Mr.Lojza

Sympatická romantická komedie, která opravdu stojí za pozornost. Justin Timberlake opět dokazuje, že nemám pravdu v otázce: "Zda se mají cpát úspěšní zpěváci do filmů?", a já jsem za to rád, postupně se také stává mým oblíbencem a jsem zvědav, s čím vyrukuje v dalším filmu. Navíc se k Justinovi přidává krásná Mila Kunis a stává se z toho příjemné podívání. ()

BradleyT odpad!

Ani jsem se nedodival - Vypadalo to jako scenka nekde z letnho tabora, kde by to snad vzbudilo veseli, ale v pripade filmu s hvezdami - nene, to je totalni nuda a naprosto predvidatelna slatanina. bleh, fuj ne, odpad ()

White-Man

Vtipné, zábavné a rozhodně ne nudné. Velký rozdíl oproti snímku Hlavně nezávazně, který byl hodně nevyvážený (za začátku fajn, ke konci nuda). Spousta známých osobností v jedno snímku. Takový Expendables v romantických komediích. Rozhodně jsem od tohoto filmu čekal méně, než jsem nakonec dostal. Palec nahoru. ()

Dejff_2004

Se „slaďárnama“ se roztrhl pytel. Znáte to. Dvě krásné tvářičky, muž a žena, s osamělým srdcem, často propleteným těžkým osudem, mířící do sladké zatmívačky. Takových filmů jste mohli vidět stovky. Film Kamarád taky rád (v originále Friends with Benefits) je trochu jiný. Není ale zas tak jiný, jen je lepší, než třeba podobný letošní film Hlavně nezávazně. Dylan je mladý muž, který pochází z L.A. Má práci, která ho baví, ale přesto zakusí poznat něco lepšího. Jamie je hledačkou talentů z New Yorku. Tam se ji podaří dostat i Dylana, se kterým se vzápětí dobrovolně spřátelí. Vzájemné sympatie jiskří z plátna, proto není náhoda, že se tihle dva dají do kupy. Ale trochu jinak, než bychom čekali. Jejich přátelství je postaveno na sexu, nic víc. Více na mém blogu. ()

kitram71

4* na první dobrou + ještě půl* navrch za Woodyho ;) ... velmi milé překvapení, skvěle jsem se bavila :) ... a musím souhlasit s Jamie, taky bych chtěla někdy žít život jako ve filmu a potkat vtipného, chytrého, pohotového, sympatického, bohatého matematického "génia" z L.A. ()

Sady1993

Tenhle snímek je stejně jako většina současných filmů tohoto žánru souborem těch nejotřepanějších klišé, na jaké si člověk jen vzpomene. Ale i přesto jsem si to docela užil, na čemž jistě měla nemalý podíl i kouzelná Mila Kunis ;) ()

Mišísek

Další povedená komedie od Willa Glucka. Škoda, že to téma nebylo nějak extra originální, neboť něco podobného jsem už vidla v tý děsný slaďárně s Natalie Portman: Hlavně nezávazně. Tohle narozdíl od toho mělo alespoň hodně vtipu. Závěr asi každý z nás předpovídal, ale i tak. Pěkný. ()

BBSeeker

Ako každej pre mňa aspoň kus znesiteľnej komédii dávam 3 hviezdičky. Za to, že som sa asi tak päť krát naozaj pobavila a za peknú prdelku Mily Kunis. ()

dadinka

Cítíte taky v kostech, že se blíží doba, kdy až budou chtít filmaři něco originálního a šokujícího, budou nám muset předložit příběh o dvojici, která se spolu vyspí až po svatbě?:) Zatím se ale stále vlna snímků "nezávazným sexem k osudové lásce" řadí mezi vtipné a jiskřící příspěvky do žánru romantických komedií. Hlavní přednost filmu Friends with Benefits, dle očekávání lepšího než No Strings Attached a jen o kousek za Love and Other Drugs, tkví v jiskření mezi hlavními hrdiny a hromadě vtipných slovních přestřelek a dialogů, které jsou prostě ze života. Justin Timberlake mi opětovně připomněl, že nemám nikoho soudit dřív, než ho uvidím hrát. A co se týče už teď skvělé Mily Kunis, těším se, jak dozraje za pár let. Každopádně, "No relationship, no emotions, just sex" - kdo by někdy nebyl v tomhle rozpoložení?:) ()

m.p.mysacek

Námět kamarádů s výhodami se objevil už v hodně filmech, ale tenhle mi připadá nejlepší. NY sebou přináší krásnou atmosféru velkoměsta a pouličního tance. Naopak pobřeží LA je klidné a útulné. Samozřejmě je konec jasný všem už od jejich setkání na letišti, ale ta cesta za lásku je prostě úžasná. Úplný začátek mě dostal, jak se oba rozcházeli ve stejnou chvíli. A když byli kamarádi, líbilo se mi, jak si navzájem radí a navzájem do sebe rýpají. Konec neměl chybu. ()

Moni33

Konečně film, kde jsem si oblíbila Justina Timberlakea. A já už si myslela, že jeho si jako herce nikdy neoblíbím, a ejhle stačí jedna lepší role a vše je jinak. I když u Mily Kunis si chvíli budu muset ještě počkat. Trochu zvláštní, že jsem si vybrala film, kde jsem nemusela ani jednoho herce, který hraje hlavní postavu a název filmu mě taky zrovna nějak nezaujal, přesto jsem se na film koukla a jsem za to ráda. Většinu času jsem se u filmu bavila a taková menší třešnička na dortu pro mě byl Jason Segel ve filmu ve filmu :) Ano, sice konec byl pravý opak všeho toho o čem byla tato komedie, ale kdyby to skončilo jinak myslím, že bych si stěžovala víc. Na pobavení dost dobrý film! ()

BenchPress

Tyhle filmy musí mít stopáž tak akorát, protože jinak by to mohlo i přes sebelepší scénář začít nudit. Tenhle film měl scénář i dialogy dobrý. Párkrát jsem se upřímně zasmál, ale zhruba posledních 30-40 minut jsem se začal pomalu nudit. U těchto filmů je jasný, jak to skončí, ale o tomhle to není. Je to o tom se pobavit, uvolnit a s vypnutým mozkem pozorovat něco, co vás zabaví. A tenhle film tyhle kritéria splnil. Chvíli jsem přemýšlel i o 4 hvězdách, ale když se zamyslím, čemu dám 4 hvězdy a čemu 3, tak se musím přiklonit k těm 3. Mila Kunis je ve své roli skvělá a Justina Timberlaka jsem tady přežil. Jedna z mála rolí, kdy mě nepřišel protivnej. Tady mi i docela seděl. Když to srovnám s Hlavně nezávazně, tak je určitě tohle o třídu lepší. Přesto 3/5. ()

lulu37

Will Gluck je rok čo rok lepší a lepší, zato jeho smer zostáva rovnaký. Našiel sa v originálnych a vtipných romantických komédiách a tentokrát vybral podla mňa jednu z najlepších filmových dvojíc - Justina a Milu. Takže mne zostáva len tešiť sa na jeho nové filmy. ()

xDamaj

Jedna z nejzábavnějších romantických komedií v poslední době. Zejména v první hodině filmu je obrovský počet velmi povedených hlášek, a spousta skvělých a hlavně vtipných dialogů. Posledních dvacet minut je tradiční klišé snad všech romantických filmů. Dost možná je to schválně, protože si tento film dělá legraci právě z ostatních romantických filmů. A dvojice Mila a Justin je prostě geniální. Hodně silné čtyři! ()

Lula.cz

Ač má tento film vysoké hodnocení, nečekala jsem, že to bude opravdu kvalitní (romantická) komedie. Mila Kunis je kočka a s Justinem jí to fakt slušelo. Dialogy jsou opravdu dobře vymyšlené a smát se budete poměrně často. Z počátku se Kamarád taky rád snaží vyhýbat vztahovým stereotypům, a proto jsem se taky dobře bavila. Samozřejmě čekejte happy end, kdy se už úplně nejde vyhnout nějakému tomu klišé, ale i tak odtud vane svěží vítr a není to taková slaďárna, jakou by od toho člověk mohl čekat. ()

swinevenca

První část filmů paráda, romantická komedie dělající si srandu z ostatních děl žánru, scény a fóry, který si s chutí pustim znova, ale hold se to na konci asi muselo uchýlit k tomu, z čeho si první část filmu utahovali. Škoda, že si netroufli na jinačí romantickou komedii až úplně do konce. ()