Jakožto hlava společnosti W po smrti svého adoptivního otce se Largo Winch rozhodne, k překvapení všech, že ji prodá a výtěžek dá na vytvoření ambiciózní humanitární nadace. Avšak v ten samý den je obviněn ze zločinů proti lidskosti neznámým svědkem. Aby dokázal svou nevinu, musí Largo po stopách svého dosavadního života, a to až do samého srdce barmské džungle. (oficiální text distributora)

VideoTuti odpad!

Strašná slátanina. Miliardář prodá svoji společnost a všechny z prodeje získané peníze dá na humanitární účely! Slyšeli jste někdy větší nesmysl? ()

zipS

o triedu akčnejšie pokračovanie, má to zopár dier v scenári, no pri ponúknutej akcii a peknej kamere, kašlať na to :) prekvapilo ma SPOILER : larga nakopala ženská, ktorú potom pekne rýchlo "vybavil" prúdom .. KONIEC SPOILERU . . . zasa súboj v "lufte" s a bez padáka bol mimoriadne vydarený.. avšak už na začiatku som tušil, kto bude tentoraz ten zlý sprisahaný.. čo mohli trocha zakamuflovať, nepodarilo sa... tento film je veľmi slušný nástupca jednotky... silné 3* ()

ELDoctorow

O niečo lepšie než jednotka, no na zmeranie tohto zlepšenia by bolo treba minimálne mikroskop. Pribudlo akcie, čo je jediný dôvod zlepšenia, no potrebovalo by jej to predsa len na tie dve hodiny ešte výrazne viac. Na druhej strane zas ubudlo zjazvenca, čo bola jediná zaujímavá postava v jednotke a tu mi ho odpravia už v prvých piatich minútach, a to dokonca off camera. Not cool man, not cool. Vo výsledku ničím výnimočný, no pekne natočený televízny priemer. ()

Mazmen

Příběh sice tuctový, ale docela pohodový akční film a slušně natočený. Hvězda navíc za Sisleyho výborné charisma. ()

Sao Saoi

Po zhliadnuti jednotky som sa celkom tešil aj na pokračovanie. Aj keď tak trochu s obavou, čo sa podarí scenáristom vykúzliť a či sa podarí dosiahnuť úroveň jednotky. Opäť výborné a uveriteľné. Aj na Zemi, aj vo vzduchu, nie prehnané, ale tak akurát (teda až na útek zo zajatia)... Takže čo sa týka akčných scén, tak v tomto dvojka nepoľavila. Horšie je to so scenárom a príbehom. Tu už to nestihlo tak vykryštalizovať a dosiahnu´t dôveryhodnosť aj na plátno... Pár tvrdých prelivov obrazov a následne príliš jednoduchý sled zložitých vecí... Škoda... Zatiaľ čo jednotke som dal 73%, tak dvojke nemôžem dať viac ako 50%, teda presne 49% napriek dobrej produckii... Pocit, čo vo mne zanechala jednotka bol taký rozdielny, že viac sa dať proste nedá... ()

Tomingo

Tak dlouhý a stupidní film jsem už dlouho neviděl. Lituji, že jsem překonal své nutkání vypnout ho v polovině a vydržel se dívat až do konce. Absolutní ztráta času! ()

Aresko123

Boze moj, to ale bola slatanina. Largo sa tvaril po cely cas ako majster sveta a niekedy bozska Sharon je des a hroza! Chvilami mi je bolo skoro az luto.... neviem kto jej odporucil ten hrozny uces (to ju posuvalo uz uplne k starym babkam). ()

Sandai

Sice oproti jedničce přibylo akce, ale i tak je film o kousek slabší. Přesto je to pořád kvalitní snímek, který stojí za vidění. ()

macherano

Sharon fajn prostredie až moc dobre konečný nútený zoskok padákom fajn dej nula mínus desať...to čo bolo S takéhoto dobrého charakteru postáv sa dalo vytrieskat ale vidím že aj takýto námet sa nepochopitelne zdevastovat... ()

andy60

V druhém pokračování Largo více cestuje, navíc je tu Sharon Stone (dlouhé vlasy jí moc sluší). Jen to chtělo trochu nadhledu, nebrat se tak vážně a mohlo to být skvělé pokoukání. ()