Angel, patnáctiletý recidivista: napadení a krádež auta. Davis, šestnáct let: držení narkotik s úmyslem prodeje. Butch, sedmnáct let: napadení dozorce. Tito tři jsou posláni do nápravného zařízení Enola Vale v Montaně, kde jsou zařazeni pod dohled přísného, ale starostlivého dozorce Goodyeara. Butch může skončit ve vězení pro dospělé, a tak se snaží, aby se mu maléry vyhýbaly… dokud se však on a Davis nestanou předmětem bezohledného napadení jiného vězně jménem Banks. Neudají jej, ale po návratu ze samotky se Banks s Butchem utkají o vůdčí pozici. Stejně jako smečka nalezených psů zavřených v ohradě si mladí muži snaží udržet svá těla a duše nedotčené, ale každé další násilí bobtná se stále vzrůstající silou. (Zlín Film Festival)

-henry-

Technicky hladký snímek plný nakažlivé zuřivé energie. Autor povrchně klouže po nejklasičtějších vězeňských klišé (ano, je tu i řitní znásilnění) a jediné o co mu jde, je efektně uhranout diváka. Ti bystřejší si ovšem všimnou, že film rozehraje spoustu zajímavých linií a motivů, ale nerozvine a nedotáhne ani jedinou z nich. Zkrátka v tomto filmu ve výsledku o nic nejde, protože nic neřeší jenom si tak jede s efektním zvukem a trendy kamerou (např. proč nikdo neřeší těžká ublížení/umrtí postav, které mají starostlivé rodiče; nebo konexe s dozorci?). Konec se rozpadá úplně. Snímek velmi zručného, ale nevyzrálého filmaře. ()

m0lL!sS

Tvůrci filmu Dog Pound se s tím příliš nemazali a hned v úvodu naservírovali divákům dějovou linii tří hlavních postav, Angela, Davise a Butche. Nebudu zastírat, že téma šikany ve filmovém zpracování je mým oblíbeném žánrem. Právě proto jsem byl ve velkémn očekávání, zda-li se "neprofláknutý" Dog Pound zapíše do mého podvědomí tak jako například Zkažená mládež, či Zlo...Musím uznat, že i přes trošku větší míru agrese, respektive násilí se to povedlo a já po finální scéně (jako obvykle u těchto filmů) zůstal nehnutě ležet. Tentokrát však nečekejte školní prostředí, nýbrž prostředí nápravného zařízení, kde na vás mimo mnohých sporů mezi mladými zkaženými drsňáky čeká i řada emočně náročných chvilek (smrt Angele, aj.). ()

Mamlas

Asi se některé osoby zdály kladnější, jiné zápornější. Za mě bych je tam všechny bez výjimky zavřel a už nikdy nevypustil. Jinak film o hovnu a stejně tak skončil. ()

Pete

Jsou to ještě děti, a zároveň už dospělí; inteligentí lidé i tupá zvířátka. Bouří se jim hormony, jsou agresivní, nekontrolují svoje emoce, a přitom potřebují hlavně mámu. V pasťáku zažívají dny plné násilí, šikany i nudy - jako v opravdovém vězení, do kterého stejně v budoucnu směřují. Je důležité nezavírat oči před realitou všedního dne, analyzovat příčiny, nahlédnout pod pokličku těchto ústavů, a zkusit najít opravdové řešení - tenhle film, sympaticky civilní a autenticky silný v jednotlivých scénách, zůstal někde napůl cesty. ()

pivomamrad

Syrové drama odehrávající se v nápravném zařízení pro mladistvé. Pro ty, kteří mají rádi filmy z vězeňského prostředí oplývající notnou dávkou brutality, agrese, násilí a šikany, těm Dog Pond doporučuji. Já osobně mám pro tyto filmy slabost, tudíž jsem ve výsledku spokojený. Malým mínusem je nedotáhnutý konec. 80% ()

CrazymanM

Tak tohle nebylo vůbec špatné,zajímavá sonda do života v nápravných střediscích pro mladistvé.Celkem drsné,ale ono to tak asi bude,dobře natočeno,opravdu nemám tomu moc co vytknout,zaujalo mě to! ()

Crybaby

Bolo tam všetko, neutrálne, pozitívne aj záporne postavy. Nechýbal humor, šikana, bitky, vzbura. Proste klišé väzeňská dráma ktorá bola ale tak prevedená že o inom hodnotení som ani nepremýšľal. ()

DonBraso

Škoda občas děje,který lechce vynechá jednu postavu,která byla sice nucená,ale kam zmizla?Prostě tři kluci přijdou do nápravného zařízení a už dostavájí čočku od jednoho "kuchtíka'.Samozřejmě kluci zvlčí a už si pomalu budují pověst,hlavně Butch.Právě ta postava,která měla nastolit tempo snímku byla sice povedenou instruktáží,ale neskutečně nucenou až na ní režisér hned zapomněl a odložil list,že divák neví kam.Tohle mě iritovalo celý film.Samozřejmě tu byly jiný,převážně dozorci.Kvůli akčnosti se prostě čekalo na trojku kluků,aby najednou v Enola vypukly nepokoje.Herecky příjemný a snímek doopravdy uteče,než si nasadíte boty.Konec ani nějak nevadil,byl to prostě den blbec.Říkám dotáhnou i dějové linky,bylo by to skvělé.70% ()

solisoli

Do chlapčenskej show polepšovni s minimálne tvrdým, až internátnym režimom, príjmu delikventa, ktorý vypichol policajtovi oči. Potom už len scenár z prostredia, kde sa poukáže na všetko. Vulgarizmus, násilie, šikanovanie, perverznosť, užívanie drog, homosexualita. Proste všetko toto, oproti úplne plochému deju, keď už réžia nedokázala túto trápnu omáčku, aspoň solídne zakončiť. ()

Pepe1783

Docela slabé, nijak překvapující, nijak šokující. Od začátku jsem čekal nějaký zlom a pak přišel, závěrečné titulky. Pro mě zklamání.... ()

david666

Sice nic nového pod sluncem - takových filmů už tady bylo dost - ale přesto mě film do sebe vtáhnul hned od začátku. Kladem je, že se nesnaží nějak glorifikovat jednotlivé chovance a nabízí asi vcelku reálný pohled na každodenní realitu v podobných zařízeních. Herci byli vybráni velice dobře - že by se jednalo přímo o "klienty" ústavu?:-) ()

Saxos

Hlavně nebuďme moc sentimentální. Jsou to všichni grázlové. Ať Butch, Angel, Davis, Banks, Max, ..., prostě všichni. Surový mezi sebou nebo k jiným. Nápravné zařízení není skautský tábor. Závěr filmu slabší a nic neříkající. ()

Kozlowski8

Syrový, drsný příběh o poměrech v nápravném zařízení pro mladistvé a vztazích mezi tamními "obyvateli". Vůbec nic nového ani originálního, avšak solidní atmosféra a přirozené projevy hlavních i vedlejších představitelů činí snímek vcelku zajímavým. 55%. ()

MartinHejkal

Pomůžeš mi rozepnout zip? jóóóóó hahahahahahha to je hustý, to je zlobivá máma haha  A já stojím za ní jo, stojím za ní a rozepínám jí šaty a ona se začíná naklánět dopředu, aby se prohlídla zblízka v zrcadle a to znamená, že má zadek opřenej o můj ocas a otírá se o něj a já nevím co se mi to honí hlavou a plácnu jí přes zadek a povídám: lehni si na postel mrcho a roztáhni nohy! Cos to doprdele řek a pak mě popadlo pod krkem hodila mě na tu zasranou postel skočila na mě a začala mě lízat... :D ()

Easykill

Až na pár detailů, skoro na chlup stejný jako originál. Za mě je originální SCUM lepší. Už jen pro svou surovost a celkový feeling. Psí útulek je taky fajn, ale není tak depresivní! jediná změna tady je, že přidali alespoň nějakou kladnou postavu. Herecky je to taky koukatelné a film nenudí. Tady není moc co dodat. Systém vs "mučedníci" a naopak... ()

montel

Nápravné zařízení pro mladistvé v Montaně vítá nové vězně. Jedním z nich je i Butch (Adam Butcher), který si hned první den znepřátelí trojici, která brutálně šikanuje ostatní mukly. Jejich vůdce je sadistický Banks (Taylor Poulin), který Butche provokuje tak dlouho, až Butchovi dojde trpělivost a začne si vyřizovat účty po svém...No takhle nějak to zřejmě v těchto zařízeních může fungovat. Jedna parta šikanuje druhou a ostatní dělají jako by se nic nestalo. Navíc dozorci jsou tak blbí, že nevidí vůbec nic a tak se zrodil zajímaví a hlavně drsný film, na který jsem se hodně těšil a mé očekávání také naplnil. 75% ()

Welsiot

Velmi silný příběh z nápravného zařízení, který se snaží stejně jako Zlo mezi námi, vnést pohled do "spravedlivého světa". Opět sympatický hrdina, který nejde pro ránu daleko. Dog pound je ovšem surovější a uvěřitelnější. Závěrečná scéna s dveřmi je i přes svoji jednoduchost - prostě dokonalá. 80% ()

ivanlaris

Celkovo sa mi film páčil. Avšak popis tu na CSFD k tomuto filmu vzbudzuje trochu úsmev. Vraj starostlivý Goodyear... Veď ten mal problémy sám so sebou. O jeho "statostlivých" metódach pri rozhovore s chovancami ústavu nehovoriac. Film ukázal akurát a presne pravú tvár "prevýchovy". Odbornosť vychovávateľov tkvela najmä v provokovaní prevychovávaných. A potom sa čudovali, keď niekto chytil nerva a vylúpol im oko. Oni zase odvetne boli dobrí v lámaní nôh obuškom... Predpokladám, že nešlo celkom o fikciu, o to je to hrozivejšie. ()

Xmarc

Skvělé výkony všech mladistvých delikventů, skvělá atmosféra... Jen škoda, že dějově nebyl film propracovanější a nebyly detailněji propracované osudy hlavních postav. ()