Kamarád taky rád

Friends with Benefits

Ide len o sex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 105 min

// Konečně! Konečně mi zmizela ta pachuť po tom nedomrdlém "No Strings Attached" s debilním Kačerem a (těžko uvěřit) otravně trapnou princeznou Amidalou. Tohle, tohle je ale naprostý opak a díky bohu za to. Žádný příběh vycucaný z prstu, žádné otravné vedlejší postavy, žádné hloupé dialogy, jednoduše fajn zábava, která potěší vším od castingu až po soundtrack a po skončení si nebudete přát, aby vám ty 2 hodiny někdo vrátil zpátky. "Friends with Benefits" 80%(26.10.2011)

• cukorek

Tento film by som zaradil len k romantickým, pretože nejak vtipných a komických situácii v ňom nebolo aspoň nie pre mňa. Klasický príbeh dvoch mladých zaľúbených ľudí. Ak si spomeniem na film Zámena (Jennifer Aniston a Jason Bateman) tak to bolo podstatne zábavnejšie. Negatívne na mňa pôsobilo aj pospevovanie (Justin Timberlake), myslím že spievanie mu ide lepšie ako herectvo, ale ako sa hovorí koľko ľudí toľko chutí. U mňa nepochodil.(23.1.2012)

První polovina je dechberoucí. Mnohdy nečekaně nekorektní dialogová nálož probíhající mezi dokonalým párečkem Milou Kunis a Timberlakem je až odzbrojující. Jedna z nejsympatičtějších dvojic co pamatuji však po této smršti vtipů a jiskření zabředne do (sice předpokládaných) klasických klišé a snímek naprosto ztratí tempo. I tak jde každopádně o osvěžující záležitost a kromě skvělého ustředního dua jsou perfektní i ujeté vedlejší role. A hlavně už vím, že Sean White je megaborec, letadla létají sama a kvůli sloním uším nikdo nechce opíchat Obamu.(31.12.2011)

Po shlédnutí naprosto trapného filmu Kamarádova holka, nemůžu jinak než tenhle film vynachválit... Velmi milé, přirozené a romantické pokoukání. Justin Timberlake hrál opravdu přirozeně a upřímně, což se mi moc líbilo a velmi mě překvapil, jak hraje. Mila Kunis je krásná a sympatická a celkově jako pár mi moc seděli. Dojemných chvilek, příjemných písniček nebo ,,vtipných rodičů" bylo ažaž, já se bavila, dojala a happáč jsme tu měli taky.(3.11.2011)

Rozjezd je spickovej. Romanticka komedie bez obvyklejch klise a dojemnejch vylevu, kde se pro nejaky to fuck nejde daleko, hlavni hrdinove si to neustale rozdavaj a pobihaj polonahy, film se riti skvelou rychlosti, hlaska strida hlasku, pohodova hudba, super sympaticky herci. Jenze jak uz to tak bejva, nekdy pul hodiny pred koncem se to zadrhne a zacne to hrat na typicky romanticky klise, postavy se zacnou trapit a udobrovat se a veskera svezost, nadhled a sviznost jsou pryc. Fakt je desna skoda, ze si film neudrzel tempo az do konce, jinak bych to oznacil za jednu z nejlepsich romantickejch komedii tohohle roku, takhle bohuzel jen lepsi 4* a dvojka Kunis - Timberlake je naprosto dokonala.(12.9.2011)

• - Tvůrci filmu spolupracovali s firmou Sony, díky čemuž je možné značku zahlédnout na mobilních telefonech, televizích, monitorech a noteboocích. Ve většině filmů přitom protagonisté používají produkty firmy Apple. (Cheeker)

• - Po filmech Bílí muži neumějí skákat (1992) a Poloprofesionál (2008) se jedná již o třetí film, ve kterém postava Woodyho Harrelsona hraje basketball. (TheBalrog)

• - Emma Stone a Patricia Clarkson už s režisérom Gluckom spolupracovali na snímke Easy A (2010). (Macejko)