Srbský film

(festivalový název)
  • Srbsko Srpski film (více)

SeanDevlin odpad!

NECHÁPU JAK JIM MOHLO PROJÍT DÁT DO FILMU DĚTI .... PROSTĚ HNUS AŤ SE DOSPĚLÝ ŘEŽOU ALE DĚCKA STOHO VYNECHAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Kletus

Úchylné, ujeté, bizarní a naprosto šokující. Tyhle slova bych nejspíše užil kdybych nebyl nechutnostmi tak moc přesycen. Ovšem nelze filmu vytknout kvalitu střihu a zpracováním ni špatné herecké výkony, jelikož v těchto směrech film působí velmi profesionálně. Film má tu smůlu, že je pranýřován z důvodu, které mu jsou vlastní (Brutalita,kontroverze a naprostá perverze). Film jako celek moc nešokuje ale jednotlivé scény vás sem tam donutí odvrátit zrak a zamyslet se nad svvm životem :-).Scény o kterých mluvim je například scéna, kterou jedna z postav velmi příhodně nazve Newborn Porn (opravdu odporné).Dále například finále filmu. Když to vemu kolem a kolem jsou to lepší 3* ()

Mukade

no prebehol som si tento film znova lebo som si nebol isty ci som ho videl a len by som tu napisal (po tom co -SPOILER- som videl sex s novorodencom) nieco v zmysle Judge Dredda ci este lepsie Dextera by bolo naprosto správne a dúfam že sa to deje často (sporadicky určite), "božie mlyny" resp karma ,ak sú, melú totiž pomaly, žiada sa urýchlenie a ak nie sú tak o to viac by to bolo vhodné. Systém trestania napr Brejvika je fakt na smiech (žiť si ako v hoteli a ešte si aj študovať na VŠ), paradoxne je antihumánny, tí čo ho vyznávajú a cítia sa vyspelo su fakt absolútni hlúpáci :)). Dexter rulez! ......Tak som si tu trocha vyventiloval naštvanosť :) ()

fricek12

Velmi silný zážitek. Bezmoc a bezpráví dokáží normálního člověka, který se hollywoodským thrillerum a hororum vysmívá do očí, rozklepat napětím jako žádný jiný film. Bohužel veškeré pocity z filmu jsou vyvolaný jen zhnusenými záběry hraničícími s nekrofilií a pedofilií. Je otázka, jestli by stejné napětí nevyvolaly u člověka jen pouhé fotografie (tj. film jako takový by nebyl ničím výjimečný). Nevím, rozhodně je to silný kafe a nedaří se vám jen tak usnout. 4* dávám jen proto, že mě už dlouho žádný film tak "nerozklepal". ()

nadrin

(tohle je kompletní edit původního komentáře) Srbský film dle popisku šokuje, ale především zneklidňuje. No..mě teda především zneklidňuje fakt, že někdo tohle vymyslel a natočil, ani si nechci představovat, kterak na to probíhaly castingy. A ještě úchylnější mi přijde představa, jak herci vždycky tvrdí, že se při natáčení hororů nesmírně bavili. Dodívat se na to byl horor sám o sobě, ten konec, kdy si člověk myslí, že už je konec, tomu vážně nasadil koronu. Velebnosti, chtělo se mi zvracet, v životě bych nikomu nedoporučila se na to podívat. Nějak mě pro tohle "dílo" nenapadá žádné hodnocení, ovšem Verbal to svým komentářem zase jednou vystihl. ()

machmej

Takový film se hodnotí velmi těžko. Když dáte vysoké hodnocení, budete mít dojem že jsem úchyl, když dám "odpad" budu sám proto sobě, protože ten film má něco do sebe. Je pravda, že některé scény byly až neuvěřitelně odporné a morbidní, ale zase musím brát v potaz, že takový film jsem nikdy neviděl. Chvílemi slušná atmosféra, ale jinak pouze film, který se snaží za každou cenu šokovat. ()

BuranVeliky

Proč musejí inspirativní filmy končit tak špatně? Proč byl ten synek ze sexuálního aktu se svým otcem tak špatný, nikdy nepochopím. Musela jsem si přehrávat tuto situaci asi stokrát, ale stále jsem nepochopila, co je na tom tak hrozného. Myslím si, že doba je svobodná, tudíž si může každý může dělat, co chce. Závěr je úplně zbytečný, ti nádherní lidé neměli zemřít. ()

monicorn

UŽ TO NECHCI NIKDY V ŽIVOTĚ VIDĚT. Nedala jsem "Odpad" ale jednu hvězdičku, myslim, že film v lidech vzbudil to co měl - nechutenství - takže to se režisérovi asi povedlo. Já se vůbec divim, že tohle někdo zafinancoval a povolil aby to bylo volně dostupný. Po shlédnutí se mi chtělo zvracet. "ošukáním" miminka to jen začalo. ()

pepca72 odpad!

Po shlédnutí tohoto filmu, jsem nabyl dojmu, že psychicky narušené, nebyly postavy v něm hrající, ale tvůrce sám. Je smutné, že takový to " film ", obrazil desítky festivalů. Asi tam fakt chodí divní lidé. Tohle je zvratek, a nic víc. Horory všeho druhu mám rád, a viděl jsem kde co, ale tohle je přes čáru. Tohle není explotation horor. Je to sračka. Znásilnění novorozence, je fakt chorý nápad. Poprvé, ve své historii komentování na tomto fóru, dávam odpad. Už se nedivím, že zvěrstva v bývalém válečném kofliktu v Jugoslávii, byla tak odporná. Jdu blejt, velebnosti. ()

MathewBB

Film pojednávající o prodané duši a o ukázce reálného pekla na zemi... Ve filmu se zjevujou největší hnusy sexuality, které měl v oblibě De Sade... Film je pro silné nátury a vyvolává plno emocí... ()

kiv

Šílený film, který je těžké nějak hvězdičkově/odpadově hodnotit. Není ani na nejvyšší, ani na nejnižší hodnocení, ale už vůbec není průměrný. Jakkoli se k němu navenek vyjadřovat je samo o sobě na hraně mravní únosnosti. Ušpinit se proto, aby si člověk uvědomil směr a hloubku mravního úpadku společnosti a vyvaroval se téhož, není správný krok. Ovšem právě v hypnotizujícně ztvárněné reflexi upadajícího člověka je tento film výjimečný. Léčba šokem někomu ve výsledku prospěje. Každopádně - toto jsme my a tam směřujeme! Podstata hříchu je ve skutečnosti ještě mnohem horší. ()

Richie4422

Tomuto filmu môže dať 4-5 hviezdičiek iba niekto, kto si medzi prstami v prvej pol hodinke pošúľal bimbasa alebo si chce dokázať, aký je geniálny, lebo "tomu rozumie". Beriem to ako exploitation snímok, ktorý má svoj účel, ale pre mňa jednoducho veľmi bledý. Ako porno je to slabé, i keď cecky a vytŕčajúce "spodky" určite niekoho potešia. Klišoidný ľahučký scenár o podpísaní kontraktu bez prečítania s náhlou zmenou tónu snímku si môžu tvorcovia strčiť do svojich zakrvavených zadkov. Všetky scény a dialógy mimo sexu a násilia sú bezvýznamné hrajúce sa na sociálnejší presah. Je to tak zbytočné, že som sa normálne tešil na zakrvavené lono, len aby som nezaspal. Nebudem klamať, scény hlavne na začiatku- s dievčaťom a so "špinavou šľapkou" boli dobré, každopádne akási zmysluplnejšia gradácia sa tu nekoná, dočkáte sa "nepredvídaného" twistu o odstúpení a "únosu", nudnej výplni a nezvládnutého prechodu do finálnej časti filmu, kde má dôjsť k vyvrcholeniu. No ale jasné, tento film je hlavne o jednom, tak trochu k tomu. K prvým scénam som sa vyjadril, boli zaujímavé, subtílne a keby to v takom duchu pokračovalo, bol by som spokojnejší. Avšak pardon, scény neskôr boli smiešne a prehrané, čo sa absolútne nehodilo. Pri plastickej vagíne a bruchu som sa zasmial, rovnako ako pri "šokujúcej" scéne s miminom. Krvavý zadok a odrezaná hlava ma fakt nedostanú a v takom prevedení, aké si zvolili tvorcovia už vôbec nie, komédia. Záver zase "prekvapivý", nezaujímavý, nie nechutný, nie šokujúci a penis v hlave..ach. Finále bolo zábavnou čerešničkou. Jedna hviezda za vizuál, počet pornoherečiek a prvotné dve scény v miestnosti. Šokujúce? Nie. Nechutné? Pre niekoho snáď. Kontroverzné? Nie. Inteligentné? Nie. S dobrým scenárom? Nie. Nudné? Áno. Sorry. ()

skarsely odpad!

Akože pokus o umeleckosť tam je... ALE! niečo tak hnusné a zvrátené by snáď ani nemalo byť prístupné ľuďom. Predpokladám, že "rejžo" sa len snažil ukázať temnotu ľudskej duše, kam je človek schopný zájsť... ALE (nečítaj ejl) ja tento film neodporúčam v žiadnom prípade. !!! ()

hanca.uh

Dávám plný počet bodů. Nedoporučuji nikomu, kdo je citlivější na duši i na žaludku. Paradoxně k tomu, že film je šílený, drsný, odporný........beze sporu jediný film, který mě totálně vyhodil z kontextu, protože takový hnus jsem fakt až nečekala a nikdy ani neviděla. Mohu svědomitě říct, že tohle je snímek, na který se už nikdy podruhé dobrovolně nepodívám. Když opominu "příběh", tak skvělá kamera a výborní herci. Mám ráda horory a ujeté psychologické artové filmy - ale tohle... Naštěstí fakt nejsem žádná veliká citlivka, takže pro mě tohle bylo neuvěřitelné překvapení, kdy jsem měla vytřeštěné oči po celou dobu filmu (OPRAVDU), k tomu morbidní závěr.....a vůbec všechny ty myšlenky, které mě nepustily několik dnů ba měsíců po shlédnutí tohoto opravdu silného filmového zážitku. ()

Litty

Srdjan Spasejovic nechal svojej psychóze voľný priebeh, a zvratky svojej mysle bez výčitiek vyvrátil na tento zvrátený, úchylný a znepokojivý film. Nebolo to také zlé ako som čakal, žiadne detailné porcovanie ľudských tiel a zmes fekálií, zvratkov a krvi ako v Human Centipede II sa nekoná, no to neznamená že vás tento film neprinúti znechutene si búchať hlavu o stôl. Ak bolo cieľom režiséra šokovať diváka, tak sa mu to u mňa rozhodne podarilo scénami, ako prznenie novorodenca, prepichnutie oka stoporeným penisom alebo dekapitácia počas násilného sexu. Ak máte odvahu sa do tohto snímku pustiť, odporúčam iba nezostrihanú verziu. Tie 4 extra minúty filmu robia z nechutného thrilleru zvrátenú pedofilnú a krvavú šialenosť. Pre zachovanie duševného zdravia sa zdržujem hlasovania. ()

Krokyno

Těžko hodnotit film, který je nasycený odpornostmi a hrůzami které si normální člověk nemůže ani představit. Nevím jak film ohodnotit, nemám na výběr "odpornost". Možnost "odpad!" je na tento film až moc dobré. Proto nehodnotím. ()

jenspifa

Smutný na tom je že se tyhle věci dějou. Dobre natočený typicky netypický exploitation. Surově a syrově natočeno. Nedoporučuji dát si tento film jako první zkušenost s exploitation žánrem. ()

Wixenn

What the fu*k did I just watch? ... Keď odhliadnem od tých nechutností a zvráteností ( čo sa len veľmi veľmi veľmi tažko dá), tak jediné dobré na tomto filme boli tie creepy prestrihy. Inak nič. ()

psycho.ta

První polovina filmu je bezduchá sra*ka s trapnými herci, jejich nesnesitelými výkony a naprosto stupidním scénářem. Druhá polovina filmu uspokojí realitu, před kterou v současné době mnoho lidí zavírá oči a hraje si na to, že neexistuje. Pedofilie, incest, násilí, zvrácenost. Poměrně surově přednesené, koukatelné..3*** ()

Nejcenzurovanější film desetiletí?

Nejcenzurovanější film desetiletí?