Uhihňané puberťačky Betsy a Arlene chtějí poslat dopis do soutěže, v níž je hlavní výhrou setkání s jejich oblíbeným zpěvákem. Přitom však nevědomky rozpoutají aféru Watergate, když neúmyslně upozorní na vloupání do sídla demokratické strany. Navíc při exkurzi do Bílého domu objeví tajné dokumenty, připletou se do cesty „instalatérům“ z Watergate i prezidentu Nixonovi, kterého nevědomky ovlivní v řadě politických rozhodnutí, naučí ho dělat véčko, a když zjistí, že není tak úžasný, jak se zdál, zavolají dvojici reportérů z Washington Post. Pokud jsme si mysleli, že dvě puberťačky nedokáží svrhnout prezidenta, Betsy a Arlene nás přesvědčí o opaku. (oficiální text distributora)

Michelle75

Kirsten Dunst a Michelle Willimas před dvanácti lety? Ty jo a docela jim to hraní šlo. Roztomile praštěná komedie s prima nápadem a příjemným hereckým obsazením. Jsme ráda, že jsem na ni natrefila. ()

klukluka

Čekal jsem to horší. Ne že bych se snad válel smíchy po zemi, ale pár dobrých vtípků se urodilo, a ten nápad se "skutečnou" příčinou zrodu aféry Watergate byl vymyšlenej výborně. Nixon dostával za uši, nekonala se žádná jeho glorifikace a dodatečná obhajoba, takže za mě fakt v pohodě. ()

dopita

Dvě přihlouplý blondýny se skamaráděj s prezidentem Nixonem, motaj se po Bílým domě, venčej mu čokla a přitom čas od času zcela náhodou narazej na ňákej tajnej dokument nebo nahrávku. A protože se ukáže, že zpočátku hodnej strejda Nixon je pěknej šmejd (protože nadáva psovi), rozhodnou se, že ho potopěj. No kravina je tenhle film, občas trochu nudná, občas docela zábavná, v konečným důsledku neškodná a vlastně ani neurážející. Ty dvě bloncky jsou výstavní blbky... až by jeden brečel :-) ()

peetriss

Komedie, která je spíše roztomilá, než vtipná, byť několik zábavných situací v sobě obsahuje. Nixon a Brežněv degustující zelené sušenky s LSD by měli vyšší náboj, kdyby Dick vznikl před rokem 89 (i když by se do naší distribuce nedostal), ale i tak dobré. Hlavním plusem je obsazení chichotavých, a mnou milovaných blondýnek, Kirsten Dunst a Michelle Williams, které se vyžívají a celý film drží, co to jde. Když se v závěru obléknou do sexy extravagantního oblečku ušitého z americké vlajky, napadá mě, že je to snad poprvé, kdy mi tato vlajka připadá roztomile a sympaticky. Díky chabému scénáři však celkově film vyznívá bohužel podprůměrně. ()

Olík

Dvě adolescentní „opravdové blondýnky“ a aféra Watergate?!?!? Je možné, že těm, kteří nejsou zcela obeznámeni se skandálem kolem prezidenta Nixona nebo alespoň neviděli Všechny prezidentovi muže (r.1976), může být význam některých vtipů pečlivě utajen, ale pro mne osobně zůstává nepochopitelný film celý. Kombinace pubertální blbiny a politické satiry se mému vkusu vyhnula značným obloukem. ()

John80

Dve poplašene kamarátky sa dostanú do Bieleho domu na exkurziu a následne k prezidentovi, dopracujú sa k venčenie jeho psa a následne odhalia aféru, slabá ani nie veľmi komédia 2* ()

w_laura odpad!

I'm sorry, neukamenujte mě, prosím.... ale prostě nemůžu jinak... Kromě pár vtípků je to prostě odpad. Nevím, jestli někdy změním názor. ()

elimS

55% - komentář 20ti slovy: Dobrá "parodie", ale je potřeba před filmem přečíst wikipedii a zkouknout videa o watergate, protože všechny narážky a vtipy nedají smysl a budou trapné. ()

stado

Tak konečně vím jak probíhala aféra Watergate. Vtipný a pohodový film. Milé překvapení. Kirsten Dunst v roli blbé blondýny okouzlující. ()

Pythonator

Zajímavý pohled na Watergate. Vyměňte Foresta Gumpa za dvě vypatlané pubertální káče a o zábavu je postaráno. Na první pohled se to tváří jako klasická USAteen komedie, ale není tomu tak. Je to příjemné retro ze sedmdesátek z prostředí bílého domu a je tam taky krásné poselství, že kdyby lidi více hulili, tak... však to znáte. Prostě pohoda, žádné stresy, žádný Vietnam. ()

stanslon

Dvě ani ne dvacetileté blondýny, hrají šestnáctileté puberťačky a vypadají při tom tak na třicítky, které si hrají na mladé holky. To pro mne je leitmotiv celého filmu. Vážně, kdyby nebylo toho podtextu, aféra Watergate, asi bych to nedodíval. A samozřejmě vedlejších rolí Nixona a Woodwarda s Bernsteinem. Vlastně víc z toho si nepamatuji. Kromě psa ještě. A teď ještě čtu, rozpočet 13 milionů dolarů. Asi si s nimi producent s režisérem zapalovali doutníky. ()