klaudicita

Justin Timberlake ma už neraz milo prekvapil svojím hereckým výkonom a v týmto filmom sa mi to len potvrdilo. S Milou Kunis sú tam dokonale zohratí. Trochu ma sklamala zápletka, celá mi prišla taká irelevantná. V každom prípade mi tento film určite večer nezničil, práve naopak, bolo to veľmi príjemné. ()

audrey.ley

Romantická komedie o vztahu (nevztahu) dvou dospělých mladých lidí bez závazku. Všichni nejspíš alespoň tušíme, jak to nakonec dopadne, ale troufám si říct, že v tomto případě to ani nevadí. Děj rychle odsýpá, chemie funguje, hlášky i scénky jsou vtipné a nesklouzávají do trapnosti. Doporučuji každému, kdo si potřebuje u filmu oddechnout a pobavit se. ()

hanzikk

Na jeden večer to stačí, ale jinak vtipné. A tím nemyslím jako komediálně ale ironicky jako, že realita je trošku jinde. ()

Krastom

Dvojice Mily Kunis a Justina Timberlakea mi k sobě perfektně sedla. Oba jsou velice sympatičtí a hodí se k sobě. Výsledek práce v podobě tohoto snímku skončil velice přirozeně. Uznávám, že jsem se bavil od začátku až do konce. Za mě 80%. ()

walsidal

Film je originální už tím, že je v něm spousta sexu, aniž by divák spatřil jediné ňadro… Mila Kunis jako lovkyně mozků Jamiea přetáhne Justina Timberlake jako Dylana z LA do New Yorku, kde se oba sblíží natolik, že si na elektronické bibli odpřisáhnou dohodu o sexu bez emocí. To je jednoduchý obsah komedie plné vtipných hlášek a slovním humoru: „Jamie, holčičko, mně se tak stýskalo, ale copak to je? Vyrostly ti prsa?“ „Mami, já jsem tady.“ „Ahoj zlato, tak ne, nevyrostly“. - „Umírám hlady. Nemáš trochu džinu?“ - „To je řeka Hudson?“ „Tohle není, to je East River.“ „Tak tam nepřistaneme jako to letadlo s tím kapitánem, co mu pořád dávají ty medaile?“ „Ten pilot byl hrdina!!!“ - „Tak co je?“ „Víš jak je to těžký, když ti stojí?“ „Vlastně ani ne.“ „Jako když auta ze dvou ulic svedou do jedný.“ - „Vím, že jsem nebyla ta nejlepší matka pod sluncem.“ „Promiň, měla jsem tě přerušit?“ - Kromě obou hlavních protagonistů musím upozornit ještě na Patricii Clarkson v roli matky, na malou roli Emmy Stone jako Dylanovy přítelkyně nebo na Woody Harrelsona jako Dylanova homosexuálního kolegu. ()

Sejkorka

Příklad filmu v žebříčku oblíbených (214), který je sotva červený (72 %). U mne jasných 5 * , protože je to prostě na pohodu. Vtipné, příjemné. Jasně, schematičko, od první chvíle je jasné, že se ti dva dají nakonec opravdu dohromady. řekněte, kterej chlap by v tomto věku nechtěl děvče jako Jamie ? A děvčata určitě blázněj po chlapech, jako je Dylan.Baví mne oficiální text distributora, který head huntera prezentuje jako "hledače nových příležitostí". Šup do šuplíčku "max pohoda, relax". 2-3-24 PO X TÉ a stále film, na který lze koukat en tak pro potěšení, uklidnění ... ()

MatoPalkes

Ashton a Natalie dostali od týchto dvoch zlatíčok totálne na frak. Úžasná chémia medzi Milou a Justinom, film funguje veľmi dobre v zábavnej aj vážnej rovine. Jeden z mojich najobľúbenejších v rámci žánru. ()

peproch

Klíčové téma: Sex bez lásky, a vedle toho přátelství. Ukazuje se, že to sice je dobré a dlouhodobě to nejde. Jamie (NY) a Dylan (LA) se pokusí o to mít výborný sexuální vztah ale nevázat se a udržet přitom přátelství. Zkusí i spolu nežít a dát si pauzu ale přátelství je k sobě přitáhne a Dylan v obavě o sebe Jamie urazí. Po jisté čase se opět sblíží. ()

Nuthiel

Zajímavé pojetí známého příběhu, kdy se dva poznají a zamilují se do sebe. Musím říct, že celý nápad je velmi zajímavý a že to je nejspíš největším pozitivem celého filmu. Mimo jiné i díky spoustě humorných scén jde o skvělou zábavu na volné odpoledne. ()