Pěsti ze železa

• USA The Man with the Iron Fists (více)

Na cestě do císařské pokladny bylo odcizeno zlato. Vrazi, válečníci a další individua z celé Číny se proto sbíhají do malé vesničky, kde je ukryto. Nečekaného nepřítele poznají v místním kováři, který vyrábí na zakázku špičkové zbraně. Kovář plánoval vydělat tolik peněz, aby mohl z místního nevěstince vyplatit Lady Silk a odejít s ní někam, kde by spolu mohli začít nový život. Jeho plány ale zhatí vražda náčelníka místního gangu a ukradená zásilka císařského zlata. Do vesnice přijede tajemný cizinec Jack Knife, který společně s kovářem začne pomáhat synovi zavražděného náčelníka. (TV Nova)

Trailer 5

verbal odpad!

A tak po Karate tajgrovi přichází Karate negr. Člověk se až děsí, kam až ty ambice vypatlaných, opičích přednašečů mohou sahat! Dočkáme se snad třeba i Negra se železnou maskou, odehrávajícího se na dvoře rapujícího Ludvy čtrnáctého, kůl kinga, a pojatého jako přiblblá recitační opereta s tmavě hnědými gangsta mušketýry a padesáticentovým Džexnem v roli kardinála Richelieu, scénář, produkce a režie Rapující Zasraný Australopiték? Pár ťamanů, Eskymáků a otylý Russel Crowe se již zajisté těší, kolik Jüanů jim ten komparz v takové dementní pičovině zase hodí. ()

J*A*S*M

Starých filmových kung-fu bojůvek jsem viděl asi tak ... žádnou, tudíž nejsem úplně cílovka pro tuhle fanouškovskou poctu. Strašně jsem se nudil. Jinak ale žánrovému snažení Eliho Rotha velmi fandím, na jím produkované horory se těším (Clown, The Sacrament, The Last Exorcism II), stejně tak na jeho další režijní zářez (70's kanibalské The Green Inferno). Tam se spolu opět žánrově shledáme, Muže s železnými pěstmi ale bohužel ocenit nedokážu. ()

Cervenak

Keby to nezostrihávali z evidentne rozsiahlejšieho materiálu, prskol by som aj štvrtý šuriken. Kvôli tomu skracovaniu je prvých cca 40 minút prehustených, až chaotických, bez atmosféry. Potom film konečne naberie normálne tempo a hneď to začne byť fajn, vo finále dokonca veľká zábava. Výpravné, štýlové (ak máte trochu zmysel pre staré kungfovačky), s cool bitkami, výdatným gore (Greg Nicotero, čo dodať), milo mimóznym Russellom a mrákavami šikmookého pôvabu. Vlastne mi tam vadil len ústredný sfetovaný černoch, čo nevie vysloviť jednu zrozumiteľnú vetu. ()

EvilPhoEniX

Tak tohle byla Další Otřesná Asijská Cocotééna!!! Jak se jen Russel Crowe mohl upsat k něčemu tak Strašnému !! Brutální to je, ale to zpracování, je prostě příšerný.. Asíjská Parodie na Metrix.. Všichni tam lítali, skákali jak Opice.. Krev ..teda v tomhle případě Tempery měli otřesnou Barvu!! Přišlo mi to jako Úrážka všech Dobrých, Akčních, bojových FILMŮ!! Splattery nejsou nic pro mně !! Hvězdička za Russla, a ta druhá za Namakanýho Záporáka.. Jinak to stálo za nic ! ()

T2

Rozpočet $15miliónovTržby USA $15,634,090Tržby Celosvetovo $22,018,988Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,572,759 //počet predaných kusov 150,243Tržby za predaj DVD v USA $6,826,582 //počet predaných kusov 260,257║ Tarantino present "ďalší" Grindhouse biják, priamočiari béčkový akčný výbušný úlet, plný krvi, masakrov, dokonca sa k tomu pridal trošku pribratejší Russell Crowe, akcia výborná, o nude ani reč, takáto akčná uvoľnená oddychovka moja šálka kávy. /80%/ ()

• Poté, co je Jack Knife (Russell Crowe) postříkán kyselinou a opře se o protější zeď, je vidět, že není kamenná, ale pouze dekorativní. (p3tris)
  • RZA původně plánoval dva čtyřhodinové snímky. Producent Eli Roth mu však povolil pouze jeden film, a to o délce zhruba 90 minut. (Geriel)
  • V jedné z rolí se objevil Cung Le, ve Vietnamu narozený Američan, který získal titul šampiona pod kickboxerskou organizací ISKA a IKF v Kickboxu a Sanshou se zápasovým skóre 17:0. V době uvedení filmu zápasil v MMA v organizaci UFC. Současně je bývalým šampionem organizace Strikeforce ve střední váze. (JardaBauer)