Táto romantická komédia, v niektorých krajinách známa pod názvom The F Word, je adaptáciou divadelnej hry T. J. Dawea a Michaela Rinaldiho "Toothpaste and Cigars". Čo keby muž stretol zadanú ženu a pocítil by k nej lásku na prvý pohľad? Mal by jej o tom povedať? Túto dilemu sa snaží vyriešiť Wallace (Daniel Radcliffe). Žije v Toronte, nedokončil vysokú školu a ani v práci nie je šťastný. Chantry (Zoe Kazan) naopak už má zariadený život s úspešným Benom (Rafe Spall) a pracuje na svojej kariére. Wallace chce zistiť, či by mal u Chantry šancu. Otázku, ako si ju získať, konzultuje so svojím kamarátom Allanom (Adam Driver), ktorý je zároveň Chantryným bratrancom (farfalla)

brumbrum odpad!

Nepozeratelne slabomyslena sracka. Ked jedna z prvych "vtipnych" frodovin je, ze na WC necha zapalkovu krabicku na zber chlpov zo zenskych rodidiel, trebalo to vypnut, skoda casu. Mala to byt lahka romanticku komedia, je to iba ak plytky tanier hovan. Desivo sledujem tendenciu, ked 'romanticke komedie' su vospolok sracky na zaplakanie - keby sa tam bojovalo a nadavalo, pochopim, aj tazky kaliber shitovosti pochopim, ale totok, taka buzerantovina slabomyselna, to nepochopim. Dva z troch 'romantickych' filmov pojednava pritazlivost rovnakeho pohlavia, alebo su o rozsukanych pubertiakoch: skoda. ODPAD ()

Rathalos

Neviem preco,ale herca Daniela Radcliffea vela ludi odsudzuje,no videl som s nim uz viac filmov,ale mna jeho herecke umenie bavi a je to tak aj v tejto romantickej komedii,opat ma presvedcil svojim vykonom,tak i Zoe Kazan,ktora bola rozkosna,celkovy dojem je skvely z tejto zalezitosti a spokojnost je na mojej strane uplna...:-) ()

michald99

Není nad to dát si čas od času takovouhle pohodovku, která si na nic nehraje. Daniel Radcliffe mi nikdy nijak nevadil a film se chlubí excelentním soundtrackem.||70%|| ()

ozeki

Jestli Harry Potter není největší paskřiveček všech dob a jeho vyvolená Zoe Kazan není v těsným závěsu na druhým místě (ta teda hlavně kvůli tý příšerný frizúře), tak jsem asi indický bůh tance (čínský bůh srandy je dost provařenej). Petr Novotný ml. je proti Radcliffovi hotovej sexsymbol. Chcete-li něco, v čem kvůli záplavě vtipem sršících dialogů nebudete stíhat titulky, pusťte si radši Gilmorky. ()

Torgal

Kvalitná indie romantika, pričom je to “indie” so všetkým čo k tomu patrí - kvalitným, neopočúvaným soundtrackom, originálnymi režisérskymi ťahmi, trochu šľahnutými postavami a so Zoe Kazan. Práve ona prežiaruje celý film a dáva mu punc výnimočnosti, Radcliffe sa snaží, ale ostáva v jej tieni. Špeciálne vyzdvihujem britké dialógové výmeny, ktoré boli to najvtipnejšie čo som za dlhú dobu vo filme počul. 8-/10 ()

quip

Scénář je směrem k těm dvěma nějak moc convenient, Zoe moc nemám rád a vlastně té romantice ani moc nevěřím. Je to příjemné a všechny postavy jsou nekutečně witty, ale...ta láska je prostě zase jednou fatální. Dva lidi se do sebe zamilují, překonají pár překážek, něco si uvědomí a žijí šťastně až do smrti. Tradiční pohádka. Dan je ale hrozně super kluk, herecky zajímavý a navíc umí rappovat. ()

Kingjiri

Daniel Radcliffe a Zoe Kazan tvořej velice sympatickou dvojici a svym přesnym hereckym výkonem, kdy mimo jiné poukazujou na spoustu životních pravd z oblasti mezilidských vztahů dělaj z What If správnou feel-good podivanou. Nějaký scény se prostě musej líbit každýmu (např. koupání v jezeru). Ale jak už to v romantickym žánru bývá, i v tomhle případě je jinak zajímavej scénář s blížícím se koncem zbytečně klišoidní. SPOILER Wallacův výlet do Dublinu a hlavně zásnuby se závěrečnou svatbou si mohli tvůrci fakt odpustit. Např. scéna na letišti po příletu z Tchajwanu bez zásnub by mohla klidně být decentnim koncem. KONEC SPOILERU. Nebýt patetickýho závěru, asi bych neváhal s pěti hvězdama, takhle jdu na čtyři silnější. Btw. fakt bych neřek, že je Zoe Kazan už třicet, protože vypadá jako roztomilá a naivní dvacitka :) ()

wiix

Milo ma to prekvapilo, rozosmialo, pošteklilo moju ženskú dušičku. Top hodnotenie dávam najmä kvôli Wallaceovým dokonalým, s ľahkosťou povedaným, sarkastickým odpovediam na čokoľvek. ()

West

Tento nezávislý snímek se tváří být chytrý a vtipný. To se mu tak trochu daří , ale jen napůl. Zaostává bohužel v jiných věcech a tím jsou např. sympatičtější herci a příjemnejší místa pro konverzace. Je to lehce komedialní , přesto romantický příběh o dvou lidech , který se potkají na párty a časem zjišťují , že k sobě patří. Nic proti Radcliffovi , nebo Zoe , hrát rozhodně umí , jen mi do tohohle filmu nepadli. V některých scénách to nemá to pravé kouzlo. Necítíte z toho ten nádech souznění mezi nimi. A je to takové.. na houpačce a ikdyž už naprosto tušíte, jak to dopadne, tak to s úsměvem dokoukáte. Pro mě čistej průměr romantickýho žanru. 55% ()

s1r1us

Fajn komedie o podivínech, kteří se hledali, až se našli. I když nutno přiznat, že Wallace (Radcliffe) a jeho strnulý, šileně vysmátý výraz Jacka Rozparovače se do romantické, byť nebývale vtipné, komedie moc nehodil. =D ()

balcazar

Ako dobre to začalo, tak to zle pokračovalo. V úvode som si myslel, že sa to proste vyjme z radu ostatných romantických komédií, ktoré vás rozosmejú každú pol hodinu (v lepšom prípade) a v ktorých si scenár hovoríte ešte predtým, ako sa tá konkrétne scéna stane. Netradičnosť a originálnosť, ktorú som tušil v úvode, sa teda časom dosť vytratila. Nezachránili to ani výrazné a neobyčajné charaktery postáv v kontraste s úplnou obyčajnosťou hlavnej hrdinky, ktorá ma však dokázala len čím ďalej, tým viac znervózňovať. ()

RajAthen

Dle mého skromného názoru velmi hezky, přímo učebnicově podaný rozbor toho, zda může být mezi mužem a ženou blízké přátelství. Kamarádství ano, přátelství je již na pováženou. Ve filmu se vyskytne několik hranic (minimálně tři), které hlavní hrdinové - samozřejmě - bez zaváhání poruší, takže jejich "kamarádství" začne mít povážlivých trhlin. Ale samozřejmě, jde o romantický film, zlomená srdce nikdo nikomu nepřeje a hlavní sok je kariérista (což je upřímně velká škoda, film by byl mnohem zajímavější při vyrovnaných šancích), čili ne/buďte překvapeni. Takže si, vážení, nejdříve rozmyslete, co od života a osob v něm chcete, pak ušetříte přinejmenším za nejzbytečnější letenku ever.:) ()

AnnalieseK

Irsko-kanadský romantický film se zajímavým obsazením (v hlavní roli Daniel Radcliffe), ale o nĕco ménĕ zajímavým příbĕhem. Ačkoliv místy jsem se plytkému humoru zasmála, už od začátku mi bylo jasné, jak vlastnĕ celý film dopadne. Pokud nejste příznivci romantických filmů, bude to pro vás maximálnĕ příjemná oddechovka, kdy jen zabijete nudu, ale pokud jste dušičky hltající romantično, budete se při tomhle filmu roztékat blahem a slintat nad každou scénkou. Za tento příjemný, neurážlivý film se sympatickými herci bych dala 4*, ale díky předvídatelnosti situace dávám pouze 3/5. ()

Meriat

Kvalitních komedií je málo a těch, které jsou založené z velké části na dialozích, ještě míň. A tenhle film baví, i když jsem ho viděla už 20x. ()

vikino1

Docela příjemně vykonverzovanej Radcliffe opět dokázal, že opravdové vyvážené přátelství mezi holkou a klukem neexistuje. ()

dwbmb

Celou dobru dobrý a pak ten konec. Milý snímek, přesvědčivý, který navíc opravdu obměkčí kde koho a pak tam mrdnou zase ten happyend. Co je to za módu? Vyloženě sem zvonec konec nepasuje, mělo to zůstat u basta fidli. ()

Wolfinas

Nereálné postavy a dialogy, nuda že by si z toho jeden uhryzal palec na noze. A Daniel vypadá tak nepřirozeně se ženami!!! Určitě byl celou dobu gay... ()