poster

Nebe, Peklo

 • anglický

  Heaven, Hell

Dokumentární

Česko, 2009, 82 min

Režie:

David Čálek

Scénář:

David Čálek

Producenti:

Pepe Rafaj

Střih:

Jan Daňhel
(další profese)

Externí recenze k filmu (4)

 • Houser.cz (Tomáš Stejskal) ****

  "I bez hlubších exkurzů do oblasti sexuologie se díky intimnosti, komice a zdravému přístupu protagonistů daří ukázat je jako plnohodnotné bytosti, odtabuizovat ústřední téma snímku a říci, že být „úchylem“ může být i docela fajn a normální věc. A že to, co se děje za zdmi ložnic, nemusí mít žádný…" (více)

 • iDnes.cz (Mirka Spáčilová) ****

  "Víc než slova však poví blažený výraz ve tváři ženy visící na hácích či šťastná oddanost "koně" pod jezdcovým bičem. A za dvojí dovětek s dětmi se hodnocení zvedá o deset procent. Rozhodně Nebe, peklo dělá HBO větší čest než předešlý dokument z vlastní produkce Erotic nation (více ZDE). Je…" (více)

 • Studentpoint.cz (Jaroslav Vávra) ***

  "Lidé v dokumentu mají jistě co říci, bohužel dokument jako takový zase žádná sláva není. Je to v podstatě záznam výpovědí na kameru, byť sledovat aktéry je celkem zábavné. Navíc zde převažují spíše „mluvící hlavy“ než scény z praxe BDSM. Jinými slovy: pokud čekáte hromadu kontroverzních záběrů s…" (více)

 • Topzine.cz (Markéta Davidová) ****

  "Nejzajímavější momenty dokumentu pro mne byly takové, kdy představitelé filmu vypráví o svých snech z dětství s masochistickým podtextem, dost mne pobavila exkurze do salónu Aradie a Altairovy vtipné hlášky." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace