vraždil i plyšový medvídky. Kde si tady můžu ohodnotit znělku k reklamě? ()