Kamarád taky rád

Friends with Benefits

Ide len o sex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 105 min

Friends with Benefits bych pomyslně rozdělila na dvě části. První část je úžasně svěží a zábavná takovým tím nevtíravým způsobem. Romantiky je tu poskrovnu, spíš se tvůrci zaměřují na opravdové přátelství mezi dvěma lidmi. Mila je prostě milá a Timberlake vůbec není tak otravný, jak často působí. Ale pak přijde část druhá a film zabředne právě do těch vod, kterých se v první části tak štítil. Dojde na porvchní emoce, klišé a stereotypy a samozřejmě nesmí chybět rodinné drama. Je zatraceně velká škoda, že film do finále nedoplul na stejné vlně, na které i začal. 1. část - 80%, 2. část - 50%.(16.8.2011)

• AllShallFall

Romantickým filmům vůbec neholduji. Občas se teda nějaký najde, ale obavám se, že tenhle zrovna mezi ně nepatří. Abych se smál tomu, jak si dva řeknou podmínky nezávazného sexu, jestli lízat doleva nebo doprava....a když se udělám tak si kýchnu.... No tohle ne:) přijde mi to dost trapné. Ona nesympatická, nic krásného na ní nevidím. On je taky idiot. Nemám ho rád. Herec z nej nikdy nebude a jestli bude hrát něco, tak jedině takovéhle blbosti, kde ze sebe bude dělat idola dívčích srdcí. Je prostě sladkej celej, Justýn.(12.1.2012)

• Jordan

spamätajme sa, ľudia! tento film je jedna veľká, jalová reklama na rýchly životný štýl, na new york, na reklamu, na to, že je v pohode byť z rozvrátenej rodiny, je to jeden veľký bezduchý kolotoč pekných tvárí a telíčok, ktorý si sám (prepáčte mi za výraz) serie do huby, keď si robí srandu s lacnej romantiky a klišé okolo vzťahov a filmov na podobnú tému, len aby sa stal ukážkovým príkladom jedného z nich; predvídateľné, očakávateľné, málo vtipné, nasilu "pohodové" a dojemné, s jediným kladom v postave (alebo skôr hereckom prevedení) woodyho a jenny a tiež treba uznať, že mila je riadny kunis! inak strata času, radšej si nájdite svojho vlastného kamoša s výhodou a tu hodinu a trištvrte presexujte;(30.5.2012)

Svěží romantická komedie s dvojicí, mezi kterými funguje nejen chemie, ale i jejich dobře vypointované dialogy. Mila Kunis je totálně k sežrání a to i s těmi jejími ďábelsky velkými bulvami. Hlavní vyhodou filmu je jeho nadhled nejen nad samotnými herci (Justin zpěvák), ale i nad NY a různými cameo rolemi. Co víc chtít? Zasmál jsem se a nenudil, což byl viditelně účel a jestli to celé má smysl? Jestli má cenu mít dobrého kamaráda s kým spíte? To nechme asi na osobní zkušenosti každého z nás... (ale jestli vedle mě bude Mila někdy ve spodním prádlem říkat, jak jí chybí sex, tak do toho nejdu... až na pátém rande, přeci;-)).(15.11.2011)

První polovina je dechberoucí. Mnohdy nečekaně nekorektní dialogová nálož probíhající mezi dokonalým párečkem Milou Kunis a Timberlakem je až odzbrojující. Jedna z nejsympatičtějších dvojic co pamatuji však po této smršti vtipů a jiskření zabředne do (sice předpokládaných) klasických klišé a snímek naprosto ztratí tempo. I tak jde každopádně o osvěžující záležitost a kromě skvělého ustředního dua jsou perfektní i ujeté vedlejší role. A hlavně už vím, že Sean White je megaborec, letadla létají sama a kvůli sloním uším nikdo nechce opíchat Obamu.(31.12.2011)

• - Na začiatku, keď Jamie (Mila Kunis) čaká na letisku Gerreta (Justin Timberlake), vypýta si od ľudí tvrdý papier, na ktorý napíše jeho meno. Následne jej z rúk odfúkne obyčajný papier. (AdamCritic)

• - V scéne, kde Dylan (Justin Timberlake) ide za neznámou na schody hrá v pozadí saxofonista pieseň "Just a Friend" od Biz Markieho. (winetach)

• - Po filmech Bílí muži neumějí skákat (1992) a Poloprofesionál (2008) se jedná již o třetí film, ve kterém postava Woodyho Harrelsona hraje basketball. (TheBalrog)