30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

SarumanKo

Keby bol film 30 Minutes or Less debutom Rubena Fleischera, bolo by ľahšie stráviteľné, že ide o taký nevýrazný kúsok, avšak po špičkovom Zombielande, ktorý bol natrieskaný nápadmi, sršal humorom a vyvolával vo mne skutočné divácke emócie, je to ukážkový fail. 30 Minutes or Less je leda priemerná akčná-buddy-komédia, ktorá ma ani raz skutočne nerozosmiala a po väčšinu času nechávala úplne chladným. Kvitujem, že je to neambiciózna a uvoľnená "blbůstka", pri ktorej filmovaní sa všetci evidentne výborne bavili, ale až na zopár scén a hlášok to divákovi nemá čo dať. (5/10) ()

MATADOR

Svým způsobem fajn komedie, postavena na dobrém nápadu, ovšem bez patřičných gagů. Mohl to být kvalitní thriller, či drama, ale je to bráno jako komedie, což není vůbec na škodu, jen je v tom jeden háček - pamatuju si z toho prdlajs. ()

FilmFan24

Na nový film Rubena Fleischera jsem se těšil dost. Jeho předchozí "Zombieland" byl plný nápadů, černého humoru, měl švih a spád. Není divu, že po značném úspěchu komedie o zombících tvůrce přichází s dalším kouskem. A opět s komedií plnou černého humoru, tentokrát trochu dost nevyrovnaného, někdy dost blbého ale pořád ještě snesitelného. Je fakt, že podobných vyprávěnek, kde postavy v podstatě odstřelují sebe sama se už moc dnes netočí. "30 minut nebo méně" má spoustu kladů, ale i záporů. Asi nejlepší je bankovní loupež, kde Jesse Eisenberg celkem válí a i jinak vcelku nesympatický indický kamarád Aziz Ansari tam má také svoje chvilky. Hlavně ze Sandrou...spoilerovat nebudu. Čekal jsem zábavu a tu jsem dostal. ()

m@rz

Správná obyčejná řízkovina, která si na nic nehraje. Pobavil jsem se. Trochu mi to připomínalo Pineapple Express. ()

sssssycak

Ne vyložěně špatné, ale dobré rozhodně ne. Vše zachraňuje rozumně zvolená délka filmu (Všichni ostatní poučte se !!!), díky které je film svižný a jde od začátku slušným tempem k předem vytyčenému cíly bez zbytečných odboček. Co mi ale vysloveně vadilo je, jak zbytečně a přemrštěně vulgární film je. Chápu, že s bombou na hrudi člověk nebude říkat sakra, ale proč každá vedlejší scéna musela být zákonitě sprotější než ta předešlá ? Copak se dnes nedá natočit komedie bez "šukacích" a podobných scének ? Do některých filmů se to řekněme ještě typově hodí (Prcičky), ale tady to bylo navíc ! Některé rádoby vtipné vulgární scény byly přímo dementní a velmi tak snižují kvalitu filmu. Nebýt jich, dávám 4*. ()

Eldrick

O čem že to bylo? O tom, jak se Šugrberg snažil vohnout šukatelnou Indku, nebo o nějaký laciný vloupačce party dementů? Nějak jsem se ztratil v kontinuitě děje, nebo jsem snad usnul?! ()

Cl3ricK

Po Zombielandu nám Fleisher servíruje další komedii. Už ne sice tak geniální, ale pořád zábavnou. Za klad beru všudy přítomné fuckovaní, ale asi nejlépe to vyznívá z úst Dannyho "kurva" Mcbridea. Co role to perla. Je to borec a jeho slayerovské vyzvánění je fakt cool. Jinak film je krátký což je ku prospěchu takže pohodové 4*. ()

(mOnkey)

Za doprovodu The Hives uhání Jesse Eisenberg v 30 minutovém limitu s rozvážkou pizzy, a už to jede. Ruben Fleischer tentokrát krotí své fantasmagorické vášně a je to trochu škoda, protože diváci, kteří očekávají další šílený zombie úlet, můžou být mírně zklamáni. Humor totiž občas neví kudy kam, a tak sklouzává k trochu lacinému fuckování, ale těmhle sympaťákům jsem ochoten leccos odpustit. Tím spíš, když jsem se prakticky po celou dobu dobře bavil. Woody Harrelson ani Bill Murray se sice nekoná, ale plus aspoň za toho Eisenberga. Komu se líbil Zombieland (a osobně neznám nikoho, komu by se nelíbil, a dost pochybuju o tom, že někdo takový existuje), smlsne si i na tomhle. Tick Tick Boom. P.S. Vydržte do závěrečných natíracích titulků. ()

M.i.k.e

film od režiséra Zombielandu slibuje lecos,ale výsledek je tentokrát mírně rozpačitý a za svým předchůdcem značně zaostává..Opravdu vtipných mometů ubylo a i těch hlášek je méně.Pár opravdu povedených scén je tady vyplněno v mnoha ohledech nudnou vatou,což je u filmu,který má lehce přes 80 minut docela problém.Za tři,ale s hodně odřenýma ušima...50% ()

Chen

Jelikož nepatřím k těm, kteří mají erekci jen při vyslovení názvu Zombieland (byť se mi líbil), tak nejsem zklamán tím, co 30 minut nebo méně nabízí. Jde o standardní černohumornou kriminálku s partičkou zvláštních individuí, která možná není vrcholem originality, ale pobavil jsem se. ()

zbyshek

Podle mého dobře "střelená" komedie, která baví. Nuda v tomhle případě rozhodně nepřipadá v úvahu. Klasickou komickou dvojici McBride&Swardson sice moc nemusím, ale tady se mi líbili. Vtipná, nijak nenáročná komedie ke zpříjemnění dne. 70%. ()

Rocky88

Velké zklamání. Nenápadité, vtipných situací by člověk pohledal, příběh je takový nemastný, neslaný. Zasmál jsem se u pár hlášek a jednoho útěku policajta. Na to, že Fleischer v Zobmielandu překypoval nápady, tady asi spal. ()

shyster

Od režiséra Zombielanda ohromné šlápnutí vedle. Hlavně ten timing vtipů je otřesný. Tedy pardon málem bych zapomněl na Azize. ()

enjoi

Příjmená oddychovka. Sice to není takový nářez jako známější Fleischerův film Zombieland, ale i tak je to nadprůměr. 70 % ()

Crawler-D

Mohl by to být studentský film nebo kraťas. Název zvolen hloupě, dodávka pizzy hraje minoritní roli. Každá postava se chová nesympaticky a stojí snad jenom na tom, že jsou sprosté. Ale jejich neschopnost v oboru vraždění, vykrádání bank a podobných zhůvěřilostí slabomyslných není tak vtipná, jako kdyby se do toho pustili Coenovci. Skutečný polotovar s neujasněnými postavami. ()

C0r0ner

Po bezvadném Zombielandu jsem byl zvědavý na to, jak si Fleischer poradí s běžným světem. No, žádný zázrak. Sice to byla místy dost slušná sranda (po hříchu pouze místy, i když byl potenciál mnohem větší), ale děj jako takový byl hodně laciný a prostoje mezi něčím zajímavým příliš dlouhé. Dost nevyvážený film. 55% ()

Pajky3

Škoda, původně jsem se na to těšil, ale Mcbride a humor, kterým se prezentuje mi prostě nesedí. Na Jesse (po Zombielandu a Social Network) jsem byl docela zvědavej, ale tady mi nepřišel nic moc. Je to prostě taková tuctová komedie, kde se každej snaží přechcat každýho. Na druhou stranu se nedá říct, že to nudí. Uteče to rychle a pořád se něco děje. A občas přijde i dobrej fór. Navíc úvodní song od The Hives se mi taky líbil ()

campix

Průměrná komediální klasika. Tak jak se nějak čekalo. Vyloženě špatný není ani námět, ten má pár zajímavých momentů a jako celek je dobře vykonstruovaný. Docela jsem se i hodně nasmál a to i navzdory tomu že většinu komediální party opravdu moc nemusím. Snad jen Jesse Eisenberg je mi sympatický. Taková průměrná klasika. Pobaví a z hlavy zmizí po pár dnech. ()

Juto

Sotva 80 minút sa film javí ako mierne malé dobrodružstvo, Fleischer však doplní príbeh o svoje zvraty, aby pôsobil film ako plne vykreslený. Humor je tu úžasný. 8/10 ()

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)